Skocz do zawartości


santoz

Rejestracja: 13 sie 2009
Poza forum Ostatnio: 24 sty 2012 18:32
*****

Moje tematy

Jak zablokować tag media w shoutbox

13 styczeń 2012 - 20:05

Witam, powiedzicie jak usunąć tag media a konkretnie chodzi o zamianę linku youtube na player, w shoutbox.
Albo jestem ślepy albo tej opcji nie ma, wtedy pojawia się pytanie jak skasować ten nieszczęsny tag ze spamboxa?

A. Flash Player - tnie, dławi się, wymiotuje.

28 październik 2011 - 23:44

Witam, na jednym z komputerów jest problem z flashem.
Filmy oraz gry typu 8baller.co.uk - przycinają się, a filmy klatkują się. Nie jest to wina łącza, ani zaśmieconego kompa.
Czysty XP SP3, z wszystkimi aktualizacjami, najnowszym Flash Playerem, itd.
Problem występuje we wszystkich przeglądarkach (chrome, opera i ff). Reinstalowałem Flash Playera, ale nic to nie dało.
Zero wirusów, błędów w systemie, przedmuchany rejestr - Normalnie nówka wymięka. :icon_surprised:

Ktoś ma pomysł co może być grane? :frantics:

Reklama w miejscu kodu embed

17 październik 2011 - 20:53

Witam, szukam szukam i nigdzie nie mogę znaleźć tutka jak można coś takiego zrobić. Przykładowo, mam kod embed (filmik), jednak zamiast niego, pojawia się reklama i tekst (poczekaj jeszcze X sekund), po czym reklama zamienia się/znika i pokazuje się wstawiony filmik.
Dość często spotykana forma reklamy, głównie na stronach z grami online. Czy ktoś wie jak zrobić coś takiego?

Program do nagrywania dźwięku

14 wrzesień 2011 - 17:34

Poszukuję programu który nagra "to co słychać" czy inaczej to co jest aktualnie odtwarzane na komputerze.
Chodzi o to że link streaming-u utworu ukryty jest we flashowym playerze. W żaden sposób nie idzie wydobyć linku, nawet wtyczkami do firefoxa.
Pozostaje mi tylko odsłuchać i nagrać dźwięk, problem w tym że potrzebny jest dźwięk dobrej (oryginalnej) jakości a wszystkie programy jakie udało mi się znaleźć mają nagrywanie w formacie WAV lub AMR.

Znacie jakiś konkretny program który potrafi nagrać taki dźwięk w formacie MP3 lub ACC/+ ?

(nie) testuj smartfona w play!

26 sierpień 2011 - 20:01

Jeśli ktoś zastanawiał się czy nie przetestować czasem smartfona w play, polecam przeczytać:
http://www.wirtualne...owania-telefonu
http://www.wirtualne...pozew-zbiorowy#

Kilku znajomych właśnie tak się nabrało, niestety.