Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błędny licznik nowej zawartości.


Gość Wolen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak jestem w dowolnym miejscu na forum (np. strona główna) wyświetla mi się "Wyświetl nową zawartość (14)", wchodzę nową zawartość, pokazuje mi, że nie ma żadnej nowej zawartości i mam pokazane "Wyświetl nową zawartość (0)". Gdy jednak wyjdę znowu na stronę główną ponownie pokazuje mi się "Wyświetl nową zawartość (14)". Nawet jeśli dam "oznacz jako przeczytane: wszystko" wciąż jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jqsdo5.jpg

Rozumiesz co oznacza słowo wszystko? Nie, nie oznacza to jako przeczytane tylko for. Poza tym skoro zależałoby to od tego nie wyświetlałoby mi się zero kiedy wchodzę w nową zawartość  -_- . Jak bardzo chcesz mogę Ci nawet porobić screeny, że w tych zakładach również niczego nie ma. Ba! Nawet jeśli chcesz mogę Ci przeprowadzić na localu doświadczenie pokazujące, że przycisk oznacz jako przeczytane wszystko oznacza faktycznie WSZYSTKO, a nie fora. 

 

 

Co wy dzisiaj z tą głupotą, zwykła odpowiedź na poziomie.

Jak człowiekowi, który nie mówię, nie jest Bogiem, lecz swoje na temat IP.Board wie wmawiasz, że opcja działa inaczej niżeli wskazuje na to choćby nazwa to trudno to inaczej nazwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2pexk5.jpg

Trochę mnie poniosło, przepraszam. Co do tematu. Obecnie mam kilka nieprzeczytanych postów, które widać na ssie. Kiedy daje Oznacz jako przeczytane i przejadę nawet wszystko pokolei to dalej są pokazane tematy w nowej zawartości. Nawet wszedłem w jeden to wciąż tam widnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.