Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

necik

Użytkownik
 • Zawartość

  999
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana necik w Rankingu w dniu 24 Grudzień 2015

necik posiada najczęściej lubianą zawartość!

O necik

 • Urodziny

Kontakt

 • Gadu Gadu
  0

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 4.1.x
 • Forum
  forumpc.pl
 1. Tylko: Standardowe (nazwa użytkownika)
 2. Witam, Mam na forum użytkownika o loginie: pikusław Gdy próbuję zmienić nazwę wyświetlaną na "piku", to pojawia się błąd "Ta nazwa jest używana w bazie danych Internal." Na forum nie ma innego użytkownika o loginie "piku". Zatem dlaczego pojawia się taki błąd?
 3. Chciałem przed chwilą odpisać w tym temacie i oto co zobaczyłem: Skrypt miał w kopii roboczej zapisaną treść posta, który napisałem już na forum kilka dni wcześniej. Tak, używam mod_expires.
 4. No raczej takie nie powinno działać, że skrypt zapamiętuje kopie robocze wiadomości, które zostały już wysłane. Napiszę do IPSu.
 5. Mam drobny problem po aktualizacji do 4.1.17 (na razie zgłosił go jeden aktywny użytkownik, sam również jeden raz na to natrafiłem). Jeżeli użytkownik wpisze jakąś treść do pola tekstowego (obojętnie czy to odpowiedź w prywatnej wiadomości, czy też odpowiedź na posta) a następnie zamknie okno przeglądarki (bez wysyłania wpisanej wiadomości), to skrypt zapamiętuje treść wspomnianej wiadomości i przy następnej próbie odpowiedzi wstawi ostatnia zapisaną kopię. Problem jednak w tym, że u mnie na forum skrypt zapamiętuje czasami treść już wysłanych wiadomości, przez co dodając nową odpowiedź trzeba najpierw wykasować starą już wcześniej wysłaną. Wydaje mi się, że to w ostatnich nowościach 4.1.17 czytałem coś o tym zapamiętywaniu (wcześniej problem u mnie nie występował). Czy ktoś zauważył coś podobnego? Jak sobie z tym poradzić (sprawdzane na różnych przeglądarkach oraz na telefonie)?
 6. Niestety, edycja kodu w system/Content/Search/Query.php nic nie zmieniła, nadal mam 148 stron z postami użytkownika, na każdej po około 30 postów.
 7. Jest już nowa wersja, ale nie mogę znaleźć ustawień dotyczących Member Delete Name Retention. Czy ktoś już to znalazł?
 8. Problem nadal nierozwiązany, ale... w nowej aktualizacji skryptu pojawiła się taka opcja: New check all box when viewing activity on a member profile for easier moderation Pomyślałem, że wykorzystam to to masowego odkrycia wcześniej ukrytych wszystkich postów użytkownika. Niestety na stronie z aktywnością użytkownika np. http://forum.invisionize.pl/profile/55-necik/?do=content&type=forums_topic_post&change_section=1 wyświetlanych jest tylko 31 postów na jednej stronie, a ja mam do odkrycia ponad 3600 postów, więc 148 stron w aktywności użytkownika. Czy istnieje jakiś sposób aby na jednej stronie w aktywności użytkownika wyświetlić więcej niż 31 postów?
 9. Niestety wygląda na to, że nie ma żadnych wbudowanych narzędzi pozwalających masowo odkryć wszystkie posty użytkownika. A tych postów do odkrycia jest ponad 3000. Czy można zrobić to jakimś zapytaniem SQL w phpmyadminie? Jeżeli tak, to z góry dziękuję za wskazówkę jakiego zapytania użyć.
 10. Gdzie można zmienić powyższe ustawienia?
 11. Gdzie w ACP znajdę logi? Niestety nie znalazłem nic takiego w edycji użytkownika w ACP. Trochę to dziwne, bo czasami możne nastąpić przypadkowe oznaczenie jako spamer i wtedy wszystkie posty użytkownika są ukrywane. W ACP znalazłem takie info: "Jeśli na stronie zarejestruje się spambot, narzędzie Oznacz jako spamera, dostępne poprzez profile użytkowników, pozwala załodze na szybkie podjęcie odpowiednich działań. Ukrywanie i usuwanie zawartości nie jest wykonywane natychmiastowo lecz etapami. Po zdjęciu flagi, powyższe działania nie są automatycznie odwracane." Może ktoś ma pomysł jak to cofnąć?
 12. Witam, Dzisiaj dostałem powiadomienie, że jeden z użytkowników został oznaczony jako spamer. Gdzie i jak można sprawdzić kto oznaczył użytkownika spamerem? Czy może tego dokonać każdy użytkownik? W ACP mam ustawione, że po oznaczeniu kogoś jako spamera następuje blokada dodawania nowych treści a wszystkie dotychczasowe posty są ukrywane. Ze zdjęciem blokady pisania poradziłem sobie, ale nie mogę znaleźć opcji do odkrycia wszystkich napisanych postów tego użytkownika. W jaki sposób to zrobić?
 13. Szukałem, nie ma niestety.
 14. Nie próbowałem, ale wydaje mi się, że zabawa z CSSami doprowadzi do tego, że ewentualnie wszystkie przyklejone tematy będą miały kolor czerwony, a ja chcę pomalować tylko jeden wybrany temat.
 15. Witam, Czy jest jakiś sposób aby wybrany przypięty temat (w moim przypadku polecane zestawy komputerowe) miał inny kolor (np. czerwony)?