Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Instrukcja konfiguracji IP.Downloads - problem przy uploadowaniu plików


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam modyfikacje IP.downloads, którą chciałem przeznaczyć na publikowanie materiałów do których mamy prawa autorskie. Materiały mają być publikowane wyłącznie przez administratorów (grupa administrator) mam jednak problem z konfiguracją.

Przy File Storage: web-accessible folder przy próbie uplowadu pliku pojawia się komunikat, że brak uprawnień do uplodowania plików.

Stworzyłem więc folder w katalogu forum.opel24.com/download utworzyłem konto użytkownika ftp z dostępem do katalogu download i wprowadziłem dane serwera ftp, portu, użytkownika oraz hasła.

Pliki uploaduje na serwer ale albo nie do tego katalogu co trzeba albo go później nie można pobrać gdyż szuka pliku w głównym katalogu forum. Stąd szukam poradnika jak skonfigurować tą aplikację.

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

web-accessible to po prostu FTP - ustaw nazwę tego folderu w polu o nazwie Local Storage: Download path w ten sposób:

{root_path}/download

Nazwa folderu dowolna, byle by z chmodem 777.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dawid ! :) Problem rozwiązany a proszę powiedz mi jeszcze w jaki sposób mogłbym zrobić by:

http://forum.opel24.com/files/category/2-1920x1080/

mianiaturka tapety się pojawiała zamiast, ewentualnie gdzie ją uploadować.

no_screenshot.png

Edytowane przez SN2010

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.