Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Link nie przekierowuje na podany adres url


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zacząłem zabawę z tworzeniem aplikacji w ips4. Postanowiłem że zacznę od tego co już robiłem - Panel Gracza gry mp, postanowiłem wkleić do panelu Menu które na telefonie jest rozwijane A na komputerze zaś normalne po lewej stronie. Wszystko poszło pięknie aż do momentu gdy chciałem sprawdzić przekierowanie poprzez element z menu lecz niestety po kliknięciu menu tak jakby się odświeża, kliknięty element oznacza się na aktywny ale strona pozostaje ta sama (nawet jeśli jest to przekierowanie na zewnętrzną stronę).

Aplikację tworzę na testowym "Dev" forum, które znajduje się tutaj: jakso215.usermd.net. Bezpośredni adres do aplikacji: http://jakso215.usermd.net/index.php?app=jpanel

Dodam że kod Menu, skopiowałem na żywca z Source strony odpowiadającej za wyświetlanie śledzonego contentu. Na w/w stronie po kliknięciu w element na menu strona się odświeża sama (efekt ładowania strony i zmiana contentu będącego po prawej stronie.). Dodam również że zmienia się link w przeglądarce lecz strona się nie odświeża przez co wydaje mi się że czegoś nie dodałem w pliku .php

Edytowane przez Jakub Sochalec

Nothing is impossible.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   $output .= "<div class='ipsColumns ipsColumns_collapsePhone'>";
   $output .= "<div class='ipsColumn ipsColumn_medium'>";
   $output .= "<div class='ipsSideMenu' id='modcp_menu' data-ipsTabBar data-ipsTabBar-contentArea='#elFollowedContent' data-ipsTabBar-itemselector='.ipsSideMenu_item' data-ipsTabBar-activeClass='ipsSideMenu_itemActive' data-ipsSideMenu>";;
   $output .= "<h3 class='ipsSideMenu_mainTitle ipsAreaBackground_light ipsType_medium'>";
   $output .= "<a href='#user_content' class='ipsPad_double' data-action='openSideMenu'><i class='fa fa-bars'></i> &nbsp;Menu&nbsp;<i class='fa fa-caret-down'></i></a>";
   $output .= "</h3>";
   $output .= "<div>";
   $output .= "<h4 class='ipsSideMenu_subTitle'>Panel Gracza</h4>";
   $output .= "<ul class='ipsSideMenu_list''>";
   $output .= "<li><a href='#' class='ipsSideMenu_item ipsSideMenu_itemActive'>Strona Główna</a></li>";
   $output .= "<li><a href='index.php' class='ipsSideMenu_item'>Informacje o wersji <b>".$ver."</b></a></li>";    
   $output .= "</ul>";
   $output .= "</div>";
   $output .= "</div>";
   $output .= "</div>";
	

Nothing is impossible.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.