Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak utworzyć widget?


inzonek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

To Ty to robisz czy jak?

Nie prościej skorzystać z gotowego dodatku jak się nie ma pojęcia o tworzeniu dodatków, a brak chęci na naukę? Np. takie coś: https://invisionpower.com/files/file/7337-txt-php-widget/

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DawPi podczas tworzenia widgetu w trybie dev. jest opcja tylko zrobienia widgetu, a nie ma tam możliwości dodania do niego jakiegokolwiek tekstu. Więc chcę się zapytać gdzie dokładnie to zrobić, w którym miejscu. Nie, chcę utworzyć parę dodatków (tzn. z {$member} itp., a z tego co wiem to tam się nie da), a w tym się nie da, więc trzeba samemu zrobić widget.

Edytowane przez inzonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie otworzyłeś. A tam:

Cytuj

    /**
     * Initialise this widget
     *
     * @return void
     */
    public function init()
    {
        // Use this to perform any set up and to assign a template that is not in the following format:
        // $this->template( array( \IPS\Theme::i()->getTemplate( 'widgets', $this->app, 'front' ), $this->key ) );
        // If you are creating a plugin, uncomment this line:
        // $this->template( array( \IPS\Theme::i()->getTemplate( 'plugins', 'core', 'global' ), $this->key ) );
        // And then create your template at located at plugins/<your plugin>/dev/html/dp41facebooklikebox.phtml

        $this->template( array( \IPS\Theme::i()->getTemplate( 'plugins', 'core', 'global' ), $this->key ) );
    }

 

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 16.01.2017 o 09:18, DawPi napisał:

To Ty to robisz czy jak?

Nie prościej skorzystać z gotowego dodatku jak się nie ma pojęcia o tworzeniu dodatków, a brak chęci na naukę? Np. takie coś: https://invisionpower.com/files/file/7337-txt-php-widget/

nie mam uprawnień ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.