Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. Jak ktos sie np loguje przez FB to przecież z automatu pobiera nowe zdjęcia profilowe, może ktoś sobie zmieniał dla zabawy.
 4. O jaki dostęp do acp Ci chodzi konkretnie? Sprecyzuj.
 5. Yesterday
 6. istotne, a może tak być, że zmieniłem w panelu rozmiar zdjęcia profilowego na trochę większe i dlatego ?
 7. Dalej ma dostęp do ACP, a i kolejne pytanie jak ograniczyć do panelu moderatora?
 8. Użytkownicy => Administracja => Administratorzy Tam możesz zmienić uprawnienia do ACP.
 9. Witam, czy jest możliwość ograniczenia lub zablokowania dostępu do panelu administratora?
 10. Last week
 11. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 12. Teraz tak śmiga po zmianach Wcześniej było o wiele gorzej, średni czas ładowania strony około 12 sekund. No JSy przede wszystkim przydałoby się ograniczyć.
 13. Co to FF? Zmieniłem sporo rzeczy na forum, włączyłem m.in. asynchroniczne JS, CSS, ograniczyłem rozmiar grafik, usunąłem niepotrzebne komentarze itd. No niestety sama struktura forum powoduje wolne ładowanie się. Wartości optymalnie co do znaczników zostały przekroczone trzykrotnie według tego co sugeruje Google.
 14. Ciężko stwierdzić bez analizy kodu. To istotne czy po prostu jesteś ciekawy?
 15. Witam zauważyłem w aktywności, że użytkownicy zmieniają zdjęcia profilowe jednak takie same jak mieli, możliwe jest to, że po prostu jak zmieniłem w panelu ACP wielkość zdjęcia profilowego na większe trochę to tak się wyświetla jeśli użytkownik się zaloguje ?
 16. This app is to encourage users to review downloaded files (IP.downloads) It is also very useful for users to view downloaded downloads and check the limit of downloaded files. features: -> Number of rows of configurable table. -> Toggle checking between reviews or comments. -> Text configurable to be displayed at the top of the panel. (Multi-language) -> Enable and disable added button in profile menu -> Allows you to place the link in the main menu -> Very intuitive application for easy learning and use. View the full article
 17. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 18. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 19. Słuchaj moze i tak ale po co mi komentuje? Poprosiłem o pomoc a jak ktoś tłumaczy i pokazuje krok po kroku to robiąc to uczysz się. Wdzięczny jestem za pomoc ale nie mam czasu na nauki i od tego jest właśnie takie forum a na początku zaznaczyłem, ze jestem zielony Właśnie ja próbowałem nie wiedziałem nawet gdzie to wkleić wklejałem w opis forum i w nazwe forum ale nic nie wychodziło.
 20. To prawda. Nie musisz. Jak nic więcej? Właśnie w tym temacie piszesz o tym "więcej". Nie "ogarniał". Jak wszyscy. Ale nie zakładał rąk i nos na kwintę i czekał na gotowe jak Ty.
 21. Słuchaj, po to kupuję płatne skrypty aby nie musieć znać css i html . Chcę zrobić forum nic więcej, nie odpisujesz na pytania, nie chcesz pomóc to nie pomagaj a nie mnie pouczasz. pewnie jak zaczynałeś przygode z IPB to ogarniałeś wszystko co? zapytałem co wkleić to zamiast jak normalny człowiek podać nazwe pliku to tu to tam wkleić i by było po temacie to jakieś głupoty chyba posty nabijsz nie wiem.. @ dobra poradzilem sobie. Na przyszłość dla kogoś - wchodzi się w style i szablony pozniej w edytuj html i css w wyszukiwarcie wpisujemy custom.css i wklejamy to [data-forumid="9"] .ipsDataItem_main ul li:nth-child(7) a { color: #009000; } .ipsDataItem_subList > li > a:before { font-family: 'Font Awesome 5 Free'; display: inline-block; margin-right: 4px; line-height: 1; border-radius: 50px; color: #fff; font-size: 12px; padding: 6px 7px; font-weight: bold; } [data-forumid="9"] .ipsDataItem_subList > li:nth-child(7) a:before { content: "\f09c"; background-color: #009000; }
 22. Obojętnie jaki, najlepiej custom.css Jeżeli chcesz prowadzić strony to chociaż poznaj podstawy CSS oraz HTML.
 23. Wszystko te 3 cytaty? a dodatkowo który to plik css i jak tam wejść, proszę o konkretną instrukcję bo jestem zielony.
 24. dobra tam widze jakiś tekst do wklejenia gdzieś ale jestem nowy i nie czaje jak to zrobić totalnie ;/
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.