Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

jak zareklamować forum?


Versusx3

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Pozycjonowanie seo ustawienie metakeywords, mocne katalogi stron, itd.

Opisz krok po kroku o co kaman :D

 

Jak chcesz pozycjonować stronę, w tym wypadku forum to musisz najpierw ją zoptymalizować a w skład optymalizacji wchodzą takie elementy jak:

Nagłówki h1, h2, h3

meta TITLE

meta DESCRIPTION

alty w grafikach

szybkość ładowania strony

odpowiednie nasycenie słowami kluczowymi na które chcesz się pozycjonować (czyli jak masz forum o grach online to warto zwracać uwagę na to, czy na stronie występują frazy związane z grami online) itd.

Po odpowiedniej optymalizacji możesz się powoli szykować na zdobywanie linków i właśnie to jest pozycjonowanie - zdobywanie linków, ale uważaj, gdzie umieszczasz link do swojej witryny, bo dziś łatwo dostać filtr/ban od Google. Więcej o pozycjonowaniu i ogólnie o SEO możesz łatwo poszukać w sieci, m.in. na forum PiO:

http://www.forum.optymalizacja.com/

 

Jak nie chcesz się bawić w te SEO, to zawsze możesz zlecić taką robotę innej osobie, m.in. mi, gdyż akurat zajmuję się tym zawodowo:

kontakt:

http://foxen.pl/kontakt/

 

Z resztą to chyba będzie najlepsze wyjście wg. mnie, bo jak narazie brakuje tobie wiedzy o SEO.

 

Takiej wypowiedzi oczekiwałem! Tylko czy to kosztuje? Dzięki, oczywiście skontaktuję się ;)

 

Temat można zamknąć.

Edytowane przez Versusx3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.