Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IP.Nexus jako strona główna


Rekomendowane odpowiedzi

Piszę w sprawię kolegi który prowadzi duży sklep i coś tam kombinował w sieci dodatkowo ze sklepem internetowym ale zraził się do kilku skryptów (co prawda darmowych) i poradziłem mu że może by spróbował z IP.Nexus i tutaj pojawia się pytanie czy da się ustawić tak wszystko aby po wejściu na jakiś tam adres np www.sklep.com odpalał się najpierw sklep (IP.Nexus) a w belce górnej były odnośniki do forum i pozostałych elementów?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że źle mu poleciłeś, bo jeżeli faktycznie planuje mocniejszą sprzedaż przez Nexusa, to oszaleje a i Wasza znajomość się zakończy :)

 

Co do pytania, to pewnie wedle tego schematu 

http://community.invisionpower.com/resources/documentation/index.html/_/tutorials/content/make-ipcontent-your-home-page-r174

  • Lubię to 1
logopiwoorgsmall.png

piwo.org - polski portal piwowarski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że źle mu poleciłeś, bo jeżeli faktycznie planuje mocniejszą sprzedaż przez Nexusa, to oszaleje a i Wasza znajomość się zakończy :)

 

Co do pytania, to pewnie wedle tego schematu 

http://community.invisionpower.com/resources/documentation/index.html/_/tutorials/content/make-ipcontent-your-home-page-r174

 

Dzięki poczytam i jak coś dopytam tutaj w temacie, prosił bym o jego niezamykanie. 

 

Kolega prowadzi forum na IPB i nie umie sam spytać o pomoc? :o

 

Nie wiem gdzie Ty to przeczytałeś że prowadzi forum na IPB no ale niech Ci będzie, kolejna sprawa jak nie masz nic sensownego do napisania to poprostu nie pisz takie moje zdanie, nie wiem może sobie licznik nabijasz tego typu wypowiedziami ale na drugi raz zastanów się trochę bo co to kogo obchodzi kto w czyjej sprawie pisze ;), jest konkretne pytanie więc proszę o konkretną odpowiedź. 

Edytowane przez wizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.