Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Kodowanie: HTML / CSS


Ramzes

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ;]

Oferuję kodowanie stron internetowych w HTML / CSS zgodnie ze standardami.

Jedynym wymaganiem jest design, który musi już być przygotowany, wtedy mogę się zabrać do pracy.

Cena niewielka, zależna od budowy designu.

Pozdrawiam i czekam na oferty ^_^

  • Smutny 2

<?php

include("home/ramzes/"); ?>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zgodne ze standardem W3C, przykładów brak.

Absolutnie nie neguję tego, że osoba która nie ma przykładów swoich prac, czyli wg mnie jeszcze tego nigdy nie robiła, nie stworzy poprawnie pociętego laya, ale sam przyznasz, że Twoja oferta nie jest godna zaufania.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A html i css umiesz chociaż jak jeszcze nigdy tego nie robiłeś ?

Nie chcę negować umiejętności użytkownika Ramzes, ale wydaje mi się, że może korzystać z gotowych generatorów do cięcia grafiki (tną i kodują)

  • Lubię to 1

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A html i css umiesz chociaż jak jeszcze nigdy tego nie robiłeś ?

Kto powiedział, że nigdy tego nie robiłem? Nie zachowywałem tylko prac, co było widać teraz błędem ^_^

Nie chcę negować umiejętności użytkownika Ramzes, ale wydaje mi się, że może korzystać z gotowych generatorów do cięcia grafiki (tną i kodują)

matma4u, nie masz racji. Robię wszystko od podstaw, tnę sam grafikę, koduję pod html oraz css na divach zgodnie ze standardami, nie wiem jak mogłeś tak pomyśleć, no być może sam z tego korzystasz, lecz to nie oznacza, że jak Ty korzystasz z takich generatorów bo ci się nie chce, to ja też muszę, bo zapewniam cię, że koduję od podstaw w notepad++ pod UTF8 bądź w ezHTML / keD pod iso ;) css w systemowym 'notatniku'.. tyle na ten temat, nie znasz mnie w ogóle, więc proszę, nie wyrażaj o mnie zdania, skoro nawet nie wiesz kim jestem i co potrafię :) z pełnym szacunkiem oczywiście..

  • Smutny 1

<?php

include("home/ramzes/"); ?>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Oj - no i dochodzimy do sedna - skoro piszesz, że to robisz to dlaczego nie chcesz pokazać tego, co już zrobiłeś? Naprawdę to tak wiele? ^_^

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział, że nigdy tego nie robiłem? Nie zachowywałem tylko prac, co było widać teraz błędem ^_^

DawPi, tu zawarłem odpowiedź. Pisałem też, iż w ciągu kilku dni zrobię jakiś przykład.

  • Smutny 1

<?php

include("home/ramzes/"); ?>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Oh, przepraszam. Racja, nie zobaczyłem tego.

Tak w ogóle to myślałem, że robiłeś to dla kogoś, a nie 'do szuflady'. W każdym bądź razie dziękuję za rozmowę i rozwianie wątpliwości.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matma4u, nie masz racji. Robię wszystko od podstaw, tnę sam grafikę, koduję pod html oraz css na divach zgodnie ze standardami, nie wiem jak mogłeś tak pomyśleć, no być może sam z tego korzystasz, lecz to nie oznacza, że jak Ty korzystasz z takich generatorów bo ci się nie chce, to ja też muszę, bo zapewniam cię, że koduję od podstaw w notepad++ pod UTF8 bądź w ezHTML / keD pod iso :D css w systemowym 'notatniku'.. tyle na ten temat, nie znasz mnie w ogóle, więc proszę, nie wyrażaj o mnie zdania, skoro nawet nie wiesz kim jestem i co potrafię :D z pełnym szacunkiem oczywiście..

Przepraszam nie chciałem Cię urazić. Choćbyś nawet korzystał z generatorów to przecież nie przestępstwo. Nieważne jakich technik używasz, ważne by strona wyświetlała się poprawnie i była zgodna z standardami - niepotrzebnie oburzasz się. Ja generalnie nie zajmuję się cięciem grafiki więc nie korzystam z tego typu rozwiązań.

Ale tak jak wspominałeś i odczułeś to na własnej skórze brak portfolio wzbudza podejrzenia.

  • Lubię to 1

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie ma co zamykać. To tylko oferta.

A i dziś widziałem jedną z Twoich prac - faktycznie, musisz popracować. :blink:

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.