Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Opinia forum.invisionize.pl - dwudniowa wizyta


Gość lecik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie moich czytelników, jestem na tym forum niecałe 3dni, a zauważyłem że są tu magistry, nauczyciele polaka, i filozofii, ale żeby ktoś był takim specem ipb, to nie dostrzegłem surfując po forum więc proponuję zmianę swojego zachowania, bo forum na prawdę godne uwagi i w porządku jak dla mnie, co do ekipy forum - no, kropka nienawiści, nieno oczywiscie żartuję, ale jak byscie wiecej pomagali a mniej marudzili to i ludzi by bylo wiecej, usuwacie mi posty nie wiem za co, forum dot. ipb i poprawnego wyrazania - jak slyszalem, pisze prawde i nie lamie regulamin zapoznalem sie z nim wiec posty usuwane sa nieuzasadnione, to ze jednej osobie moj post nieodpowiada to nie znaczy zeby go odrazu delete, no i raczej tyle co chcialem napisac.

 

a i jak ktos wchodzi w moja dyskusje to niech potem nie pisze do moderatora zeby kasowal moje posty bo doszlo do wniosku ze ja mialem racje, tak pisze do insp i moderator co usuwal moje posty

 

staram sie pomagac konkretnie, jak ktos jej potrzebuje a nie pisze zeby sobie cos poczytal wiadomo lenistwo idzie coraz wyzej w % skali polakow, ale moze tez ktos ma problem z czytaniem albo jest niekumaty, dlatego powinno sie bezposrednio napisac albo jak dla debila napisac jak to ma zrobic

 

 

 

Propozycje zmian, błędów, uwagi i opinie dotyczące forum należy pisać w tym dziale.

 

regulaminu nie zlamalem wiec mysle ze ten temat nie zostanie skasowany

 

opinia 3 dni an forum to od 1/10 - daje 6 z lekkim przechyleniem na 5

 

jakos w internecie nie kreca mnie zasady interpunkcji oraz duze litery czy male, ale mozecie se poprawic jak chcecie :)

Edytowane przez lecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pora zmienić forum na bardziej przyjazne tobie :)

Jest tu pewna osoba co chodzi dumna jak paw,ze swojej pozycji,ale szczerze ją olewam,nie kontaktuje sie,omijam szerokim łukiem.

Gdyby nie DawPi jakieś 5 lat temu,w jednym z moich tematów,nie nakierował mnie na rozwiązanie,a dał gotowca,do dziś bym nie wiedział gdzie jestem i co robię.

Forum motywuje do myślenia,a o to przecież chodzi.

Jak już dajesz te ocenki to 9/10.

 

Język Polski dobra sprawa.

"Ale ja mam oryginalny klucz patrz!"

http://scr.hu/1p4s/in3pa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby tak duzo osob nie wchodzilo w dupe osobom co coś mogą, nie było by tyle geji :)

 

 

napisz opinie jaka myslisz o tym forum a nie martwisz sie ze zalozyciel tego ci nie da jakiejs e-rangi w przyszlosci :)

Edytowane przez lecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dziękuję za wyrażenie opinii. Przyznam szczerze, że na forum chyba jesteś może pierwszą lub jedną z pierwszych osób, które piszą taką o naszej społeczności.

Jedyne co mi pozostaje napisać to to, że jesteś za krótko na forum by 'przesiąknąć' jego atmosferą. Gwarantuję, że z czasem zmienisz nastawienie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyrażenie opinii. Przyznam szczerze, że na forum chyba jesteś może pierwszą lub jedną z pierwszych osób, które piszą taką o naszej społeczności.

Jedyne co mi pozostaje napisać to to, że jesteś za krótko na forum by 'przesiąknąć' jego atmosferą. Gwarantuję, że z czasem zmienisz nastawienie.

 

może zmienie opinie, może nie - narazie podsumowalem to co zauwazylem staralem sie wszystko napisac co dostrzeglem golym okiem, nawet nie widzę żadnej innej opini publicznej o forum, dlatego moze jestem tym pierwszym xD

 

mam nadzieje ze cos co tam napisalem wezmiesz do siebie, a nie olejesz - bo chyba opinie sa po to, zeby napisac w czym sęk problemu, ale + za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czuję się wywołany do tablicy, więc tak:

  • nigdy nie prosiłem nikogo, żeby kasował twoje posty (jeśli masz jakieś dowody to poproszę)
  • ogólnie mamy się wstydzić, że staramy się pisać poprawnie pisać po polsku oraz że czasem staramy się to wpoić innym? W przeciwieństwie do ciebie, ja nie popieram mody na wtórny analfabetyzm.

 

 

nauczyciel wywołany do tablicy, nieźle  :fan_1:

 

pomagam gosciowi pisze na szybko, a ty wchodzisz w temat patrzysz tylko na moje bledy stylistyczne i jeszcze je wciskasz na forum, zamiast pomoc piszacemu

 

a potem dziwne ze ludzie maja po 2000 postow, w sumie to miejcie ile chcecie mam to gdzies, ale bardziej wyrzucacie nam bledy niz pomagacie spece xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ważne, kto ile ma zawierdzonych postów? Lecisz na ilość, czy na jakość? DawPi jest wzorem. Ucz się od najlepszych.

 

widze czytasz ostatni post i klikasz napisz xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co widzę to jesteś lecik bardzo uczulony na zwracanie Ci uwagi. Nie tędy droga.

 

to okularki polecam, po prostu jestem wzywany do tablicy i zawsze przygotowany jak to nauczyciel insp napisał, że jak go wzywaja to odpowiada - to nas łączy, nie zostaje bez slowa wyjasnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jakos w internecie nie kreca mnie zasady interpunkcji oraz duze litery czy male, ale mozecie se poprawic jak chcecie :)

Ciekawe czy jakbym na teście gimnazjalnym lub na maturze napisał sobie na marginesie, że interpunkcja na egzaminach mnie nie kręci, daliby mi pełną pulę punktów czy nie.

 

Powinno Cię to "kręcić", ponieważ tym co piszesz, jakby nie patrząc, reprezentujesz swoją osobę. To jak wyjść na ulicę i zacząć sobie wykrzykiwać ku*wy, ch*je, bo nie kręci Cie dbanie o adekwatny sposób wysławiania się, do miejsca, w którym przebywasz. To, że ktoś zwrócił uwagę to dobrze, człowiek uczy się na błędach, jak mu się nie wskaże błędu to będzie żył w nieświadomości popełniania go, co za tym idzie, nic się nie nauczy.

 

Wyobrażasz sobie iść na grupę np. Typowych Techników Informatyków i pisać dajmy na to o płycie głównej "ta kwadratowa lub prostokątna deska w środku komputera". Tak jakby ich to raziło, tak pewne osoby razi jak komuś się nawet podstawowych zasad interpunkcji nie chce zachować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem nie pisze do moderatora zeby kasowal moje posty bo doszlo do wniosku ze ja mialem racje, tak pisze do insp i moderator co usuwal moje posty

Nikt wcześniej nie pisał abym usuwał jakieś posty. Przyznam że sam sporo Twoich postów usunąłem dlatego że albo były nieistotne (i nieprawidłowe) w wątku albo rozpoczynały dygresję ponad dopuszczalny poziom.

 

W razie czego mogę wszystko pokryć dowodami jakbyś chciał, specjalnie nie usuwałem tych postów tylko je ukryłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie moich czytelników, jestem na tym forum niecałe 3dni, a zauważyłem że są tu magistry, nauczyciele polaka, i filozofii, ale żeby ktoś był takim specem ipb, to nie dostrzegłem surfując po forum więc proponuję zmianę swojego zachowania, bo forum na prawdę godne uwagi i w porządku jak dla mnie, co do ekipy forum - no, kropka nienawiści, nieno oczywiscie żartuję, ale jak byscie wiecej pomagali a mniej marudzili to i ludzi by bylo wiecej, usuwacie mi posty nie wiem za co, forum dot. ipb i poprawnego wyrazania - jak slyszalem, pisze prawde i nie lamie regulamin zapoznalem sie z nim wiec posty usuwane sa nieuzasadnione, to ze jednej osobie moj post nieodpowiada to nie znaczy zeby go odrazu delete, no i raczej tyle co chcialem napisac.

 

Jedno zdanie na cztery linie tekstu i Ty się dziwisz, że moderatorzy starają się zwrócić Tobie uwagę, żebyś czytelniej się wyrażał? :lol:

 

Jest tu pewna osoba co chodzi dumna jak paw,ze swojej pozycji,ale szczerze ją olewam,nie kontaktuje sie,omijam szerokim łukiem.

 

Ej, ej! Już dawno zrezygnowałem z rangi tłumacza, nie mogę być z niej aż tak dumny :P

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.