Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Invision Community 4.7.x [PL] 10.2.9


1 zrzut ekranu

Informacje o pliku

Autorzy spolszczenia: INVteam

Paczka zawiera spolszczenie poniższych aplikacji w postaci pliku .xml:


Instalacja:

  1. Pobierz plik .xml ze spolszczeniem
  2. Zaloguj się do ACP i przejdź do zakładki Customization :a: Languages
     

    menu.png.8e1541591b3c88cea112e227e5a51d39.png

  3. W prawym górnym rogu, kliknij na + Create New create.png.08e092fe83cc59b23f3023da2950e9ed.png
  4. Następnie przejdź do zakładki Upload
     

    upload.png.2a134be37a198f155d1d34a5f03e3897.png

  5. Wczytaj plik Polski_nr.wersji.xml
  6. Na rozwijanej liście wybierz lokalizację, w naszym przypadku będzie to polski (Polska) lub pl_PL. Jeśli lokalizacji nie ma na liście, trzeba zainstalować locale. Jeśli nie zarządzasz serwerem samodzielnie, zwróć się o pomoc do administratora).
  7. Kliknij Save
  8. Następnie ustaw język polski dla użytkowników wybranych grup
     

    set.gif.1bed87fc75c64054326a84184c62a77c.gif


Aktualizacja spolszczenia do nowszej wersji:

  1. Pobierz plik .xml ze spolszczeniem
  2. Zaloguj się do ACP i przejdź do zakładki Wygląd :a: Języki
  3. Przy języku polskim, kliknij na menu rozwijalne i wybierz „Wyślij nową wersję
  4. Wybierz rozpakowany wcześniej plik Polski.xml i kliknij Zapisz


Zachęcamy do zgłaszania błędów w spolszczeniu odwiedzając stosowne forum.


Co nowego w wersji 10.2.9   Zobacz listę zmian

Dodano

Aktualizacja do 4.7.16

  • Lubię to 15
  • Dziękuję 10

Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarze



Do poprawy, za dużo nawiasów w  3 i 4

<word key="content_records_stat_reviews" js="0">{!# [1:opinia][2:opinie][3:opinie]][4:opinie]][?:opinii]}</word>

i

cms_review_count

node_content_reviews

num_reviews

 
Edytowane przez DejaVu24
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, DejaVu24 napisał:

Do poprawy, za dużo nawiasów w  3 i 4


<word key="content_records_stat_reviews" js="0">{!# [1:opinia][2:opinie][3:opinie]][4:opinie]][?:opinii]}</word>

i

cms_review_count

node_content_reviews

num_reviews

 

Dzięki za zgłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klucz: embed_2_desc

You'll also need to insert the loader into your page. You only need to do this <strong>once per page</strong>, even if you use many external blocks. It should be inserted either in your <code><head></code> tag, or just before the <code></body></code> tag. 

Musisz dodatkowo wstawić na stronie loader. Wystarczy <strong>tylko raz, dla każdej strony</strong>, nawet jeśli używasz wielu zewnętrznych bloków. Loader należy wstawić w <code><head></code> lub tuż przed <code></body></code>.

Znaczniki <code><head> nie pojawiają sie w tłumaczniu, moze dać zwykłe nawiasy aby chociaż było wiadomo o co chodzi. Bo wygląda to tak

Cytuj

Musisz dodatkowo wstawić na stronie loader. Wystarczy tylko raz, dla każdej strony, nawet jeśli używasz wielu zewnętrznych bloków. Loader należy wstawić w lub tuż przed .

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DejaVu24 : poprawiłem klucz, pojawi się w następnej aktualizacji. Obecnie klucz wygląda tak :

Cytuj

Dodatkowo musisz także wstawić moduł ładujący do swojej strony. Musisz to zrobić <strong>każdorazowo dla każdej strony</strong>, nawet jeśli używasz wielu zewnętrznych bloków. Moduł powinien być wstawiony do znacznika <code><head></code> lub tuż przed znacznikiem <code></body></code>.

Na przyszłość bardzo proszę o - "Zachęcamy do zgłaszania błędów w spolszczeniu odwiedzając stosowne forum." thx :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym zostać przy modułach gdyż na niektórych hostingach nie można wgrać kompletnego spolszczenia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, housemd napisał:

@maxerxxl paczka waży 1,34MB - jeśli nie możesz jej wgrać to dobry argument za zmianą hostingu. 

 

To proszę mi powiedz jak to może być wina hostingu gdy wyskakuje mi błąd:
 

"Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 503 Service Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża pojedyncza paczka czasami powoduje błąd limitu czasu wykonania skryptu PHP. Też to miałem u siebie. Ten powyższy błąd może być efektem tego samego. Spójrz w logi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wareczek napisał:

Duża pojedyncza paczka czasami powoduje błąd limitu czasu wykonania skryptu PHP. Też to miałem u siebie. Ten powyższy błąd może być efektem tego samego. Spójrz w logi ;-)

 

Nie pomaga zmiana w php.ini:

max_execution_time

oraz

max_input_time

 

Próbowałem na dwóch hostingach wgrywać spolszczenie ale nie działa.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maxerxxl powinieneś raczej kontaktować się nie z nami a ze wsparciem usługodawcy hostingu. Pomijam fakt, że wybrałeś sobie świetne miejsce na uzyskanie pomocy - komentarze do pliku ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@housemd Ale co mam im napisać ? Że plik tłumaczenia nie wgrywa się i nie tłumaczy forum do końca ? Pisałem wiele razy nakierowano mnie żebym zgłosił się do autorów tłumaczenia.

Edytowane przez maxerxxl
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dominik Kowalski Zachęcamy do zgłaszania błędów w spolszczeniu odwiedzając stosowne forum. Poza tym to nie jest problem z naszym spolszczeniem tylko z Twoim hostingiem. Sprawdź dlaczego Web serwer odrzuca liczbę wysłanych bajtów (zapewne przez wyśrubowany limit).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, housemd napisał:

@Dominik Kowalski Zachęcamy do zgłaszania błędów w spolszczeniu odwiedzając stosowne forum. Poza tym to nie jest problem z naszym spolszczeniem tylko z Twoim hostingiem. Sprawdź dlaczego Web serwer odrzuca liczbę wysłanych bajtów (zapewne przez wyśrubowany limit).

To jest moj wlasny serwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.