Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Ograniczenia ostrzeżeń.


Codepixel
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez aXen,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość zablokowania opcji 'Ostrzeż' dla kont z uprawnieniami Administracyjnymi.

 

Czyli: Jeśli moderator działu zechce nadać ostrzeżenie dla osoby posiadającej rangę Administracyjną(z dostępem do ACP), nie będzie miał takiej możliwości.

 

Chciałbym jednak się dowiedzieć gdzie to ustawić i czy jest taka możliwość, ponieważ na moim forum jest typ ostrzeżenia który banuje konto ('Multikonto') i chiałbym uniknąć ponownej sytuacji że mój pomocnik (Drugi główny Administrator) otrzymuje bana od moderatora danego działu.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Nothing is impossible.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety,

 

dodałem nowe konto (testowe) nadałem moderatora działu, i co?

 

I mogę ostrzegać administratora. Nawet z ID 1. To mnie martwi. Ponieważ moderator działu jest dość ważny na moim forum chciałbym zablokować tą opcję aby nie było sytuacji takich że zwykły user banuje Gł. Administratora.

Nothing is impossible.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.