Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Wyświetlanie ilości postów


Ops`1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam taki problem. Stworzyłem temat zaznaczając opcję "ukryj temat" i dodałem. Później jak już temat był gotowy to odznaczyłem tą opcję i edytowałem. Jednak na stronie głównej w temacie pokazuje temat lecz liczba postów 0. Dlaczego tak się dzieje i jak to odświeżyć. Dodam w tym samym dziale kolejny temat to jest dopiero 1 post. Jeśli usunę wszystko to jest napisane brak postów. Kiedy dodam jeden znowu pojawia się zero, a jak dodam drugi to pojawia się 1 post napisany. Proszę o pomoc i życzę Wesołych Świąt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym to zgłosić bo drażni mnie kiedy mam dodany post, a jest niby 0 (lecz temat wyświetla) ale nie znam na tyle angielskiego. Jeśli jest osoba, która ma ochotę przetłumaczyć wiadomość tak bym mógł ją wysłać w miarę zrozumiałą to proszę o PW. Temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

I would like to report a little bug in IPS Community Suite 4.1.(wstaw swoją wersję). When i create a new hidden topic the post counter remains at 0. When topic was ready and i've published it, nothing has changed - posts counter in this forum was showing still 0. When i've created another topic in this forum, posts counter was showing only 1. Why and how can i fix it? When i've deleted all topics from that forum posts counter was showing zero. But after creating a new topic it was again 0 and on the second time - 1. Please help me to solve this problem.

Best regards,

Ops`1

Nie wiem czy o to Ci chodzi bo nie wiem czy to dotyczy tylko tematów ukrytych czy w ogóle tematów w tym forum. Ale com mógł, tom przetłumaczył, darując sobie nawet sarkazm, że ten problem nie pozwala Ci spokojnie spać w święta :P I zgodnie z życzeniem zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.