Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Today
 2. Szablon CsKomandosi.pl Zobacz plik Witam. Sprzedam szablon CsKomandosi. Szablon pod IPS 4.5 Szablon można sprawdzić na CsKomandosi.pl Cena: 50 zł. Kontakt: PW Zdjęcia: Więcej zdjęć na CsKomandosi.pl Dodający Kretovsky Dodano 19.06.2021 Kategoria Style i grafika Wspierana wersja IP.Board 4.5.x  
 3. Version 1.0.0

  0 downloads

  Witam. Sprzedam szablon CsKomandosi. Szablon pod IPS 4.5 Szablon można sprawdzić na CsKomandosi.pl Cena: 50 zł. Kontakt: PW Zdjęcia: Więcej zdjęć na CsKomandosi.pl
  20.00 PLN
 4. Yesterday
 5. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 6. Nie możliwe, to już było przetłumaczone w poprzednich wersjach. Jest przetłumaczona bezpośrednio w pliku także, może klucze ci się zdublowały. "Osiągniecia" są również w pełni przetłumaczone.
 7. Wrzuciliśmy najnowszą paczkę, ale jest tam masa brakujących rzeczy, nawet w funkcjach, które były już wcześniej niż 4.6. Przykładowo na głównej zamiast dodaj temat mamy start new topic. Te przyciski od zmiany widoku pokazują grid, table itd. Poyzcja w menu głównym też jest Blogs, zamiast Blogi. Z 4.6 to cała sekcja archievmentów jest nieprzetłumaczona. Pal licho w ACP, bo tam sobie poradzimy, ale na froncie mogłoby być po polsku.
 8. Dzis wlasnie wyszla nowa wersja (w wersji beta) 2.0.2
 9. Chyba była to grubsza sprawa, najpierw dostałem informację że zaawansowany zespół musi się temu przyjrzeć. Później miało to być poprawione w wersji 4.6.0 lecz nie pomogło. I dopiero teraz w wersji 4.6.1 to naprawili. Więc problem rozwiązany niestety nie wiem co było przyczyną i jak to naprawili, lecz od wersji 4.6.1 nikomu się to nie przytrafi
 10. Last week
 11. Wordpad (slu12345), Ostatnie aktualizacje statusu czyli komentarze w profilu. IPS posiada domyślnie wbudowaną tą funkcję.
 12. Pamiętam jak przez spację tworzyły się błędy w niektórych miejscach np, wyjeżdżanie napisu po za blok. W wersji testowej zmieniłem to, ale będę musiał potestować jak się teraz to sprawuje. Lekko poprawione Fixed @SeNioR Proszę na drugi raz zgłoś błędy tutaj https://forum.invisionize.pl/forum/84-błędy-spolszczeń/ Będzie mi o wiele łatwiej, niż szukać prawie wszędzie gdzie zgłosiłeś jakiś błąd.
 13. This plugin will allow you to choose to display custom profile fields on the 'Quick Registration' sign-up form. Wyświetl pełną treść wpisu
 14. @DawPiw związku z tym wyświetlaniem błędu odpisali tak: Can I have the login details for the Forum and step-by-step instructions on how to replicate the error message on my end? We may need also to reboot the server to apply the timezone changes, this should take less than 5 minutes, so please confirm if this is required that we can proceed with it. If you need further assistance please let us know. Czyli dać im dostęp i pokazać gdzie się wyświetla błąd ?
 15. Poprawione z front, ale dalej błąd w URLu Zostawiłem poprawny.
 16. No to zrób, ty jesteś administratorem Problem występuje u ciebie na forum, ja tylko zgłosiłem to co widzę.
 17. Nexus: + altcontact_email_desc altcontact_none tam też URL lekko uległ zmianie.
 18. @Damiann. Rozumiem, być może tak ma faktycznie być Nexus. 4.6. Zmienił się lekko URL. <word key="manage_orders_in_billing" js="0"><![CDATA[You can manage your orders in <a href='{internal.front.app=nexus&module=clients&controller=invoices.clientsinvoices}'>Your Orders</a>]]></word> <word key="track_orders_in_billing" js="0"><![CDATA[You can keep track of the status of this order in <a href='{internal.front.app=nexus&module=clients&controller=invoices.clientsinvoices}'>Your Orders</a>]]></word> A u was: <word key="manage_orders_in_billing" js="0"><![CDATA[Możesz zarządzać zamówieniami w sekcji <a href='{internal.app=nexus&module=clients&controller=invoices}'>Twoje zamówienia</a>]]></word> <word key="track_orders_in_billing" js="0"><![CDATA[Możesz śledzić status tego zamówienia w sekcji <a href='{internal.app=nexus&module=clients&controller=invoices}'>Twoje zamówienia</a>]]></word>
 19. Ja po zaktualizowaniu forum na początku miałem identycznie. Każdy użytkownik miał plakietkę "Rzadki" po czasie jak kilka osób zdobyło tę samą odznakę plakietka "Rzadki" znikła i jest tylko przy odznakach, które posiada mało użytkowników. To już chyba zależy od aktywności użytkowników.
 20. Zrób automatyczną promocję do X grupy z Y (wyjściowej, domyślnej), a w grupie X odznacz możliwość dodawania statusów poprzez ustawienie w grupie o nazwie Może dodawać aktualizacje statusu?.
 21. Chodzi mniej wiecej o takie coś Czyli mamy 15 map w grze, dodatkowo chodzi o oznaczanie aktywnych oraz nieaktywnych spotów z możliwością dodania np screena jakim danym zestawem można łapać, oraz jaką przynętą. Oczywiście dany spot również ma aktywne dane ryby, np. karp, leszcz itp.
 22. IPSlink.pl dev's chętnie podejmie się tego zlecenia. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu oraz rozbudowie skryptu IP.Board o nowe funkcje, a także w administracji samym forum.W przypadku zainteresowania tą ofertą, proszę o kontakt. Wystawiam FV. Kontakt: ticket: www.support.ipslink.pl (preferowane) mail: biuro [at] ipslink.pl tel: (48) 505-104-397 GG: 7129
 23. Poszukuje programisty który stworzy mi wtyczkę pod forum wersja 4.6.0. Dokładne szczegóły wolał bym napisać na priv
 24. Tak tylko napomknę że status obecnie jest wykorzystywany do "backlinków" i robi się spam. Widać że nowe profile tworzone są tylko po to aby dodać link. https://forum.invisionize.pl/profile/33697-pawłowski/ https://forum.invisionize.pl/profile/33691-dario29/ https://forum.invisionize.pl/profile/33687-daniel27/ https://forum.invisionize.pl/profile/33685-adam92/ Można ustawić status od x postów to samo tyczy się zakładki "About Me".
 25. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.