Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Elementy tylko na stronie głównej + sortowanie subfor


DR HOUSE

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Pierwsze pytanie: jak i gdzie dodać dany element aby był on tylko na stronie głównej? Próbowałem dodać w globalTemplate i jest w miejscu w którym chcę ale jest na każdej stronie forum.

Drugie pytanie: jak na domyślnym szablonie posortować subfora w 2-3 kolumny? Znalazłem poradnik dla IPB 3.4 ale dla IPS 4 ani jednego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, DR HOUSE napisał:

Pierwsze pytanie: jak i gdzie dodać dany element aby był on tylko na stronie głównej? Próbowałem dodać w globalTemplate i jest w miejscu w którym chcę ale jest na każdej stronie forum.

Proponuję:

https://invisionpower.com/files/file/7337-txt-php-widget/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Macsch15 napisał:

Dlaczego nie?


Ponieważ ten dodatek pozwala maksymalnie dodać mój kod nad fora lub do widgetów a ja chcę nad cały ten content. Tak jak są odnośniki  po lewej strona główna i po prawej oznacz jako przeczytane to ja chciałem dodać jeszcze nad to.

Druga rzecz to buttony logowania i rejestracji, na telefonie i tablecie ten widget się chowa i moje buttony automatycznie też : / a one miały być właśnie tylko na tabletach i telefonach widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No to dodaj sobie w globalTemplate gdzie chcesz. Nie rozumiem co kod warunkujący wyświetlanie na głównej lub nie ma związek z tym co i GDZIE wyświetlasz. Przecież to jest niezależne i wynika tylko z Twojego błędnego wstawiania kodu w szablon.

Nie podbijaj tego tematu ciągle nowymi sprawami tylko zakładaj tyle wątków ile ich masz.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakimi nowymi sprawami? Chce aby wyznaczony przeze mnie element byl TYLKO NA STRONIE GLOWNEJ nad kontenerem z forami... 

Caly czas jest mowa o tym ze mam 2 rzeczy ktore maja byc tylko na stronie glownej czyli buttony do log/reg i wiadomosc dla gosci nad forami. Byla propozycja moda ale on pozwala na dodanie okreslonych rzeczy nie w tym miejscu co chce a globaltemplate byl jako przyklad pliku ktory pozwala na dodanue tego w pozadanym miejscu ale DODAJE TO WSZEDZIE...

 

Ja nie wiem co tu jest niezrozumiale napisane... pomimo ze pisze z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dodaje wszędzie mimo objęcia tego tym warunkiem (?):

Dnia 7.10.2016 o 17:51, Macsch15 napisał:

W szablonach:


{{if !isset(\IPS\Request::i()->url()->data['query'])}}
    ...
{{endif}}

 

 

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DawPi napisał:

Dodaje wszędzie mimo objęcia tego tym warunkiem (?):

 


Jak dam tak to w ogóle się nie pokazuje:

{{if !isset(\IPS\Request::i()->url()->data['query'])}}
{{if ! \IPS\Member::loggedIn()->member_id}}

TRESC

{{endif}}
{{endif}}



A jak dam tak to jest bez zmian wszędzie:

{{if ! \IPS\Member::loggedIn()->member_id}}
{{if !isset(\IPS\Request::i()->url()->data['query'])}}
          

TRESC

{{endif}}
{{endif}}



Edit:
W ogóle przegapiłem ten kod od Macsch15, posty chyba poszły prawie równocześnie albo On swój potem edytował.

Edit2:
Dodałem samo to z kodu od Macsch15 i też nie działa. Myślałem, że może nie działa przez to, że są dwa żądania (ify) ale nawet jak jest samo to od Macsch15 to też nie działa.
 

Edytowane przez DR HOUSE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.