Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 3. Tak, zdarzyła się taka sytuacja, już mieliśmy okazję za nią przepraszać i szerzej wyjaśniać w innych miejscach. Bez dwóch zdań sprawa powinna być przeprowadzona szybko, gładko i przyjemnie, zwykle właśnie tak jest, nawet bardzo duże strony w większości przypadków przenosimy do 48 h max z minimalnymi niedostępnościami podczas przenosin albo z żadnymi. Winni zostali też pociągnięci do odpowiedzialności i rozumiemy, że przez pryzmat tych doświadczeń trudno uwierzyć może, że tygodniowo robimy dziesiątki migracji z powodzeniem i bez stresu. Część kadry odpowiedzialnej za migracje też się zmieniła, jest więcej administratorów, którzy wspierających te procesy, co znacząco wpłynęło nie tylko na czas, ale i jakość. Po tej sytuacji odrobiliśmy lekcje, po prostu. Mam nadzieję, że będziesz miał jeszcze okazję przetestować i sprawdzić, a już na pewno dajmy taką szansę innym – niech ta pojedyncza sytuacja nie rzutuje na całość.
 4. Sprawa prosta, przenosiny całkiem sporego forum, liczyłem się z tym że może to zająć 24, 48 a może i 72h ale po 3 tygodniach się poddałem, obsługa co chwilę zwodziła mnie i ściemniała, u konkurencji wyrobili się w 24h, z czego samo forum było wyłączone kila godzin. Bałbym się że jak coś rozjedzie nie z mojej winy to będą mi stawiać stronę miesiącami. Problem do samego końca nie był rozwiązany, mimo że strona wstała to oczywiście była cała wykrzaczona. Kolejna sprawa że zostałem na starcie oszukany jeżeli chodzi o czas przenosin co poskutkowało kolejnymi kosztami z dotychczasowym hostningiem, oczywiście rekompensata była nieadekwatna, na dobrą sprawę za 100 pln kupiłem sobie wirtualne 25 na usługi w dhosting. Osoba którą mnie obsługiwała nie powinna być na takim stanowisku.
 5. Ww. wtyczka ta w pełni spełnia nasze oczekiwania. Tego właśnie szukaliśmy. Dzięki. Temat z mojej strony wyczerpany.
 6. Allows members to add comments to forum posts. Set which forums are supported and group permissions for who can add comments. Features Set which forums support post comments. Set group permissions for who can view, add, edit, delete and moderate post comments. Ban individual posts from receiving new comments. Ban individual members from viewing and adding post comments. Post comments widget to display the latest comments. Supports email notification for topic authors and specified email addresses. Supports standard IP.Board 4 comments with support for features like quoting, editing and reactions. Keep up to date with DevFuse mod development and releases. View the full article
 7. Last week
 8. @Klub Malawi testuje jeszcze jedną moją wtyczkę - (DP44) Indefinite Editing in Forums: Jakby ktoś był zainteresowany to proszę o wiadomość na https://support.ipslink.pl/
 9. Bo nie włączone po stronie serwera - pisz do serwerowni czy mogą Ci to ustawić.
 10. To? To śpiewka "serwermanów". IPS4 sam w sobie jest na bieżąco optymalizowany i ma wszelkie możliwe i dobre systemy cache. Redisa próbowaliście?
 11. Proszę o zgłoszenie na: https://support.ipslink.pl/ Proszę pamiętać, że ona działa tak jak działa i w jej cenie nie ma zmian.
 12. Mam dogadane kupno wtyczki. Czy mógłbym wypróbować?
 13. W 6tym poście wspomniałeś o optymalizacji skryptów. Może to pomóc? I jak to zrobić?
 14. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 15. Możesz sobie również ustawić przy proponowanych publikacje w mediach społecznościowych.
 16. Muszę wrócić do tematu bo problem nadal istnieje. W jednym poście @DawPi napisał o optymalizacji skryptu. Może pomóc? I jak to zrobić? Czy mail() to to ustawienie z zał?
 17. Ale będzie działać na każdym dziale czy można zmienić tylko dla jednego?
 18. W tej wtyczce nie. Można zmienić domyślne wartości w PMA i powinno działać.
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.