Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Uprawienia grup


BartQ
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Zastanawia mnie to czy jak dam komuś range np; Admin BF2 która nie ma uprawnień jaką podstawową (żeby miał kolor nicku, ludzie wiedzieli że to admin danego serwera), a podrzędną czyli User. To czy będzie miał uprawnienia User (co ustawiałem pisanie SB edycja 1h itp itd) czy Admin BF2 (czyli brak bo nic nie ustawiałem). Czy będę musiał każda z rang edytować i dodawać im uprawnienia takie ja User? Myślę że zrozumiale to napisałem, jeśli nie to piszcie. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

Jeśli nie wymusisz maski uprawnień dla danej osoby to ma ona SUMĘ masek ze wszystkich grup do jakich należy. Jeśli wymusisz jedną lub kilka dowolnych masek to tylko one będą brane pod uwagę na forum.

Oczywiście mowa tutaj tylko i wyłączenie o maskach uprawnień, a nie prawach i ustawieniach wynikających z przynależności do grupy.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.