Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Dodawanie plików/załączników w komentarzach IP. Blog


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Tak, na 100% coś takiego istnieje. I podejrzewam, że jest taka opcja w standardzie, poszukaj w ACP. A wiem, że się da, bo sam dodawałem załączniki graficzne np. w tym wpisie:

Mowa o komentarzach, a nie wpisie. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie. Bezpośrednio co prawda takiej opcji nie ma, ale da się to obejść. Wystarczy gdziekolwiek dodać zdjęcie jako załącznik (tam gdzie się da), potem kliknąć w edytorze komentarza na blogu ikonkę moje media => załączniki => dodać załącznik i gotowe: http://forum.invisionize.pl/blog/71/entry-145-co-nas-nie-zaleje-to-nas-wzmocni/ :) Mamy komentarz z załącznikiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat wiedziałem, jednak po co dublować w ten sposób, przez media? Mało praktyczne. Aż dziwne, że nic nie zostało zrobione w tym temacie, wydaje mi się, że w komentarzach tak jak w postach powinniśmy mieć możliwość dodawania załączników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Hmm, możliwość zapewne jest, bo zarówno blogi jak i forum korzystają z tego samego CK Editora. Brakuje jedynie guzika "więcej opcji", która włączyłaby zaawansowany edytor z opcją załączników. Normalnie przy szybkiej odpowiedzi na forum też nie masz takiej możliwości przecież :) Moim zdaniem masz trzy wyjścia (jeśli nie potrafisz pisać modyfikacji pod IPB):

 

1. Napisać sugestię na forum IPS z prośbą o dodanie takiej funkcji,

 

2. Zlecić napisanie rozszerzenia komuś kto się na tym zna w dziale giełda,

 

3. Poczekać aż wyjdzie IP.Suite 4.0, bo kto wie czy tam tego nie będzie w standardzie?

 

Ja bym poczekał, no ale jak Ci bardzo spieszno to zostają opcje 1 i 2 :)

 


To akurat wiedziałem, jednak po co dublować w ten sposób, przez media? Mało praktyczne.

 

W zasadzie w ten sposób niczego nie dublujesz. Po prostu wysyłasz plik na serwer jako załącznik tam, gdzie się da, a potem ten sam plik umieszczasz tam, gdzie Ci się podoba. Ale zawsze jest to ten sam plik. Dublowanie wystąpiłoby wtedy, gdybyś dany plik dodał jako załącznik w poście na forum, a potem wysłał go jeszcze raz jako zupełnie inny załącznik.

Edytowane przez Jurij
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.