Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IP.Downloads - przeniesienie licencji, czy można


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

 Posiadam dwie licencję z IP.board, w tym jedna z nich ma dokupione wszystkie dodatki. Kupiłem, bo myślałem, że kiedyś mogą się przydać, jednak myliłem się.

 

 Od pewnego czasu na drugiej licencji stronka mi się fajnie rozwija i pomyslałem o wstawieniu IP.Downloads. W związku z tym mam pytanie, czy skoro w licencji załóżmy A, gdzie mam wykupione IP.downloads ale nie używam, jest nie aktywne - > mogę trasnferować je do licencji B ?

 

 Przejrzałem panel klienta, ale nigdzie nie widzę takiej opcji. Czy transfer jest płatny ?? By nie okazało się, że cała zabawa będzie droższa od kupna nowej licencji za 50 USD.

 

 

P.S.

 

 Czy mi się wydaje, czy podniesli opłatę za usunięcie linka IPB ze stopki ??

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Czy mi się wydaje, czy podniesli opłatę za usunięcie linka IPB ze stopki ??

Już jakiś czas temu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem co zrobić. Nie chciałbym wydawać 50 dolarów, na to co mam i nie używam pod inną domeną ale w ramach tego samego konta. Ale z drugiej strony nie chciałbym też kombinować, by nie podpaść IPB.

 

Pozostaje mi chyba z tego wszystkiego odłożyć więcej na koncie, by tych 50 dolców nie było tak szkoda jak teraz :P

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciele IPSu wielokrotnie podkreślali, że w przypadku licencji nie ma znaczenia jaka domena znajduje się CA oraz czy klucz został wpisany w ACP czy nie. Nie sądzę, żeby inną politykę obrali w przypadku aplikacji. Konta Ci nie zablokują, a jeśli pojawią się pytania, to z łatwością będzie można się wytłumaczyć. Jeśli więc kupiłeś już Downloads i z nich nie korzystasz, to śmiało bym instalował je na dowolnym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.