Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Today
 2. mam komunikat [[Template core/front/global/globalTemplate is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
 3. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 4. I niżej usuń: <li><strong><a href='{$record->url( "getPrefComment" )}' title="{lang="read_more_about" sprintf="$record->name"}">{lang="read_more"}</a></strong></li> P.s. i nie podbijaj każdego swojego tematu co chwilę - jak ktoś pomoże to pomoże, może za dzień, może za dwa, a może za 15 minut, ale nie możesz tego tak "wymuszać". Mam nadzieję, że się dobrze rozumiemy.
 5. W szablonie z którego korzysta baza znajdź bit "entry" i edytuj ten fragment: <section class='ipsType_normal ipsType_richText ipsType_break ipsSpacer_bottom' data-ipsTruncate data-ipsTruncate-size='7 lines' data-ipsTruncate-type='remove'> {$record->truncated()|raw} </section> Zmień na: <section class='ipsType_normal ipsType_richText ipsType_break ipsSpacer_bottom'> {$record->content()|raw} </section>
 6. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 7. Yesterday
 8. z tego co patrzałem to jest blok który można przeciągać w edytorze
 9. Jak to wyświetlasz? Jakimś blokiem, szablonem edytowanym? Z innego konta możesz?
 10. jak już tu jestem to dodam jeszcze że włączyłem ocenianie newsów ale nie da się ocenić: kliknąć w gwiazdki
 11. Witam. takie pytanko. mam na stronie głównej newsy i co zrobić żeby news pokazywał się cały razem z grafiką w newsie? tak żeby nie trzeba było klikać w nazwę newsa? bo pokazuje sie ucięty tekst bez obrazków. Pozdrawiam Daniel
 12. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 13. Wyłącz kategorie w tej bazie Articles w ACP.
 14. Mam małe pytanko. jak zrobić żeby na stronie głównej pokazywało Newsy a nie kategorie newsów? zamiast tego chciał bym żeby pokazywało artykuły.
 15. Wejdź w jego edycję i tam ustaw go jako domyślny. Ikona ołówka.
 16. ustawiam go jako domyślny dla użytkowników ale cały czas pisze że domyślny to invision. ten standardowy
 17. Witam mam parę problemów. mianowicie dodałem motyw włączyłem go dla wszystkich użytkowników lecz zmienia się tylko moje konto reszta kont ma standardowy motyw. jak to naprawić? drugi problem: jak ustawie motyw to zmienia on tylko motyw osobom zarejestrowanych. osoby nie zarejestrowane mają motyw standardowy. jak to zrobic zeby wszystkim zmieniało? Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.
 18. Nie, serwer taką wartość zwrócił.
 19. Last week
 20. @aXen co jakiś czas pokazuje mi zamiast 11/11 to 12/11 graczy to jest jakiś błąd?
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.