Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Guest

  To super test

  wow
 3. Guest

  To super test

  Sprawdźmy!
 4. Dzieliłeś? Bo wyświetla się prawidłowo. Napisz go gdzieś całego testowo i daj adres. To samo zrób u nas: https://forum.invisionize.pl/forum/17-forum-testowe/
 5. Today
 6. Pytanie jak ona się tam znalazła? Masz moda od tego. Jak nie wiesz który to daj listę, wskażemy. Ale pewnie coś z "groups", "secondary" w nazwie.
 7. Brak logów i błędów. Wyświetla się normalnie temat i posty pod nim tylko ten pierwszy cały czas jest pusty, dokładnie tak jakbym napisał pusty temat i go wstawił na forum. Link do tej treści - https://forum.xboxarcade.pl/topic/3688-xbox-ciekawostki-oraz-wersje-limitowane-o-których-możesz-nie-wiedzieć/#entry27518 Spróbuję podzielić temat na dwie części tymczasowo to rozwiąże problem.
 8. Tak jak w temacie.. Jak usunąć z tematów/postów grupę podrzędną? Użytkownik jest grupą podrzędną ;/
 9. Yesterday
 10. A co się wyświetla? Jakieś błędy zapisane w logach forum, serwera?
 11. Witam, Jestem już prawie gotowy do przejścia na IPS4, ale póki co pracuję jeszcze na IPB3.4.x i mam pewien problem. Otóż po napisaniu długiego tematu zwierającego w treści 19 załączników i dosłownie kilka emotikon po napisaniu nie wyświetla się. Posty pod tematem wyświetlają się prawidłowo, sam temat dopiero po kliknięciu na ikonę edycji i ponownym zapisaniu treści tematu. Niestety to wszystko tylko do momentu odświeżenia wątku. Ustawienia mam dotyczące uprawnień, wyświetlania oraz pisania obejmują do 2000kB, max 60 załączników, 100 emotikon, itp. więc tutaj nie stawiałby na ograniczenia wyświetlania. Sprawa dotyczy wszystkich szablonów. Pozdro
 12. Czyli po prostu zdefiniowana treść w oknie pisania odpowiedzi? Nie widziałem takiego moda.
 13. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 14. Problem rozwiązany, musiałem dopisać do conf_global https
 15. Witam, chciałbym, aby w temacie, który założę, mógłbym dodać specjalny button/odnośnik/cokolwiek. Button miałby działać tak, że po jego kliknięciu dodawałby się określony przeze mnie tekst do nowego postu użytkownika (post nie dodawałby się). Czy istnieje taka możliwość?
 16. Witam mój problem jest taki, że nie mogę zalogować się do ACP. Mam hosting na MyDevil i domenę na OVH i nie mogę się zalogować do ACP. Po próbuje zalogowania ciągle mi odświeża Panel i tak w kółko, nawet nie ma informacji, że źle wpisane. Wcześniej próbowałem dodać SSL i nw czy przez to?
 17. Last week
 18. This plugin enables few features for download Optional Add Sign in button and highlight text when file require login to download, redirects user back to the page after complete Optional Add download button that show on top of pagination of auto generated topic Plug and play, author will auto follow the generated topic based on his follow setting Optional Disable syncing topic content (except tags) Useful for user want to have different content on support topic than download content Since IPS default sync support topic just overwrites content with content from file, this will prevent erasing content In addition, prevents duplicate content if you want to keep support and download separated Optional Added new minimalist template for generated topic And more ... this plugin will get more features added Support language translation Used system language and style as much as possible to ensure compatibility of theme and other component updates View the full article
 19. To jest autorska modyfikacja napisana specjalnie dla serwisu graficznego https://grafinity.pl/ To co jest na screenie to marna kopia ruskiej strony. Swoją drogą byś zamazał logo, bo to co tam się znajduje na tej stronie to woła o prostotę do nieba.
 20. Czy wie ktoś czy to plugin ? Moze to w szablonie zostało jakoś dodane?
 21. aXen

  Dzień Dziecka

 22. No to coś jest ewidentnie nie tak. Do weryfikacji od wewnątrz - zatem ticket do IPSu.
 23. wersja 4.4.10 Wygląda to tak wcześniej miałem weryfikacje odpowiedź na pytanie po miesiącu przeszedłem na weryfikacje google i pewnego dnia przestało przyjmować kody każdemu z Administratorów każdy kod był błędny, po usunięciu strony z aplikacji dodaniu jej ponownie to samo nie przyjmowało żadnego kodu, chciałem wrócić na weryfikacje na podstawie pytań ale również wcześniejsze ustalone odpowiedzi na pytania pokazuje na błędne chociaż są na 100% dobre.
 24. Sugerowana poprawka została przyjęta przez członka grupy tłumaczy. Dziękujemy.
 25. Zaproponował bym zmianę - 1. Dodać limit rundowy bądź czasowy zgłoszeń ponieważ gracze mogą spamować reportami
 26. Po 16 latach na pewno połowa do wywalenia
 27. Ok, czyli coś podobnego, co my chcemy zrobić.
 28. U nas służy jako top 20 ryb i awarii. W galerii ludzie lajkują i te z największą liczbą lajków ładuje w top http://forum.klub-malawi.pl/index.php?app=dp41topx&do=top1
 29. Ok, tak zrobię. Fakt, ta co podałem to jakaś stara pod IPSa 3ke nawet.
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.