Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Transferowanie transferowanej licencji


cin34

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, szukam osoby, która posiada transferowaną licencję(jest jej drugim właścicielem) i posiada ją dłużej niż 6 miesięcy od zakupu. Chciałbym się dowiedzieć, czy może ją transferować.

Po wprowadzeniu nowego panelu w Client Area opcja transferu dla mojej licencji zniknęła, a na pytanie dlaczego tak jest support odpowiedział mi, że licencję można transferować tylko raz. Inni użytkownicy twierdzą, że licencje można transferować gdy minie 6 miesięcy od transferu i po kolejnym odnowieniu będę miał tą opcję. W tym momencie zgłupiałem i nie wiem jak to w końcu wygląda.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Hm, skoro info od zarządu (Lindy) to tak pewnie jest, ale dziwne, że o tym nigdzie nie piszą.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.