Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(Pav32) Post Notes


Pavulon

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam. Nie bardzo wiem jak można zrobić, aby każdy dostawał powiadomienie, że została mu dodana notatka. Niestety, obecni użytkownicy nie mają zaznaczone, aby dostawali powiadomienia, co jest utrudnieniem. Trzeba się zarejestrować, aby było zaznaczone. 

Edytowane przez Krytyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Doszedłem do tego. ;)

Plik do edycji to pnForm. http://bit.ly/1iDbRMy

 

Wystarczy dopisać to



color:#000000;


do tego:



<textarea name="note" cols="40" rows="6" style="background-color: transparent; border: 0pt none; width: 100%;">{$this->lang->words['pn_note']}</textarea>


 

Efekt końcowy:



<textarea name="note" cols="40" rows="6" style="background-color: transparent; color:#000000; border: 0pt none; width: 100%;">{$this->lang->words['pn_note']}</textarea>


uwvt7p9cu59h.png

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...


Fatal error: Method bbCodeTopic does not exist in postNotesTopic in /home/XX/domains/topmasters.pl/public_html/admin/sources/classes/output/publicOutput.php on line 4042


 

Wyskakuje mi taki komunikat w prywatnych wiadomościach oraz niektórych tematach (tam gdzie są dodane notatki).

 

W pliku postNotesTopic_X.php nie ma klasy, ani funkcji bbCodeTopic.

 

Przebudowanie stylu nic nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Chciałem dodać grupie uprawnienia dodawania notatek w postach. Wszedłem w ACP->System->rozszerzenia->post notes -> edytuj ustawienia -> dodałem grupę do szczęśliwców korzystających z opcji notatek, jednak nikt z danej grupy nie widzi nawet takiej opcji na forum..

Moderatorzy i każda wyższa grupa nie ma z tym problemów.

 

Więęęęc w czym problem?

 

 

 

~nowicjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hook jest zrobiony tak, że dopisuje swój link (Dodaj notatkę) za/przed [nie pamiętam, nie chce mi się szukać] linkiem Edytuj.

Jeśli dana grupa nie ma możliwości edytowania postów... to nigdy nie zobaczą linku od Dodaj notatkę.

Smutek, ale pewnie na tym leżysz.

Edytowane przez JamLasica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Wchodzac a mobilnym ipb (np przez androida) wyswietla się styl mobilny wszystko jest ok ale wchodzac w temat wywoluje fatal err. o treści:

"Method pnCSS does not exist in postNotesTopic" in /admin/sources/classes/output/publicOutput.php linijka 4042.

Jest to:

trigger_error( "Method $funcName does not exist in $className", E_USER_ERROR );
Co robic Pavulonie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.