Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: IP.Download - Zobacz pełną listę zmian


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z modyfikacją IP.Downloads, gdy kliknę na "Zobacz pełną listę zmian", wyskakują mi następujące warningi:

[b]Warning[/b]: sprintf() [[url="http://irockstar.pl/function.sprintf"]function.sprintf[/url]]: Too few arguments in [b]/home/rockstar/domains/irockstar.pl/public_html/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_downloads_external.php[/b] on line [b]221[/b]

[b]Warning[/b]: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/rockstar/domains/irockstar.pl/public_html/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_downloads_external.php:221) in [b]/home/rockstar/domains/irockstar.pl/public_html/ips_kernel/classAjax.php[/b] on line [b]323[/b]

[b]Warning[/b]: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/rockstar/domains/irockstar.pl/public_html/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_downloads_external.php:221) in [b]/home/rockstar/domains/irockstar.pl/public_html/ips_kernel/classAjax.php[/b] on line [b]326[/b]

[b]Warning[/b]: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/rockstar/domains/irockstar.pl/public_html/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_downloads_external.php:221) in [b]/home/rockstar/domains/irockstar.pl/public_html/ips_kernel/classAjax.php[/b] on line [b]327[/b]

[b]Warning[/b]: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/rockstar/domains/irockstar.pl/public_html/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_downloads_external.php:221) in [b]/home/rockstar/domains/irockstar.pl/public_html/ips_kernel/classAjax.php[/b] on line [b]328[/b]

A tutaj ss:

http://iv.pl/images/78443455113953580728.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem ponownie spolszczenie, i problem ustąpił. :)

Nie będę tworzyć nowego tematu, napiszę tutaj.

Mam następny problem, podczas wgrywania nowej wersji dla danego pliku wyskakuje następujący komunikat:

Wgrywanie nowej wersji
Kiedy zapiszesz zmiany pliku, nowa wersja zostanie zapisana, a aktualna wersja stanie się archiwalną.

Użytkownicy będą mogli pobrać starsze wersje przeglądając plik, a administratorzy będą mogli przywrócić poprzednią wersję jeśli będzie taka potrzeba.

Wszystko działa poprawnie, mogę wgrać nowy plik, lecz nie widzę tabelki po prawej stronie z starszymi wersjami pliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.