Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Modyfikacja - punkty za pisanie, czy ogólnie za aktywność, szukam


DejaVu24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kilka lat temu była taka REWELACYJNA modyfikacja, która dodawała punkty za pisanie, komentowanie, tworzenie tematów, te punkty można było wymieniać na zmiany koloru nicku, zmiany nicku zmiany tematów, kolorowanie wszystkiego czy banowanie innych użytkowników (swoja drogą ludzie paypalem kupowali te punkty co by innych banować bo ustawiłem sporo za bana) ;), ogólnie opcji było mega dużo. nawet był bank gdzie można było chomikować punkty (czy jak teraz przypomniałem to dostawało się walutę) na procent :). Z pół roku to się u mnie utrzymało aż, coś z aktualizacją poszło nie tak, i się wysypało doszczętnie. Choć to już taka bieda z tymi modyfikacjami że im bardziej rozbudowane to tym bardziej trzeba modlić się aby ją utrzymywali przy życiu.

I pytanie, czy jest coś teraz takiego ala 'społecznego na tą wersję ipb4? Bo bez takiego zbieractwa, 'rozwijania' się ciężko zachęcić ludzi do wprowadzania danych za free ;) bo taki jest plan. Przeglądałem ten market i jakaś kompletna pustka, czy nie ma jakiś modyfikacji która gloryfikuje aktywnych użytkowników, jakieś rankingi, punkty, coś w tym stylu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby do tych dwóch dodać jeszcze taką która dawałaby możliwość wydawania w jakiś sposób tychże punktów :<.

Ale tak przetestowałem troszeczkę tą points economy, to trochę taka dziwna, bo wszystko trzeba tam manualnie wklepywać, jeśli chodzi o dodawanie środków na konto użytkownika. A potem wrzucanie do banku, i chyba tylko tyle. Ta druga płatna całkiem fajna, bo ma statystki i z automatu nabijanie punktów za pisanie, szkoda tylko ze nie daje punktów za pisanie artykułów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.