Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

[IPS News] IPS Community Suite 4.0 Preview Site


Rekomendowane odpowiedzi

The IPS Community Suite 4.0 preview site is open and ready for you to start browsing our new software!
 
We have had the site quietly open for a few weeks now getting feedback and addressing issues. We want to make sure everyone is aware so you get a chance to look at what's new.
 
Register and have a look around at what's new. Read our updates forum to check out videos demoing the system. Get involved in feedback and bug testing. Everyone at IPS is very proud of 4.0 and really hope you enjoy it. Public beta releases of 4.0 are not yet available but are just around the corner so take this opportunity to become familiar with IPS 4.0 so your community is ready when it's released.
 
See you on the preview site!
 
 
Please keep all feedback about 4.0 on the preview site so we can keep things organized. Thanks!

View the full article



Zobacz cały news
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okrągłe awatary już u siebie mam, reszta na korzyść 3.3.4... Oj, nie przekonali mnie do aktualizacji. Trochę przesadzili z wielkością liczby postów, brak ilości tematów... Zbyt płaskie i windowsowate (win8) to wszystko... 

 

Od jakiegoś czasu wszystko idzie w kierunku wyolbrzymiania wszystkiego. Na themeforest przeważają szablony, które wyglądają jak zrobione specjalnie dla krótkowidzów.

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie jest źle, co prawda d*py nie urywa, bo jest wiele lepszych szablonów na wspomnianym wcześniej themeforest.net, ale porównując do vBulletin to wygląda naprawdę okay. Niestety, ale teraz wszystko jest flat + okrągłe avki, więc mogliście się spodziewać że to mniej więcej tak będzie wyglądać... Nie panikujcie znowu tak bardzo, to jest tylko domyślny wygląd, który na większości for i tak zostanie dostosowany do konkretnej tematyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ja się czuję jak na forum zawalonymi śmieciami. Wydaje mi się że jest wszystko jedno na drugim i panuje tam chaos. :/

Te różne bloki są konfigurowalne - można je do woli włączać, przenosić i włączać.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.