Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Error przy użyciu "Build Skin Files For Release"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przy użyciu funkcji wymienionej w tytule, na moim ekranie pojawia się error:

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'NO_SUCH_DIR' in /var/www/3x/admin/sources/classes/skins/skinCaching.php:1010 Stack trace: #0 /var/www/3x/admin/applications/core/modules_admin/templates/tools.php(269): skinCaching->rebuildMasterCSS('xmlskin') #1 /var/www/3x/admin/applications/core/modules_admin/templates/tools.php(130): admin_core_templates_tools->_rebuildForRelease() #2 /var/www/3x/admin/sources/base/ipsController.php(306): admin_core_templates_tools->doExecute(Object(ipsRegistry)) #3 /var/www/3x/admin/sources/base/ipsController.php(120): ipsCommand->execute(Object(ipsRegistry)) #4 /var/www/3x/admin/sources/base/ipsController.php(65): ipsController->handleRequest() #5 /var/www/3x/admin/index.php(39): ipsController::run() #6 {main} thrown in/var/www/3x/admin/sources/classes/skins/skinCaching.php on line 1010

 

Z tego co widzę to wyskoczył błąd "NO_SUCH_DIR", jeśli chodzi o foldery master_skin i master_css to mam je utworzone. Możliwe że nie mam jakiegoś folderu, ale nie mam pojęcia jakiego.

Nothing is impossible.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Znajdź:

		if ( ! is_dir( $skin_dir ) )
		{
			throw new Exception( "NO_SUCH_DIR" );
		}

Zamień na:

		if ( ! is_dir( $skin_dir ) )
		{
			throw new Exception( "NO_SUCH_DIR - " . $skin_dir );
		}

Potem powtórz ten błąd i zobaczmy czego brakuje.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.