Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Licencja na Fireworks i Dreamweaver


Jedyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jestem tutaj nowa i zauważyłam, że nie mogę napisać tematów w wielu działach.

W sumie nawet mnie to nie dziwi, bo u siebie wykorzystujemy podobne metody, ale aż taki faszyzm? :crazy:

Trudno, trzeba się dostosować, postanowiłam napisać tutaj i poprosić o przeniesienie do odpowiedniego działu, w którym właśnie nie mogę napisać tematu.

Chodzi mi o dział -> http://forum.invisionize.pl/forum/105-inne/ (a nie chcę nabijać sobie licznika głupimi postami w otwartych tematach, w których niekoniecznie mogę mieć coś sensownego do powiedzenia, bo wiem jakie to irytujące dla stałych bywalców for)

 

Sprawa wygląda tak, że chciałabym zakupić licencję na produkty Adobe, taką do prywatnego użytku, najlepiej odkupić od kogoś komu już nie jest potrzebna.

Ale nie wiem czy takie rzeczy są legalne.

I nie wiem czy to się opłaca.

Może ktoś się orientuje, chodzi mi o wersje od cs2 do cs6 Fireworks i Dreamweaver. Najchętniej z wersją pl, ale też niekoniecznie.

 

Swojego czasu Adobe rozdał seriale do sporej części swoich produktów (CS2) i są one dostępne u nich na stronie do pobrania razem z programami, ale nie ma tego co mnie interesuje. Chciałabym spróbować własnemu dziecięciu pokazać coś innego niż granie na kompie, ale nie wiem czy się pomysł przyjmie i niekoniecznie chciałabym wywalać w coś niepewnego full kasy. Fotoszkapa może być w komplecie :) ale niekoniecznie, bo akurat młody woli korzystać z Gimpa.

Edytowane przez Jedyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.