Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Ewidentnie jest błąd. Funkcja matches w applications/core/extensions/core/MemberFilter/Lastpost.php public function matches( \IPS\Member $member, $filters, $object=NULL ) { /* If we aren't filtering by this, then any member matches */ if( ( !isset( $filters['range'] ) OR !$filters['range'] OR empty( $filters['range']['end'] ) ) AND ( !isset( $filters['days'] ) OR !$filters['days'] ) ) { return TRUE; } zawsze zwraca w tym miejscu TRUE gdy ustawi się warunek filtrowania "mniej niż x dni temu". Gdy ustawi się warunek "więcej niż x dni temu", przepuszcza kod dalej, do dalszego sprawdzania. teraz mam pytanie, czy jest w IPS4 jakaś zdefiniowana funkcja typu "alert" , żeby wyświetlić zawartość $filters? Czy może muszę utworzyć coś, co zrzuci te dane do logu na dysk?
 3. I potem (Twój przypadek): applications/core/extensions/core/MemberFilter/Lastvisit.php
 4. I potem: system/Member/Member.php /** * Check Group Promotion * * @return void */ public function checkGroupPromotion() {
 5. Zapewne to bug. Nie, nie zgłaszałem, szkoda mi czasu na jałowe wymienianie wiadomości z nimi, po których, gdy zgłoszenie dojdzie do najwyższego departamentu, zorientują że że to jednak bug - podziękują i przez rok nie zrobią nic. Albo zgłaszasz im buga, a oni ci odpowiadają że twoja licencja wygasła i spadaj. W cudowny sposób bug znika. W skrypcie są nadal bugi które zgłaszałem dwa(!) lata temu. Ponawiam prośbę o podpowiedz gdzie szukać obsługi tych warunków.
 6. Zapraszam do korzystania! Dobry hosting w świetnej cenie!
 7. Yesterday
 8. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 9. Dzięki za odpowiedź. Mam tą opcją wyłączoną 😜 Widzę DawPi że nic się nie zmieniło 😜
 10. Porąbane? Pierwsza strona edycji grupy i masz tam opcję o nazwie " Wymusić logowanie anonimowe?" Wyłącz ją. Jeden temat = jeden problem.
 11. Witam, Mam pytanie, mianowićie czy da się zrobić tak aby było widać zalogowanych adminów na liscie online? Bo w tej chwili mam tak że widzę tylko siebie zalogowanego, a kolegę widzę jako anonimowego zalogowanego. Kiedyś nie było problemu ale z najnowszą wersją coś porabane jest. Druga sprawa, da się gdzie w acp zmienic ile użytkowników jest online z 24 godzin? jak było kiedyś? Dzięki za pomoc.
 12. Mam grupę w której są nieaktywni użytkownicy. W promocjach grup utworzyłem zasadę która powinna wyciągać (tzn przenosić do innej grupy) użytkowników z grupy nieaktywnych gdy napiszą jakiś nowy post ( w innej wersji gdy pojawią się na forum), - ale to kompletnie nie działa. Zasada przenosi wszystkich jak leci, wygląda jakby warunek nie był w ogóle sprawdzany. Ustawienia np. takie jak na obrazku. Czy mógłby podać mi ktoś, w którym miejscu w kodzie następuje sprawdzanie tych warunków? Chyba trzeba zacząć w nim ręcznie grzebać. zrzut:
 13. This plugin display privates messages as table with sorting and filters (see screenshots) + add next features - Go to first unread message - preview on hover - quick edit title Support topic View the full article
 14. https://www.pickupklub.pl/forum/applications/tapatalk/interface/mobiquo.php Przepraszamy, ale wystąpił mały problem. Niestety strona, którą chcesz odwiedzić, nie istnieje. Prawdopodobnie została przeniesiona lub wprowadzono nieprawidłowy adres URL. Używasz złego adresu. Ten spróbuj: https://www.pickupklub.pl/applications/tapatalk/interface/mobiquo.php Nie wiem skąd u Ciebie to "forum" w adresie dodatkowo.
 15. Pokaż te próby. Może jakiś prosty błąd albo niedopatrzenie.
 16. Last week
 17. Wpisany pełny nie pomogło ale i nie chciało zapisać ustawień tych.
 18. This resource will allow moderators to ban members from specific topics. Banned membes won't be able to view the topic anymore. Covered areas; Topic view Forum view ajax preview Profile activity stream Profile content (topics and posts tab) Topic and post embed templates Moderator permissions: Can ban members from topics? Can unban members from topics? Can view list of banned members from a topic? Notifications: Another moderator ban a member from a topic Another moderator unban a member from a topic Another moderator unban all members from a topic Profile Tab: List all topics that the profile owner is banned. Only moderators can view the tab. View the full article
 19. Probuje skonfigurowac tapatalk sa ustwienia stare i nowe nie dziala na zadnym. Wtyczka zainstalowana najnowsza.
 20. Naprawdę, nie mam już pomysłu jak to zrobić próbowałem z tym Custom, ale też nic. Stanąłem na etapie podłączenia bazy danych zewnętrznej, mogę sobie sam zrobić taką tabelkę ręcznie ale wolałbym aby to właśnie przez $table było
 21. Kumam, ale to już musisz sam pogrzebać w kodzie, czytać opisy funkcji, patrzeć jak w innych miejscach IPS to stosował. Tutaj możemy pomóc z konkretnymi zagadnieniami, ale takiej pracy i szukania rozwiązań powinieneś nauczyć się sam. Na teraz i na przyszłość.
 22. With this plugin, you will be able to display the user's avatar, profile photo on the mobile-phone menu. This plugin will help to make your website feel more personal to your members. Before After View the full article
 23. Nie ma. Co najwyżej czujne oko moderacji i cofnięcie takiej edycji z ostrzeżeniem etc.
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.