Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Alt+ a zaznacza cały tekst


hege

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

U nas masz tak samo? Najnowsza wersja forum?

 

[ + ]

Czekaj czekaj, że jak ALT+a zaznacza? Zwykle to jest CTRL+A. Dla mnie to problem z Twoim komputerem.

Edytowane przez DawPi

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tu jest tak samo.Najnowsza wersja forum. Problem występuje jeżeli chcę dodać lilerkę 'ą' czyli wciskamy alt + a, problem występuje tylko wtedy gdy w poście cytujemy inną zawartość.

O problemie poinformował mnie użytkownik, sprawdziłem i u mnie również błąd występuje, więc to raczej nie jest wina komputera. 

Edytowane przez hege
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nic takiego nigdzie nie obserwuję. Chcecie powiedzieć, że 'nasz' skrót ALT+A miast wstawić ą zaznacza cały tekst? :icon_surprised:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, DawPi napisał:

Nic takiego nigdzie nie obserwuję. Chcecie powiedzieć, że 'nasz' skrót ALT+A miast wstawić ą zaznacza cały tekst? :icon_surprised:

Tutaj na forum to samo występuję

4043db1e9820845e6dc5001a17632ad2.png

Windows 10 i na wszystkich przeglądarkach praktycznie. (Google Chrome, Internet Explorer, Edge, Opera, Firefox).

See me on GitHub or aXenDev.net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo. Napisanie ą w chromie (w innych przeglądarkach problemu nie ma) sprawia że zaznacza cały tekst, który użytkownikom po napisaniu kolejnej literki znika (bo był zaznaczony). Na tym forum też jest ten problem przy umieszczeniu cytatu.

Edytowane przez igor12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakże :

Cytuj

Hello,   I'm sorry for the trouble here, this is a bug in the current version of ckeditor, and will be fixed in the next version of 4.1.19. Thank you

dupatam IPS, gdyby xenforo miało coś podobnego do pages poświęciłbym zaindeksowane urle... :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to używajcie Firefoxa, skoro problem na nim nie występuje :) Proste?

 

Poza tym kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem.

 

@hege:

 

W tytule tematu zjadłeś literkę t w wyrazie tekst. W załączonym obrazku w tekście "To najprawdopodobniej jest błą" zjadłeś literkę d.

 

@aXen

 

W wyrazie "występuje" masz buga na końcu, bo zamiast e jest ę.

 

@EgZeKutoR

 

Ty z kolei masz bugi z małymi i dużymi literami. No chyba, że Mi napisałeś z szacunku do samego siebie, ale następne zdanie powinieneś po kropce zacząć dużą literą.

 

Dnia 25.02.2017 o 19:36, qubabos napisał:

a jakże :

dupatam IPS, gdyby xenforo miało coś podobnego do pages poświęciłbym zaindeksowane urle... :/ 

 

A gdyby vBulletin miał coś podobnego do blogów, to miałbym to gdzieś bo nadal korzystam z IPB 3.X :spiteful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jurij napisał:

No to używajcie Firefoxa, skoro problem na nim nie występuje :) Proste?

tak, i jeździjcie polonezami bo drogi dziurawe... :/ 

7 godzin temu, Jurij napisał:

A gdyby vBulletin miał coś podobnego do blogów, to miałbym to gdzieś bo nadal korzystam z IPB 3.X :spiteful:

brawo Ty... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi qubabosie, najwyraźniej nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi.

 

Po pierwsze primo przedmówcy potwierdzili, że IPS wie już o tym problemie i trzeba czekać na wydanie aktualizacji.

 

Po drugie primo po co czekać, skoro można używać alternatywnej (moim skromnym zdaniem lepszej) przeglądarki nie należącej do koncernu Google który i tak już inwigiluje użytkowników internetu poprzez swoje produkty poprzez śledzenie wyników wyszukiwania, system Android i całą masę innych swoich usług typu gmail, youtube etc.

A po trzecie primo ultimo z największą przyjemnością, a najchętniej wolałbym Warszawą, co przy obecnych kretyńskich przepisach i drakońskich akcyzach na paliwo mogłoby być ździebko rujnujące dla portfela. Niestety ani Polonezy ani Warszawy nie są już produkowane, a nowe wersje Firefoxa wychodzą nadal i są łatane na bieżąco, więc niezbyt trafne to porównanie.

 

Cytuj

brawo Ty... 

 

Brawo ja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • DawPi zmienił(a) tytuł na Alt+ a zaznacza cały tekst

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.