Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(Pav32) Selective quoting


Pavulon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam.

Mam problem z modem (Pav30) Selective Quoting

Otóż kiedy klikam cytuj selektywnie i daję odpowiedz to w nagłówku cytowanego tekstu mi wrzuca "Od 22 listopad 2010 - 20:38:". Co jest bez sensu, jakby traktowało datę jako usera.

W oknie cytowania selektywnego mam na przykład coś takiego:

quote date='Wczoraj, 21:00' timestamp='1290452442' post='71031'

Czy ktoś z Was może mi pomóc przy znalezieniu rozwiązania? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem z userami którzy mają znak "&" w nicku.

Wszędzie na forum, w profilu itd się wyświetla prawidłowo Kasia&Marek, w informacji o edycji posta też jest Kasia&Marek edytował tego posta, a cytacie jest błąd

Użytkownik Kasia&Marek dnia...

Normalna funkcja "Odpowiedz" działa prawidłowo

Użytkownik Kasia&Marek dnia

Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Mam IPB 3.1.4

Wgrałem wszystko wg instrukcji..

Gdy już wgrałem wchodzę w dowolny temat.. zaznaczam tekst ... klikam "cytowanie selektywne" no i zamiast cytować to przenosi mnie to góry strony i nic się nie dzieje.. Tylko mnie przenosi na górę strony aktualnego tematu.

Nie wiem co z tym fantem zrobić...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wrzuciłeś pliki .js na serwer? Wykonałeś absolutnie wszystko zgodnie z instrukcją i jesteś tego pewny?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam modyfikacje prefix ale dodałem kod o którym piszecie i w dalszym ciągu jest problem

Pewna część Użytkowników skarży się na złe działanie rozszerzenia cytuj selektywnie mianowicie chodzi oto, że u pewnej części osób nie ma żadnej reakcji po zaznaczeniu fragmenty tekstu i kliknięciu cytuj selektywnie.

Również część osób piszę, że sam przycisk cytuj nie działa (po kliknięciu) brak reakcji muszą korzystać z przycisku odpowiedź i wycinać niepotrzebny fragment kodu.

Odnośnik do tematu na forum

Zarówno jedno jak i drugie nie jest powiązane ani grupą na forum, ani przeglądarką :( trudno już powiedzieć. Wyżej w linku założyliśmy temat gdzie wypowiadają się Użytkownicy na temat tych dwóch funkcji i jak można zauważyć jednym w tej samej grupie i w tej samej przeglądarce działa a innym nie. Od czego to może być, co można zrobić by działało wszystkim ?

ips.topic.js

// poster name link should have correct class

if (childs.className == 'url fn')

{

name = childs.innerHTML;

var re = new RegExp(/(?:<.*>)(.*)(?:<\/.*>)/);

var innerName = re.exec(name);

if (innerName && innerName[1]) name = innerName[1];

}

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro działa wszystkim poza 3 osobami niezależnie od systemu, przeglądarki czy grupy to gdzie tu wina modyfikacji?

Jak komuś nie działa to niech usunie cache czy spróbuje na innej przeglądarce.

Poza tym czemu zacytowałeś akurat ten kawałek js'a?

No i jeszcze jaka jest tu różnica:

Pewna część Użytkowników skarży się na złe działanie rozszerzenia cytuj selektywnie mianowicie chodzi oto, że u pewnej części osób nie ma żadnej reakcji po zaznaczeniu fragmenty tekstu i kliknięciu cytuj selektywnie.

Również część osób piszę, że sam przycisk cytuj nie działa (po kliknięciu) brak reakcji muszą korzystać z przycisku odpowiedź i wycinać niepotrzebny fragment kodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

panowie , mam kolejny problem ....

Moje forum podzieliło się na dwie grupy

Jednym Cytowanie działa innym nie , co może być tego przyczyną

odświeżają cache , kasuja ciasteczka i nic , albo przenosi ich do góry albo nic sie nie dzieje, jestem pewny ze zmodyfikowałem js. dobrze :)

tak samo jest z godziną na forum jedni mają 23:48 a inni (im nie działa cytowanie)22:48

Edytowane przez Adam22

ipbaddons.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież godzina użytkownika to jego indywidualne ustawienia i nie ma opcji, żeby przy takich samych opcjach mieli oni różną godzinę, bo nie jest to javascript czy coś innego działającego po stronie klienta.

Ktoś komu nie działa musiałby powiedzieć jakie ma błędy w konsoli.

Najlepszy byłby wynik dla FF z FireBug'a(F12) lub konsoli błędów(CTRL+SHIFT+J) lub konsoli Web'owej(CTRL+SHIFT+K), a w przypadku Chrome'a to narzędzia Dev(CTRL+SHIFT+I) lub konsola JS(CTRL+SHIFT+J).

Któraś z konsol powinna być otworzona podczas wczytywania strony i w momencie kliknięcia przycisku(czyli przy uruchomieniu ipb.topic.selective_quote(); )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie , mam kolejny problem ....

Moje forum podzieliło się na dwie grupy

Jednym Cytowanie działa innym nie , co może być tego przyczyną

odświeżają cache , kasuja ciasteczka i nic , albo przenosi ich do góry albo nic sie nie dzieje, jestem pewny ze zmodyfikowałem js. dobrze :)

tak samo jest z godziną na forum jedni mają 23:48 a inni (im nie działa cytowanie)22:48

Miałem ten sam problem to dostałem odpowiedź, że skoro kilku osobom nie chodzi a reszcie chodzi to musi być coś u nich - a w sumie to prawda i nieprawda. Okazało się, że w profilu był "pies pogrzebany"

W edycji profilu musi być wybrany wybór edytora na standardowy i wówczas ludzikom zaczęło wszystko ładnie śmigać. Spróbuj może i u Ciebie pomoże

  • Lubię to 3

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.