Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nie moge się zalogować do panelu admina


fiftak10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam forum na wersji ip board 3.3.4 i nie moge się zalogować do ADMINCP. Wyświetla mi się błąd

 

An error occured with the SQL server:

mySQL query error: INSERT INTO a5588456cache_store (`cs_array`,`cs_key`,`cs_value`,`cs_updated`,`cs_rebuild`) VALUES(1,'ipsNewsData','a:3:{s:4:\"news\";b:0;s:6:\"vcheck\";b:0;s:4:\"time\";i:1445186298;}',1445186298,0) ON DUPLICATE KEY UPDATE cs_array=VALUES(cs_array),cs_key=VALUES(cs_key),cs_value=VALUES(cs_value),cs_updated=VALUES(cs_updated),cs_rebuild=VALUES(cs_rebuild)

This is not a problem with IP.Board but rather with your SQL server. Please contact your host and copy the message shown above.

 

 

 

Wiem że był podobny temat, ale jak wpisywałem w tamtym zamiast 1 mój nick fiftak10 zapisywałem i odświeżałem strone było tak samo. Chyba że nie rozumiem id na ip board. Jeśli id to co innego niech mi ktoś wytłumaczy jak je zobaczyć.

Edytowane przez fiftak10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja również miałem daawno temu problem z zalogowaniem. Coś się psuje strasznie to ipb....

 

Rozwiązanie:

Zaloguj się do phpmyadmin, wejdź w swoją bazę danych i wybierz zakładkę SQL, a następnie wklej to:

DELETE FROM PREFIKS_cache_store WHERE cs_key = ipsNewsData

Gdzie "PREFIKS" zmieniasz na swój. Klikasz wykonaj, a następnie kopiujesz zapytanie SQL "błędu", czyli to co pokazało Ci po zalogowaniu do Panelu Administracyjnego i również wklejasz to do zakładki SQL i dajesz wykonaj. Gotowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem daawno temu problem z zalogowaniem. Coś się psuje strasznie to ipb....

 

 

A Ty przeczytałeś chociaż czego dotyczył problem?

 

 

This is not a problem with IP.Board but rather with your SQL server. Please contact your host and copy the message shown above.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.