Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Domena dla forum o grach


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Otóz jestem w trakcie tworzenia forum o grach multiplayer, lecz nie mam pomysłu na nazwę domeny. Więc pomyślałem, że napisze tutaj temat. Być może dostane jakieś fajne propozycje od Was. 

 

Chciałem także zapytać, ewentualnie co myślicie o moich pomysłach:

  • zonegames.pl
  • playerscommunity.pl
  • gamescommunity.pl
  • gamerscore.pl
  • gamespot.pl

Czekam na Wasze propozycje :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa domeny jest z reguły powiązana z nazwą całego forum, więc jeśli nie wiesz jak się Twoje forum miałoby nazywać - może lepiej się za to nie bierz? ;) Im krótsza nazwa tym lepsza. Bez dodatkowych kropek, myślników i z nazwami kluczowymi w nazwie. Niestety sam musisz wysilić mózgownicę i wymyślić sobie domenę, sprawdzając czy kolejne pomysły są jeszcze dostępne. Z resztą jeden Ci może wymyślić fajną domenę, inny Ci ją podkupi i co wtedy? ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyslow mam az za duzo, jezeli chodzi o nazwe forum. Klopot jest taki, ze nie wiem, ktora wybrac... Aczkolwiek jedna wpadla w moj gust oraz idealnie pasuje do tematyki takiego forum. Takze zapewne ja wybiore.

Dzieki za udzielenie pomocy z Waszej strony. Temat mozna zamknac. ;)

Edytowane przez magik1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to, pytając się o domenę dla swojego projektu, co z Ciebie za fachowiec będzie? Udostępniasz ludziom swoje gotowe pomysły... chyba, że już domeny zarejestrowałeś jako zarezerwowane, ale wątpliwa sprawa... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 lata później...
  • Jurij zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.