Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Ustawienia PHP nie zezwalają ci na upload więcej niż 2mb z tego powodu, że to jest domyślna wartość, znajdź w ustawieniach PHP.INI wartości. post_max_size upload_max_filesize i zwiększ wartości do np 20 mb. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić zgłoś ten problem do hostingu powinni to zrobić za ciebie bądź nakierować cię jak sobie z tym poradzić.
 3. Today
 4. Witam mam problem z wgraniem stylu ważącego powyżej 2 mb bo jest blokada jak to zrobić żeby to wgrać proszę o pomoc. Jeżeli ktoś umie to prosiłbym o pomoc
 5. A wyłącz i wtedy testuj.
 6. Yesterday
 7. Na 100% masz błędy z systemem bądź brakujące rozszerzenia PHP Przejdź do Support oraz Sprawdzanie Systemu, tam powinno ci coś na czerwono wyskoczyć. Masz licencje czy nulled?, ponieważ 4.3.6 to już trochu starsza wersja, a każda aktualizacja IPS jest przydatna do samego bezpieczeństwa forum jak i sprawniejszego działania.
 8. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 9. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 10. Daj więcej info. Nie zapisuje się w ACP czy na forum nie widać zmian?
 11. Wysyłasz smtp? Może skrzynka ma limity ustawione.
 12. Ciężko jednoznacznie stwierdzić, jak wchodzę w log błędu, mam tylko: > MAIL FROM:<kontaktMALPAmax-play.pl> Może mogę coś na gmailu sprawdzić?
 13. Witam! Posiadam forum IPS 4.3.6 i gdy klikam zapisz nie edytuje mi się styl? forum mam wgrane na VPS może mi ktoś powiedzieć jakie i gdzie powinny być dodane uprwanienia? i jakim pliką?
 14. Last week
 15. Dark theme based in gray and purple colors built by Ibai Valencia for FMSite. Features: Adds a customizable footer. Adds a flag to the toolbar (next to the notifications icon) when there's some content queued for moderation. Adds logos and icons to the code in order to export the web as webapp, share content, etc. How to customize footer: Go to edit code, then to the core->global->footerFMSite template bit. Edit it as you wish. You can see a demo here: https://www.fmsite.net View the full article
 16. The application Mail.ru Integration allows your users to log in to Invision Community using an account in Mail.ru. In addition, it adds a button to share content in social network My World@Mail.Ru. View the full article
 17. Yandex Login Handler - application, which allows your users to log in to Invision Community using their Yandex account. View the full article
 18. The OK.ru Integration app allows your users to log in to Invision Community using their account on the Odnoklassniki social network. In addition, the application adds a button to share content. View the full article
 19. Rangi w sensie jakim? Nie mylisz ich z grupami? Skopiowanie grup najczęściej się dzieje po aktualizacji silnika do IPSu. Każde inne przeniesienie może powodować błędy w systemie.
 20. Troche za pozno ale wystarczy wejsc do panelu admina < system < supporter < Wybierz temat wsparcie < Coś nie działa poprawnie < Kontynuuj < Wracacie na forum i juz dziala
 21. Witam, czy jest taka opcja aby skopiować rangi z mojego poprzedniego forum? Jeżeli jest to możliwe to w jaki sposób mogę to zrobić?
 22. Witam, posiadam na forum 15k+ osób, próbowałem użyć opcji w PA "Wiadomości Masowe", po wysłaniu maila do ~500 osób, przestało już dalej i dostałem komunikat w panelu o tym, że wystąpił błąd i przerwano wysyłanie. Przypuszczam, że są jakieś ograniczenia? Wysyłam przez SMTP Gmaila.
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.