Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

CIMG8971.jpg Serwer zwrócił błąd podczas wysyłania


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez matma4u,

Rekomendowane odpowiedzi

Ticket nie wie jak mi pomóc :) Zostaliście mi jeszcze Wy. Może to coś zasugeruje: otóż tylko ja i tylko z mojego kompa nie mogę do galerii oddawać zdjęć. Z innego kompa jak się zaloguję na moje konto, to dodam zdjęcie bez problemu. Co to może być? Może to coś z samym kompem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ticket nie wie jak mi pomóc :) Zostaliście mi jeszcze Wy. Może to coś zasugeruje: otóż tylko ja i tylko z mojego kompa nie mogę do galerii oddawać zdjęć. Z innego kompa jak się zaloguję na moje konto, to dodam zdjęcie bez problemu. Co to może być? Może to coś z samym kompem?

"Może"? :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To nie chodzi o zapłatę tylko o to, co się dzieje na Twoim komputerze. Jeśli IPS nie potrafi Ci pomóc i wyjaśnić, to znaczy, że jeszcze nie mieli takiego zgłoszenia i nie wiedzą - zresztą pomyśl - jak diagnozować coś, co jest tylko przed Twoimi oczami..

Ustalmy: masz problem tylko z Twoim forum, tylko z galerią, tylko z Twojego komputera i tylko na Twoim koncie użytkownika?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalmy:

*masz problem tylko z Twoim forum-tak

* tylko z galerią-tak

*tylko z Twojego komputer-tak

* tylko na Twoim koncie użytkownika-nie tylko, również na koncie testowym (innym) z innej grupy niż admin, ale z mojego kompa również nie dodam zdjęcia do galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No to nieźle.. Pojęcia nie mam, jak komputer, już nawet nie przeglądarka, może wpływać na galerię..

U nas w galerii możesz wrzucać?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Rozwiązanie

Wiem, że sprawa jest mocno odgrzewana, ale miałem podobny komunikat błędu tyle, że dotyczył IP.Blog

Rozwiązanie było banalnie proste. Wszedłem do ACP  Inne aplikacje > Blog > Overview  >  Settings  >  IPS Apps  >  IP.Blog Settings i w sekcji Attachment Settings ustawiłem poprawną ścieżkę do katalogu uploads w formularzu Blog upload URL i Upload directory

 

 

To załatwiło sprawę.

  • Lubię to 1

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.