Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Subfora nieprzeczytane - usunięcie kropek


FreeZeOUt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym usunąć znaczki przy nieprzeczytanych subforach i zostawić jedynie pogrubiony tekst (http://prntscr.com/d1ouvl). 

Znalazłem to w szablonie "row", ale jakiekolwiek zmiany w tym pliku nic nie dają. Zmieniłem:

			<div class='ipsDataItem_icon ipsPos_top'>
				<a href='{$topic->url( 'getNewComment' )}' title='{lang="first_unread_post"}' data-ipsTooltip>
					<span class='ipsItemStatus'><i class="fa {{if in_array( $topic->$idField, $iPosted )}}fa-star{{else}}fa-circle{{endif}}"></i></span>
				</a>
			</div>

Na:

			<div class='ipsDataItem_icon ipsPos_top'>
				<a href='{$topic->url( 'getNewComment' )}' title='{lang="first_unread_post"}' data-ipsTooltip>
					<span class='ipsItemStatus'>
				</a>
			</div>

jednak jak wyżej wspomniałem nic nie pomogło. Proszę o pomoc, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Bit: forumRow

Usuwasz ten fragment i działa jak chciałeś:

{{if \IPS\forums\Topic::containerUnread( $subforum )}}<span class='ipsItemStatus ipsItemStatus_tiny {{if !\IPS\forums\Topic::containerUnread( $subforum ) && !$subforum->redirect_on}}ipsItemStatus_read{{endif}}'><i class="fa fa-circle"></i></span>&nbsp;{{endif}}

2016-11-01_19-53-29.png

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.