Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zakup licencji


Rekomendowane odpowiedzi

Ta podwyżka była już zapowiadana. Tak samo zapowiedziano, że cena za odnowienie nie wzrośnie i faktycznie nie wzrosła. 200$ za gołe forum, 75$ za blogi, galerię czy download... Ładnie. Zapewne wzrośnie cena za transferowane licencje, tak samo jak wzrośnie liczba pirackich kopii :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jednego, dobra forum 100$ a dla czego nie za forum 175$ a te 100$ za następne 6 miesięcy, gdzie tu logika.... a potem 25$, i ich tłumaczenie co za te 100$ dostaje się śmiech na sali.

Cytuj

The core of the IPS Community Suite contains the central functionality that powers the product and is therefore required to use the other apps. It provides functionality like member management (registration, profiles etc.), themes, languages, search and much more.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MichaelKosa napisał:

Ja nie rozumiem jednego, dobra forum 100$ a dla czego nie za forum 175$ a te 100$ za następne 6 miesięcy, gdzie tu logika.... a potem 25$, i ich tłumaczenie co za te 100$ dostaje się śmiech na sali.

phpBB 3 jest za darmo, jak i parę innych skryptów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MichaelKosa napisał:

Ja nie rozumiem jednego, dobra forum 100$ a dla czego nie za forum 175$ a te 100$ za następne 6 miesięcy, gdzie tu logika.... a potem 25$,

 

Wybacz, ale nie rozumiem Twojego wywodu. Mógłbyś jaśniej napisać, co Ci się nie podoba? To chyba lepiej, że odnowienie kosztuje 25$ a nie stówę? 100$ płacisz za Suit Core a drugie 100$ za dożywotnią licencję forum z 6-miesięcznym supportem (i czasowymi dodatkami).

Cytuj

i ich tłumaczenie co za te 100$ dostaje się śmiech na sali.

No, faktycznie śmiechłem. No po prostu fiknąłem kozła i turlałem się po podłodze przez bite 45 minut ze śmiechu.

To może uchronisz wszystkich użytkowników internetu przed nabawieniem się przepukliny i stworzysz fajniejszy i lepszy skrypt forum z bogatszym pakietem i mnogością dodatków i dłuższym supportem za 90$?

Bo nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że IPS 4.0 jest dostępne od ponad roku. Chłopaki zrobili kawał roboty przez ostatnie lata (w porównaniu do wersji 3.X.X znajdziesz chyba więcej różnic niż podobieństw) a przez ostatnie kilkanaście miesięcy doprowadzali to do użytku łatając wszelkie błędy i niedociągnięcia, tak żeby się tego dało używać. Teraz chcą dostać za to zapłatę i jeśli Ci się IPS 4 podoba, to 25$ więcej nie zrobi na Tobie różnicy, bo dla amerykanów to tak jak dla Ciebie 25 PLN. A że siła nabywcza złotówki jest taka jaka jest i dla Ciebie stówa więcej to może być dużo, ale... licencję kupujesz na całe życie z możliwością odsprzedania jej po pół roku (po odnowieniu za 25$, mowa o nowej licencji prosto od producenta).

I jak mówiłem i jak przedmówcy wspominali, opcji masz kilka, niektóre nawet specjalnie teraz sprawdziłem:

  • stwórz coś własnego od podstaw i sprzedawaj za mniejsze pieniądze,
  • kup licencję z drugiej ręki poprzez transfer za 20$ - zawsze trochę taniej,
  • skorzystaj z oferty końkurencji (vBulletin jedyne 249$ z miesięcznym supportem ticketowym lub XenForo 140$ z rocznym supportem),
  • skorzystaj z darmowych skryptów.

No i nie zapominaj, że licencja to nie wszystko, bo jeszcze trzeba opłacić przyzwoity hosting oraz domenę, żeby to wszystko śmigało ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.