Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

[Problem] Zmiana treści maila, mały problem.


Serkantes

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, mam mały problem ze zmianą treści maila. Jeszcze tego nigdy nie robiłem i się w to nie bawiłem, zatem, po dodaniu tego kodu do:

 

admin\applications\members\modules_admin\members\members.php

trzeba dopisać klucz:

...
if( $this->request['sendemail'] )
{
IPSText::getTextClass('email')->getTemplate("account_created");

IPSText::getTextClass('email')->buildMessage( array(
            'NAME'         => $member['name'],
            'EMAIL'        => $member['email'],
            'PASSWORD'    => $in_password,
            'DISPLAY_NAME' => $member['members_display_name'] // <-- (co tutaj mam dopisać?)
             )
         );
IPSText::getTextClass('email')->to = $member['email'];
IPSText::getTextClass('email')->sendMail();
}
...

Co mam dopisać, po 'DISPLAY_NAME' => $member['members_display_name'] //?

 

Z góry dziękuję za pomoc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę po prostu zmienić zawartość e-maila aktywującego konto użytkownika. (...) oraz dodać własny tekst, (...)

Tak, jest to możliwe. Edytujesz stosowne tłumaczenia w paczce _pl którą masz zainstalowaną wraz z forum. Wpisz sobie w wyszukiwarce fraz (tam gdzie są tłumaczenia) np jedno z wyrażeń które jest w tym mailu aktywującym zawarte i wynajdzie Ci całe tłumaczenie. Edytuj je i zapisz.

 

 

 

Chciałbym, żeby na początku zamiast loginu była wyświetlana pełna nazwa użytkownika

 

Nazwa Użytkownika, nie musi być taka sama jak nazwa wyświetlana, to fakt. Mówimy o mailu aktywacyjnym, zatem, czy masz na forum taką możliwość, że Użytkownik już podczas rejestracji, określa sobie inną nazwę wyświetlaną a inny login? Bo jeśli nie, to proponowana przez Ciebie zmiana jest bez sensu z racji tego, że nazwa wyświetlana jest taka sama jak login.

 

?

Edytowane przez semenedar
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.