Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jaką licencję na IP.Board kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie!

Mam pewne pytanie, ponieważ kiedyś wchodząc na główną stronę IPB zakup licencji polegał prościej, iż była tylko jedna chyba za 150$, czy jakoś tak i ona była na pół roku, czy tam rok. A teraz nawalone tego wszystkiego tyle, że już nie rozumiem. Polecicie może, którą najbardziej się opłaca wykupić? Byłbym bardzo wdzięczny, bo widzę, że niektóre ograniczają itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była, ale podrożała. Teraz żeby mieć gołe forum musisz wydać 200$ na licencję + hosting + domena. Dodatkowe aplikacje typu galeria, download, blogi - są dodatkowo płatne. Zależy co Ci potrzeba. Z drugiej ręki jest nieco taniej, ale większe ryzyko. Napisz co potrzebujesz to dopiero będzie Ci można doradzić konkretniej.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jurij napisał:

Kiedyś była, ale podrożała. Teraz żeby mieć gołe forum musisz wydać 200$ na licencję + hosting + domena. Dodatkowe aplikacje typu galeria, download, blogi - są dodatkowo płatne. Zależy co Ci potrzeba. Z drugiej ręki jest nieco taniej, ale większe ryzyko. Napisz co potrzebujesz to dopiero będzie Ci można doradzić konkretniej.

 

Aktualnie to mam zamiar robić sieć serwerów, więc jakieś aplikacje typu download, czy jakieś inne galerię nie są mi potrzebne, dlatego raczej czyste forum. Tylko Chodzi oto, że jak widziałem na stronie to jedne jakieś 75$ na miesiąc i jakieś ograniczenia dla ilości online, czy jakoś tak. Dlatego chciałbym się dowiedzieć, które najbardziej się opłaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Macsch15 zmienił(a) tytuł na Jaką licencję na IP.Board kupić?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.