Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Wczoraj
 2. @DawPi $form = new \IPS\Helpers\Form; $form->add( new \IPS\Helpers\Form\Text( 'TS1', NULL, TRUE ) ); $form->add( new \IPS\Helpers\Form\Text( 'TS2', NULL, TRUE ) ); if( $values = $form->values() ) { \IPS\Db::i()->insert( 'test_test', array('name' => $values[ 'TS1' ], 'ip' => $values[ 'TS2' ]) ); } \IPS\Output::i()->output = \IPS\Theme::i()->getTemplate( 'test', 'test', 'front' )->test($form);
 3. Pewnie dlatego, że jest www i subdomena jednocześnie Zmieniłeś adres forum w configu?
 4. Dodałeś te reguły do custom.css i czy na pewno na styl, który widzą inni użytkownicy? Jeśli masz więcej niż 1 styl na forum musisz taką operację wykonać do każdego stylu.
 5. Witam, dodalem na moje forum te szablony moderacyjne http://pecetowicz.pl/wykorzystanie-szablonow-moderacyjnych-ips-community-suite-4-t75795/ i nw dlaczego wyswietlaja sie one tylko mi, inni widza same napisy bez tla. Jak mozna to rozwiazac?
 6. Problem zostal juz rozwiazany, prawdopodobnie bylo to cos przez chmody lub msql. Reinstall pomogl, mozna zamknac.
 7. Przy redirect dodaj. O ile takie coś stosujesz. Pokaż kod tego formularza.
 8. Witam, Zakończyłem robienie formularza, lecz nie wiem jak dodać, aby przy zakończeniu pomyślnym formularza ma się pojawić tekst typu: 'Formularz został pomyślnie wysłany' czy coś takiego.
 9. Ta domena mi nie działa.
 10. Można mieć darmową (sub)domenę. Zapraszam do zakupu z kodu jak będziesz zadowolony.
 11. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 12. Super. Żeby ktoś Ci nie napisał nic w profilu, musisz wyłączyć sobie możliwość pisana statusów. Genialne. Następnym krokiem będzie wyłączenie komunikatora aby móc pisać na forum.
 13. Wchodzisz w swój profil >>> "Edytuj Profil" >>> wyszukujesz "Włączyć aktualizację statusów" i odznaszacz tę opcję.
 14. Witam Prowadzę forum wsparcia, i część nowicjuszy użytkowników nie ma chyba pojęcia i pisze do mnie na moim profilu zamiast wysylac prywatne wiadomosci. Czy da się calkiem zablokować to, aby nikt tam nie pisał ?
 15. @DawPi Trzeba tam podpinać domenę? czy może mają jakiś domyślny serwer www?
 16. FB pozmieniał, a IPS już nie wspiera IP.Board 3.x. https://invisionpower.com/forums/topic/436852-facebook-connect-issue/
 17. Dodanie płatnego certyfikatu nie pomogło.... Przesyłam screen ... tak jakby nie czytało już opcja podrzędna linków jako https:// ???? Może to nie wina juz tego linku na dole ale wiele rzeczy na forum jest tak jakby "frozen" ...... nic się nie dzieje...
 18. Użytkownicy zgłaszają nam, że przestało działać logowanie/rejestrowanie przez FB na forum. Otrzymują taki błąd: http://www.gg.pl/dysk/JjY04PwJxd8OJzY04PwN7us/Screenshot_9.jpg Facebook coś pozmieniał?
 19. Plik: applications/core/modules/admin/editor/emoticons.php Fragment: $form->add( new \IPS\Helpers\Form\Upload( 'emoticons_upload', NULL, TRUE, array( 'multiple' => TRUE, 'image' => TRUE, 'storageExtension' => 'core_Emoticons', 'storageContainer' => 'emoticons', 'obscure' => FALSE ) ) ); Zmień na: $form->add( new \IPS\Helpers\Form\Upload( 'emoticons_upload', NULL, TRUE, array( 'multiple' => TRUE, 'image' => TRUE, 'storageExtension' => 'core_Emoticons', 'storageContainer' => 'emoticons', 'obscure' => FALSE, 'allowedFileTypes' => array( 'png', 'svg' ) ) ) ); Dodaj tam tyle rozszerzeń ile potrzebujesz.
 20. Próbowałeś inny serwer? Wiem, brzmi dziwnie, ale uwierz i choć instalację gdzieś indziej sprawdź. Na dHosting masz 14 dni testów.
 21. Wszystko i nic tak naprawdę. Instalowałeś coś na forum?
 22. Biała karta znów tym razem z tego linku: /forum/admin/install/index.php?controller=install&mr=["3","core"]
 23. Witam, Pojawił mi się taki błąd na stronie (w załączniku). Co on może oznaczać?
 24. Ostatni tydzień
 25. Nie DawPi to nie problem z PHP. Rozkminiłem co nie co do tej pory udało mi się dojść do etapu gdzie jest już oficjalny install skryptu na serwer jednak.. znowu natknąłem się na problem którego nazwę "installing modules" Gdy się patrzy na SS powyżej widać dokładny etap procesu instalacji, jednak po tym etapie powyżej, jest etap "installing modules" i przy tym etapie wywala kartę, tzn robi się po prostu pusta biała karta w ciągu milisekundy i dalej pffuff koniec.. dodam że w tym czasie przełącza się instalacja na taki url: /forum/admin/install/index.php?controller=install&mr="WzMsImNvcmUiXQ==" 1.co to znaczy skrót 'mr'? w index.php znalazłem: \IPS\Dispatcher\Setup::i()->setLocation('install')->run(); no i tyle, a po tym 'identyfikatorze (WzMsImNvcmUiXQ) nie mam pojęcia jak odnalezc zrodło z czego czyta. Może to wina złych CHMOD'ów?
 26. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 1. Pokaż więcej aktywności