Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Aktualizacja IPBoard 3.X.X do wersji 4.0.


Profess
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

 

mam nadzieję, że temat zamieściłem we właściwym dziale. Ostatnio nie miałem czasu śledzić postępów we wprowadzaniu nowej wersji IPB. Czy aktualizacje samego forum, bez skinów lub modyfikacji ze starszych wersji do wersji 4.0, przebiegają u Was bez problemu ?

Ewentualnie proszę o uwagi z czym może być kłopot, będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

Dłuuga droga do aktualizacji forów. Teraz zbyt dużo ludzi ma zmodyfikowane fora pod swoje potrzeby i jeszcze nie ma żadnych zasobów modyfikacji i skinów pod nową serię. Trochę wody w Wiśle upłynie nim się to stanie na satysfakcjonującym poziomie.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi ale nie wiem czy się precyzyjnie wyraziłem ale od dawna chcę uruchomić forum i wciąż czekam na nową wersję. 

Czy dotychczasowe wersje 3.x.x da się zaktualizować do wersji 4.0 i czy po aktualizacji będzie można je zintegrować ze swoim serwisem ? Czy raczej zintegrować serwis ze starą wersją, a w przyszłości dokonać aktualizacji ? 

 

Inaczej mówiąc, czy IP Board beta 4.0 to wersja, na której można już bazować i będzie w pełni sprawne ? Nie chcę póki co wprowadzać żadnych modów czy skinów, tylko zaktualizować do 4-ki i zintegrować z resztą serwisu.

 

Podobno jest już wersja beta 2 i pozwala już na aktualizację z poprzednich wersji do 4.0, a IPS już dokonał aktualizacji, to prawda ?

Edytowane przez Profess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Poczekaj na wersję RC - o ile takowa będzie. Nie opieraj działającego serwisu na żadnej becie.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Mogę wiedzieć dlaczego chcesz robić coś poważnego na 4 już teraz?

 

Zrobisz jak uważasz, ale by potem nie było pretensji i pisania o błędach z forum, które to błędy tam wciąż są.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może połączę serwis ze starą wersją, a za jakiś czas zaktualizuję do 4.0

 

Nikt Ci nie każe instalować starej wersji. Zainstaluj forum na najnowszej dostępnej wersji IPB 3.4.7. Ta wersja jeszcze długo pozostanie najnowszą i jest wersją stabilną. Wygląd IPB 4.0 możesz sobie zrobić już teraz. A funkcjonalność wersja 3.4.7 ma większą, bo nie ma tylu bugów. Naprawdę nie ma powodu do tego żeby robić problemy już teraz ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wiedzieć dlaczego chcesz robić coś poważnego na 4 już teraz?

 

Zrobisz jak uważasz, ale by potem nie było pretensji i pisania o błędach z forum, które to błędy tam wciąż są.

 

Nie zamierzam robić nic na siłę, zastosuje się do Waszych wskazówek, dziękuję za sugestie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.