Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Reputacja (z tytułem) pod zdjęciem w poście


Gość naXe

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Dzięki!

A czy jest możliwość ustawienia ramki takiej samej wielkości dla wszystkich? Bo przy takim kodzie ramka jest automatycznie dopasowywana do długości tytułu przez co przy jednym użytkowniku jest większa a przy innym mniejsza. Wiem, że się czepiam ale jakoś tak nieschludnie to wygląda :)

// Sygnatura usunięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz edytować w ipb_styles.css

    .reputation.positive, .members li.positive {
       background: #6f8f52;
   }

   .reputation.negative, .members li.negative {
       background: #b82929;
   }

   .reputation.positive, .reputation.negative {
       color: #fff;
   }

   .reputation.zero {
       background: #dedede;
       color: #6e6e6e;
   }

Ale raczej ci tego nie ruszać, bo poszerzy się w profilu, w liscie użytkowników i tam gdzie jest jeszcze widoczna reputacja użytkownika.

Lepiej zrobić nową osobną klasę.

A jeśli chcesz edytować to co podałem Ci wyżej to wystarczy dopisać pod każdą klasą: width: rozmiarpx;

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanie ode mnie :) Gdzie należy zmienić aby każda grupa miała możliwość zobaczenia tej ramki u innych użytkowników? Bo obecnie każdy może zobaczyć tylko swoją reputacje a innych już nie widzi. Administracja naturalnie widzi reputacje wszystkich na forum ale już zwykły użytkownik widzi tylko swoją.

// Sygnatura usunięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Hym, na pewno? Bo tak patrzę po tym poradniku to nie widzę tam żadnego warunku w kodzie, który by właśnie tak działał, jak opisujesz.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też tak domyślałem się, że to nie kod tylko pewnie jakieś ustawienia w grupie. Myślałem, że gdy udostępnię opcję Może zobaczyć kto dał punkt reputacji? to problem zniknie jednak okazało się, że to dalej nie to.

// Sygnatura usunięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o reputacje to tylko te ustawienie o którym wspominałem przychodzi mi do głowy. W ustawieniach members - reputation system też nic nie znajduje co by odpowiadało za to.. może ktoś podsunie co jeszcze sprawdzić? :)

// Sygnatura usunięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem dzisiaj dwie godziny nad szukaniem odpowiednich ustawień i niestety pełna porażka.. jedyne czego się dowiedziałem to to, że zarówno Administratorzy jak i moderatorzy mają opcje przeglądania tej reputacji, inne grupy jej nie mają. Pomyślałem, że to wina maski uprawnień ale gdy uprawnienia administratorskie przyznałem zwykłej grupie użytkownicy problem dalej istniał..

Już sam nie wiem co jeszcze mogę spróbować zmienić..

Proszę o podłączenie do postu powyżej.

Edytowane przez LuKaszeKo

// Sygnatura usunięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

jedyne czego się dowiedziałem to to, że zarówno Administratorzy jak i moderatorzy mają opcje przeglądania tej reputacji, inne grupy jej nie mają.

Prosta sprawa - gdzieś jest warunek na $this->memberData['g_is_supmod'] pewnie. Szukaj pod tym kątem.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trochę okroiłem to i wyszło coś takiego:

Reputacja : Ilość reputacji w kolorze

- szary: brak punktów

- czerwony: punkty na minusie

- zielony: punkty na plusie

Ilość punktów jest pokazywana obok napisu Reputacja w kwadraciku w kolorze (tak jak napisałem wyżej)

<if test="RepPositive:|:$author['pp_reputation_points'] > 0">

Reputacja: <div class='reputation positive' ><div style='font-size:1.1em'>{parse expression="$this->lang->formatNumber( intval( $author['pp_reputation_points'] ) )"}</div>

</div>

</if>

<if test="RepNegative:|:$author['pp_reputation_points'] < 0">

Reputacja: <div class='reputation negative' > <div style='font-size:1.1em'>{parse expression="$this->lang->formatNumber( intval( $author['pp_reputation_points'] ) )"}</div>

</div>

</if>

<if test="RepZero:|:$author['pp_reputation_points'] == 0">

Reputacja: <div class='reputation zero' ><div style='font-size:1.1em'>{parse expression="$this->lang->formatNumber( intval( $author['pp_reputation_points'] ) )"}</div>

</div>

</if>

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Korzystałem z tego kodu powyżej. Mam pytania czy da się tą tabliczkę mniejszą zrobić.

Obecnie mam taką:

i21570_Beztytuu1.jpg

A chciałbym o połowę mniejszą, takiej wielkości jak zaznaczyłem czerwonymi liniami.

Jest to wykonalne? Czy nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.