Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Belka Kto jest online na forum


Pandrov

Rekomendowane odpowiedzi

Najmocniej przepraszam, miałem zakładkę otworzoną z v4.0, trzymaj instrukcję na v3.4.

W wersji 3.4 tutaj niestety jest troszkę inaczej, ja polecam takie proste rozwiązanie:

W panelu administracyjnym edytować styl (Look & Feel  >  Manage Skin Sets & Templates > IP.Board (tutaj nazwa Twojego stylu) i tutaj bit skin_board ( Board Index ) -> boardIndexTemplate na dole szukamy kod:

	<if test="showActive:|:$this->settings['show_active'] && $this->memberData['gbw_view_online_lists']">
		<h4 class='statistics_head'>{parse expression="sprintf( $this->lang->words['online_right_now'], $stats['TOTAL'] )"} {$this->lang->words['active_users']}</h4>
		<p class='statistics_brief desc'>
			{parse expression="sprintf( $this->lang->words['active_users_detail'], $stats['MEMBERS'], $stats['GUESTS'], $stats['ANON'] )"}
			<if test="onlineListEnabled:|:$this->settings['allow_online_list']">&nbsp;&nbsp;<a href='{parse url="app=members&amp;module=online&amp;sort_order=desc" base="public"}' title='{$this->lang->words['online_link']}'>({$this->lang->words['online_link']})</a></if>
		</p>
	</if>
	<if test="activeNames:|:count($stats['NAMES']) && $this->settings['show_active']">

		<br />
		<p>
			<span class='name'>{parse expression="implode( ",</span> <span class='name'>", $stats['NAMES'] )"}</span>
		</p>
	</if>

następnie usuwamy go uzyskując efekt, który chciałeś, bez kto był ostatnio online oraz listą osób online. Tutaj niestety nie ma hooków, pluginów na to, ja stosuje taką prymitywną metodę. :)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.