Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(DP32) Top Posters


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam, mam problem z Shoutboxem, otóż na stronie wyświetla się taki błąd :
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /virtual/e/x/execution.ugu.pl/admin/applications_addon/other/shoutbox/sources/classes/library.php on line 341

 

lecz na ShoutBoxie JEST NAPISANE już: Fatal error: Call to undefined method IPSLib::makeNameFormatted() in /virtual/e/x/execution.ugu.pl/admin/applications_addon/other/shoutbox/sources/classes/library.php on line 713

Co mam zrobić jakie prawa pliku nadać, bo podejrzewam, że to to.

Edytowane przez Macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem błąd w tym rozszerzeniu. Mianowicie gdy dodałem do pola Prefiks formatowania grup taki kod:
<span style='color:red;font-weight:bold;'>+</span>
To zamiast pokazywać mi +DawPi, pokazuje mi ++DawPi

 

Pokazuje dwa prefiksy nie jeden. Nie wiem czy to wina moja czy rozszerzenia. Wolałem zaraportować :)

01001001 01010000 00101110 01000010 01101111 01100001 01110010 01100100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Zauważyłem błąd w tym rozszerzeniu. Mianowicie gdy dodałem do pola Prefiks formatowania grup taki kod:
<span style='color:red;font-weight:bold;'>+</span>
To zamiast pokazywać mi +DawPi, pokazuje mi ++DawPi
 
Pokazuje dwa prefiksy nie jeden. Nie wiem czy to wina moja czy rozszerzenia. Wolałem zaraportować :)

 

 

Mam podobny problem tyle, że z obrazkami.

http://scr.hu/0qli/icfj2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam ten sam problem co @up, nicki i cyferki są nie równe, dodam iż na domyślnym stylu jest ok. Szukałem informacji na ten temat w internecie ale się nie doszukałem :/

 

statystyki.png

 

Prosiłbym o pomoc, z góry dziękuję.

 

~ Pozdrawiam StivE`

Edytowane przez StivE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

StivE Masz nie równe dlatego ze źle masz dodany kod w ACP/Uzytkownicy/Grupy/Grupy/ wejdź w wybrana grupę i popraw sobie Prefix grupy na ten kod i w każdej grupie tam gdzie wpisywane jest red zmień sobie kolor na jaki ci tam pasuje bo widocznie masz źle ustawione tam gdzie jest 0px 0px 15px ustaw sobie tak jak ci tu podałem i powinno pomóc :)

<b><span style="color: red;text-shadow: 0px 0px 15px red; font-weight: bold; color:red;;">
Edytowane przez mucek181
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dlatego, że nikt tego nie naprawił dotąd chciałem troszkę pomóc ;)

 

W pliku dp30topxreputation_d9abb96f0e021ba7d56c8beff53f40a1.php (przynajmniej u mnie tak się zwie)

Wystarczy zmienić:

$r['members_display_name']    = IPSMember::makeNameFormatted( $r['members_display_name'], $r['member_group_id'] );

na:

$r['members_display_name']    = IPSMember::makeNameFormatted( $r['members_display_name'] );

U mnie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.