Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Wycena aplikacji


Codepixel

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam pewien problem z wyceną aplikacji którą stworzyłem.

 

Mam zamiar wystawić ją tutaj na sprzedaż jednakże nie mam pojęcia jaką cene dać, aplikacja jest dosowana pod każde forum więc nie trzeba nic w niej edytować. W paczce z aplikacją jest instrukcja jak dowolnie modyfikować kod aplikacji, jak zmieniać tła sygnatur i tak dalej. Przechodząc do sedna, jest to generator sygnatur dla użytkowników forum który jest w pełni zautomatyzowany więc nie trzeba kombinować z szukaniem ID konta czy też wpisywaniem loginu. Aplikacja zaraz po instalacji dodaje pod stronę w której są automatycznie wygenerowane sygnatury, pod każdą z sygnatur jest kod który można skopiować i wkleić w sygnature.

 

Początkowo chciałem aplikacje wystawić za 50zł ale wydaje mi się że jest to za duża cena jak na taką skromną aplikacje, prosiłbym zaawansowanych użytkowników jak i Administracje tego forum o pomoc w wycenie tej aplikacji.

 

Dziękuje za uwage, pozdrawiam Jakub. :)

Nothing is impossible.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jak mam wycenić jak nie wiem ile czasu włożyłeś w stworzenie oraz jak dużo będziesz musiał go poświęcić na support po sprzedaży. Ja bym dał 25-30zł i patrzył jak się sytuacja rozwija.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem na twoje pytania.

 

Poświęciłem na tą aplikacje około 2-3tygodni, najpierw podstawowy kod sygnatury potem kodowanie aplikacji. Czas na support będzie niestety ukrócony ze względu na sprawy prywatne ale sądzę że 2-3razy dziennie będę pojawiał się na forum i sprawdzał temat supportu. Myślę że cena 25zł byłaby dobra niemniej jednak  pozwolę Sobie jeszcze poczekać na opinię innych użytkowników oraz moderatorów forum. :)

Nothing is impossible.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.