Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Fluo Green


Gość SeleX11

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa pliku: Fluo Green - Created By ###

Autor: ### - SeleX

Data wysłania: 06 kwi 2012

Kategoria: Style i grafika

Wspierana wersja IP.Board: 3.2/3.3 - Oferuję pomoc na invisionize.pl, bądź na oficjalnej stronie autora ###

- Autor skinu zabrania sobie edytowania stopki i informacji dotyczących autora.

- Skin kompatybilny z IP Board 3.2/3.3

-Skin ten umieszczam tylko i wyłącznie z dobroci serca, nie jest sprzedawany więc nie zależy mi na pełnym jego działaniu. Jeżeli ktoś chce zabezpieczyć

obrazy przed zniknięciem niech zapisze je na dysk, wgra na ftp i podmieni linki w CSS - proste?

Wspierana wersja IP.Board: 3.2/3.3 - Oferuję pomoc na invisionize.pl, bądź na oficjalnej stronie autora ###

Edytowane przez DawPi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź mi na tym twoim FanGorn ten styl, Downloadu nie ma, skin fluo też w wybieraniu nie jest dostępny...

Ten skin przerobiłem jeszcze z wersji 3.1 Fluo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, zakończę z Tobą ten temat. Po prostu śmieszysz mnie tym swoim zachowaniem.

Pozdrawiam.

EDIT:

Nie napisałem, że nadal jest w użytku.

Nie jest, bo wiele forów ukradło ten styl z jego użytku.

Edytowane przez KioS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź mi na tym twoim FanGorn ten styl, Downloadu nie ma, skin fluo też w wybieraniu nie jest dostępny...

Ten skin przerobiłem jeszcze z wersji 3.1 Fluo...

Na życzenie - wyświetlam na Fangornie te skiny. Założyciel tematu to zwykły złodziej i oszust. Proszę o jego zbanowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.