Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IPS Community Suite 4


teez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Patrząc na ilość błędów na oficjalnym forum IPSu (już na czwórce) oraz zgłoszeniach w bugtrackerze to długo poczekamy na wersję wolną od błędów które by uniemożliwiały normalne korzystanie ze skryptu. Nie wspominam o macoszym podejściu do deweloperów.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy oni są zaślepieni własnym geniuszem czy o co chodzi, ale żeby nawet głupiego kodowania znaków sobie nie potrafili poprawić? :blind:  Przecież to idiotycznie wygląda, żeby na oficjalnym forum IPS zamiast polskich znaków w nickach użytkowników były krzaki... Pomijając, że cały layout wygląda tragicznie :( Ja nie wiem czy oni nie wiedzą, że to forum jest wizytówką ich firmy? Zdecydowanie nie zachęca to do jakichkolwiek aktualizacji ani zakupu licencji na ich produkty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że twoja licencja wygasła. Klucz licencyjny pozwala na dostęp do wielu usług oferowanych przez Invision Power Services, takich jak IP.Chat, Spam Monitoring Service, wsparcie techniczne czy aktualizacje oprogramowania. Jeżeli chciałbyś przedłużyć swoją licencję, odwiedź swój panel klienta.

Sprawdź ponownie

 

http://scr.hu/37ml/97hht

 

Mam nadzieje że taki piekny napis bedzie sie wyświetlał wszystkim co nie maja wcale licencji tylko o zmienionej treśći.

I zrobili by to tak,by sie nie dało tego usunać :)

Było by cacy.

Edytowane przez Prizmo

"Ale ja mam oryginalny klucz patrz!"

http://scr.hu/1p4s/in3pa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko da się usunąć - nie w ten, to w inny sposób. Ale powinni przynajmniej dodawać to w różny sposób w tych łatkach aktualizacyjnych, które wypuszczają co kilka tygodni ;)

 

 

Czepiasz się :P

 

Demko: http://topmasters.pl/40/

 

I jak idzie? :spiteful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wygląda na to, że twoja licencja wygasła. Klucz licencyjny pozwala na dostęp do wielu usług oferowanych przez Invision Power Services, takich jak IP.Chat, Spam Monitoring Service, wsparcie techniczne czy aktualizacje oprogramowania. Jeżeli chciałbyś przedłużyć swoją licencję, odwiedź swój panel klienta.

Sprawdź ponownie

 

http://scr.hu/37ml/97hht

 

Mam nadzieje że taki piekny napis bedzie sie wyświetlał wszystkim co nie maja wcale licencji tylko o zmienionej treśći.

I zrobili by to tak,by sie nie dało tego usunać :)

Było by cacy.

 

 

Widzę że masz ze sobą wielkie problemy. Współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla rozładowania napięcia wspomniany już wcześniej bug report: http://community.invisionpower.com/bugs.html/ip-board/bug-after-merging-posts-market-as-best-answer-r48260/ :D :D :D

 

LOL, LOL i jeszcze raz LOL :lol2:

 

Nie mogłem go znaleźć w ostatnich raportach, więc zacząłem szukać przez swój profil :P Nie dość, że się nim nie zajęli, to jeszcze wywołali w nim dwa błędy... Załączniki przestały się wyświetlać i...

 

 

Started by Jurij,

1 Jan 1970

 

albo nieświadomie odkryłem jak podróżować w czasie, albo zapowiada się kabaret równie dobry, co poczynania PKW :D Oj IPS, IPS... co się z Tobą dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

:blink:

 

 

bo teraz bardziej zachęca do pisania wysokiej jakości wypowiedzi

 

Co prawda IZE działa jeszcze na IPB 3.4.8, ale czy mógłbyś łaskawie mnie oświecić w jaki sposób wersja skryptu IPS 4.0.X wpływa na poprawę jakości wypowiedzi poszczególnych użytkowników? Sugerujesz, że posty pisane na starszych wersjach IPB są niższej jakości, bo skrypt nie zachęcał do pisania wartościowych treści? :dntknw:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink:

 

 

bo teraz bardziej zachęca do pisania wysokiej jakości wypowiedzi

 

Co prawda IZE działa jeszcze na IPB 3.4.8, ale czy mógłbyś łaskawie mnie oświecić w jaki sposób wersja skryptu IPS 4.0.X wpływa na poprawę jakości wypowiedzi poszczególnych użytkowników? Sugerujesz, że posty pisane na starszych wersjach IPB są niższej jakości, bo skrypt nie zachęcał do pisania wartościowych treści? :dntknw:

 

Tak, właśnie to sądzę. :) Osobiście uważam, że engine forum również ma istotny wpływ na jakość treści. Jakby nie patrzeć, w głównej mierze to fora o ciemnej kolorystyce (często gęsto kojarzące się z sieciami serwerów gier) zawierają sobie w masę 'gunwopostów'. Możesz sądzić, że to nic do tego nie ma, ale ja sądzę swoje i swoje obserwacje mam, przebywam na różnych forach i wiem jednak, że coś tu na rzeczy musi być. Sama w sobie czcionka już generuje złudne wrażenie, że estetyka ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Ty masz widocznie tylko doświadczenie z tych "forów o ciemnej kolorystyce".

 

:co_:

 

To była tylko luźna nawiązka do tego, co mam na myśli. Że takie brzydkie forum wręcz zniechęca do tworzenia wysokiej jakości treści. A IPS jest bardziej intuicyjne (przynajmniej moim zdaniem), więc jakoś poprawia się w oczach ludzi, którzy bardziej zachęcają się do tworzenia contentu, nawet jeśli lolcontentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć, w głównej mierze to fora o ciemnej kolorystyce (często gęsto kojarzące się z sieciami serwerów gier) zawierają sobie w masę 'gunwopostów'. Możesz sądzić, że to nic do tego nie ma, ale ja sądzę swoje i swoje obserwacje mam, przebywam na różnych forach i wiem jednak, że coś tu na rzeczy musi być. Sama w sobie czcionka już generuje złudne wrażenie, że estetyka ma znaczenie.

 

Rozumiem, że gdyby Invisionize miało ździebko jaśniejszą szatę graficzną i inną czcionkę, to powstrzymałbyś się przed napisaniem swojego posta? Gdyż jakbyś nie zauważył właśnie ciut wyżej udowodniliśmy, że nowsza wersja skryptu wcale nie chroni przed zbędnym spamem na forum... Wskaż zatem proszę który fragment z uwiecznionego na screenie posta na forum IPS 4.0.X:

 

post-1614-0-95213100-1432808843.jpg

 

jest kwintesencją wysokiej jakości treści, a niezwłocznie go wydrukuję, oprawię w ramkę i powieszę na ścianie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ataki spamu na oficjalne forum widziałem w ostatnim okresie wielokrotnie i niestety niezbyt dobrze to świadczy o IPS4 - jeśli sam producent nie jest w stanie zabezpieczyć swojego forum, to troszkę to niepokoi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy ktoś z tego forum, korzysta z IPS 4.x? Mam kilka pytań. Według mnie 4.0.9 jest już (prawie) finalną wersją. Dużo błędów zaklejone i na razie jest całkiem ok. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.