Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak wyświetlić ostatnie komentarze w artykułach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak jak w temacie, czy da się to jakoś wykonać? Co prawda nie rozwiązanie, ale wymyśliłem, że komentarze będą wyswietlane/tworzone na forum gdzie będzie automatycznie tworzyć się temat podczas wstawiania artykułu. Lecz tu właśnie jak już dodaje ten blok z Forum->Post Feed to mi tam pokazuje wszystko, nawet te pierwsze tematy które automatycznie tworzą się podczas wstawiania artykułu, jednym słowem bałagan i bez sensu. Ogólnie mam bloczek po prawej z Similar Content, to też pokazuje podwójnie, jeden z artykułu drugi z forum :/

A mi chodzi tylko o wyświetlanie ostatnich komentarzy które zostały napisane tylko w artykułach. Ktoś coś doradzi jak to rozwiązać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Robię drugie podejście.

Niby przy tworzeniu bloku, mam możliwość wyboru sortowania

zrzut.png.bb7d9b95911288804daa999c8db1f441.png

 

Ale to nic tak się nie ustawia jak jest podane. Ustawiłem aby szło od minimum 1 komentarza, inaczej wyświetla po kolei od ostatnio utworzonego artykułu (czyli sortowanie od ostatnio dodanego). Po dodaniu min 1 komentarza przynajmniej nie pokazuje nowych artykułów bez komentarzy, sortuje tylko od ostatnio utworzonych artykułów, czyli ktoś komentuje 7 artykułów zaczynając od najnowszego to wyświetli tylko 5 artykułów w których ktoś dodał komentarz ale tylko te 5 najnowszych, a niby najstarsze artykuły były komentowane jako ostatnie. 

Niby w tym ip.page wiele rzeczy można zrobić, ale z tym to po prostu się nie da, albo to jakiś błąd u mnie albo sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Hm, najlepiej zgłosić. Oni dość szybko reagują na takie coś w Pages, gdyż z tego co mi wiadomo, to jest jedna dedykowana osoba od tej aplikacji i skupia się głównie na niej.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Połowiczny sukces, pisałem do nich z jednym problemem a po większemu testowaniu na ich demie, zobaczyłem że jest jeszcze inny kwiatek, np było to że pojawiały się w bloku tylko te artykuły które miały najwięcej komentarzy, np bloku aktualnie pokazuje 5 artykułów w każdym po 5 komentarzy, i w takim bolku nie pojawiały się ostatnio komentowane artykuły dopóki nie dociągnęły do minimum 5 komentarzy,mniej nie pokazywało. Ale dziś odpisali podziękowali za zwrócenie uwagi i niby w updejcie mają to poprawić.

Ale teraz znalazłem inny problem, np w ustawieniach bloku zaznaczam aby brał pod uwagę tylko promowane. no i lipa, ostatnie komentarze "mają działać" ostatnie aktualizacje "all" działają ale ostatnie aktualizacje "promowane" nie działają ..Jeszcze z tym powalczę bo akurat chcę mieć te bolki, bo aż lipa że to nie działa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No to jak coś ma działać wg ustawień ACP ,a nie działa to bug i warto pisać do nich.

 

P.s. walcz. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.