Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

WSPIERAJ forum :)

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją od 20.03.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 6 punktów
  Informacja dla wszystkich niecierpliwie przebierających nogami - tak, INVTeam zaczął prace nad tłumaczeniem 4.3
 2. 2 punkty

  Wersja 5.2

  3477 pobrań

  Autorzy spolszczenia: INVteam Paczka zawiera spolszczenie poniższych aplikacji w postaci pliku .xml: Core (System) Blog (Blogi) Downloads (Pliki) Gallery (Galeria) Forums (Forum) Calendar (Kalendarz) Chat (Czat) informacja o zakończeniu wsparcia dla tej aplikacji Pages (Strony) Commerce (Sklep) Converter (Konwerter) Instalacja: Pobierz plik .xml ze spolszczeniem Zaloguj się do ACP i przejdź do zakładki Customization Languages W prawym górnym rogu, kliknij na + Create New Następnie przejdź do zakładki Upload Wczytaj plik Polski_nr.wersji.xml Na rozwijanej liście wybierz lokalizację, w naszym przypadku będzie to polski (Polska) lub pl_PL. Jeśli lokalizacji nie ma na liście, trzeba zainstalować locale. Jeśli nie zarządzasz serwerem samodzielnie, zwróć się o pomoc do administratora). Kliknij Save Następnie ustaw język polski dla użytkowników wybranych grup Aktualizacja spolszczenia do nowszej wersji: Pobierz plik .xml ze spolszczeniem Zaloguj się do ACP i przejdź do zakładki Wygląd Języki Przy języku polskim, kliknij na menu rozwijalne i wybierz „Wyślij nową wersję” Wybierz rozpakowany wcześniej plik Polski.xml i kliknij Zapisz Zachęcamy do zgłaszania błędów w spolszczeniu odwiedzając stosowne forum.

  Darmowy

 3. 2 punkty
  dhosting daje Ci darmowy Let's Encrypt (i to od niedawna z wildcard) - ustawiasz w sekundę i bangla + zmiana konfiguracji o której wspomniał @Dynloth + włączenie image proxy aby wykluczyć mixed content.
 4. 2 punkty
 5. 2 punkty
  @Klub Malawi zadziała bez problemu. PHP 5.6 EOL ma dopiero za rok.
 6. 2 punkty
  ale chwilę nam się zejdzie ze względu na to, że IPS dodał klucz językowy praktycznie do każdej nowej emotki w zestawie ponad 120 stron nowych kluczy pieką się
 7. 1 punkt
  Czułe powitania w... 2018 roku Ależ ten czas leci, od poprzedniego wpisu minęło... 14 miesięcy I niemal każdego dnia starałem się zmobilizować, że dziś już na pewno dokończę kolejny wpis. Tak się jednak nie stało i pora chyba to zmienić. W związku z tym, że ostatnio nie mam czasu pisać długich elaboratów na bieżące i wolnościowe zagadnienia - a Wy znając życie - nie macie czasu żeby co chwilę takowe czytać - postanowiłem co następuje: Od teraz wpisy będą krótsze. Zdecydowanie krótsze. Postaram się je jednak zamieszczać częściej. Co wcale nie oznacza, że długich wpisów nie będzie, bo mam już rozpoczętych kilka, tylko te czekają na... czas i mobilizację. To może potrwać =) Pora wprowadzić kilka nowych krótkich formatów, min. : komentarz polityczny, komentarz ekonomiczny oraz co najważniejsze - naprawę pojęć, gdyż jak pewnie wiecie Jego Królewska Mość co jakiś czas podkreśla, że bez tego nie ma mowy o żadnej zmianie. Jako że nie mogłem już dłużej trwać w tej blokadzie piśmienniczej, pora się odblokować. Wszystkim zawiedzionym brakiem wpisów przypominam, że blog nie jest finansowany ze środków Unii Europejskiej, więc jak tylko macie ochotę rzucić granatem w europarlament z frustracji tudzież innych emocji - bądźcie jak Nike Ja tymczasem biorę się za pierwszy strzał w nowej serii - Ministerstwo Wszystkich Finansów. Pozdrawiam, Jurij
 8. 1 punkt
  Wzorem innych forów i na tym chciałbym kontynuować tę, jak mi się wydaje, prezentowania ciekawych statów. Każdy kto zauważy jakieś wyjątkowe liczby czy cokolwiek z statystykach proszony jest o screena i umieszczenie tutaj Zaczynam:
 9. 1 punkt
  https://www.pecetowicz.pl/basic-minecraft-theme-10-t54807/ https://www.pecetowicz.pl/minicraft-junior-t30257/ https://mattish-91.deviantart.com/art/IPB-3-4-4-Minecraft-template-371475183
 10. 1 punkt
  i są jak najbardziej prawidłowe - zobacz, że wyrzuca z indeksu dynamiczne wyniki wyszukiwania (np tagów) oraz dyrektywy sortowania. Indeksuje się zawartość a nie miejsce w którym się ją wyszukuje. Tagi noindex dodano tutaj ze względu na to, ze każda strona w wyszukiwaniu (np następna strona z listą zawartości wyszukanej po frazie) to osobne zapytanie do bazy (i uruchomienie sprawdzenia limitu search flood), bardzo często googlebot na tych URL'ach otrzymywał odpowiedź z serwera HTTP 429 Too Many Requests - trzeba było kombinować z wpisem define( 'BOT_SEARCH_FLOOD_SECONDS', 0 ); w pliku constatns.php /?do=getNewComment prowadzi do najnowszego postu w każdym temacie a /?do=getLastComment do ostatniego, indeksując dany temat i tak masz jego zawartość w indeksie. Ponownie dynamicznie zmieniające się zapytanie i tag noindex jest prawidłowy. /search/?type=core_members&group[11]=1&sortby=member_posts&sortdirection=desc&page=126.03.2018 /search/?type=core_members&group[11]=126.03.2018 /search/?type=core_members&group[8]=1 powyższe również są oznaczone tagiem prawidłowo.
 11. 1 punkt
  Sprawdź tabelę topics i tam pole topic_queuedposts.
 12. 1 punkt
  Jeśli nie Pages, to lepiej poczekać na IPS 4.3 i zintegrować Wordpressa z kontami forum Zawsze to większe możliwości a tracisz jedynie linki embed na forum do treści ze strony.
 13. 1 punkt
  W edycji wybranego przez siebie pola w "Format wyświetlania" musisz wpisać {title}: {content}
 14. 1 punkt
  ACP>Użytkownicy>Profile Użytkowników i tam masz. Możesz stworzyć kategorie, lub pole profilu pod istniejącą już kategorie.
 15. 1 punkt
  Na GG za free nikt Ci nie pomoże - od tego jest forum. Podaj link do strony, albo chociaż screena bez tego nikt się nie domyśli co jest przyczyną.
 16. 1 punkt
  Wg IPSu: „MemberSync - the returnUrl parameter was removed from the onLogin method”.
 17. 1 punkt
  to co działa na 4.2 zadziała i na 4.3. "Jądro" systemu nie różni się zbytnio, najbardziej chyba szablony
 18. 1 punkt
  najwyższy czas, zważywszy że linia php 7 jest już w stabilnej wersji 7.2 a jej wydajność jest 2x większa od 5.6.x
 19. 1 punkt
  @aXen dorzuć php 7.2 (które wersja 4.3 oficjalnie obsługuje) + redis i zobaczysz kolejny postęp //edit: sorry, dhosting nie ma jeszcze tej wersji :/
 20. 1 punkt
  Anie lepsze to? https://ipsdev.org/index.php?/files/file/16-members-shop/ Punkty za stworzony temat do wykorzystania w sklepie.
 21. 1 punkt
  Jestem wlasnie w stanie migracji na https://dhosting.pl/ ,ktory tak polecacie,zobacze jakie zmiany beda w funkcjonowaniu forum.
 22. 1 punkt

  Wersja 1.0.0

  64 pobrań

  Lista pierwotnie opublikowana dla wersji 3.4 i 4.0 Czarna lista polskich słów uważanych za wulgarne. Stan na dzień dzisiejszy to: 1904 frazy (w różnych odmianach, z ogonkami i bez polskich znaków oraz z najczęściej powtarzanymi błędami ortograficznymi). Wszystkie wyrazy zostały ocenzurowane metodą 'Dokładnie' - zapobiegnie więc to nieprawidłowemu wykrywaniu. === Świeża instalacja: Przejdź do ACP System Publikowanie zawartości Zakładka Filtry słów Dodaj nowy filtr Zakładka Import Wybierz plik z dysku Następnie kliknij Zapisz

  Darmowy

 23. 1 punkt

  Wersja 1.0.1

  71 pobrań

  Informacje o pliku W pobranym pliku znajdziecie listę poleceń SQL, dzięki której zablokujecie rejestrację przy użyciu adresów e-mail z domen tymczasowych, typu: 10minutesmail.com Na obecną chwilę, lista zawiera 2125 domen. Domeny są dodane w formacie: *10minutesmail.com z adnotacją 'temp email' Plik zawiera listę poleceń SQL, w formacie: INSERT INTO prefiks_banfilters (ban_id, ban_type, ban_content, ban_date, ban_reason) VALUES("1","email","*0-mail.com","1476266400","temp email"); Polecenia należy wykonać np. za pośrednictwem phpMyAdmin lub innej, preferowanej metody obsługi bazy danych. Przed wykonaniem poleceń, należy najpierw otworzyć plik ban_list_IPS4.txt, a następnie frazę prefiks_ we wszystkich wierszach, zmienić na swój prefiks_tabeli_ w bazie danych Uwaga, ilość zapytań, jaką możecie wykonać jednocześnie, zależy od waszego serwera. Jeśli będą występować błędy, należy zmniejszyć ilość jednocześnie wykonywanych poleceń. Uwaga! Jeśli już importowano listę domen, należy wyczyścić wcześniejsze wpisy, inaczej zostaną zduplikowane. Wykonaj poniższe zapytanie do bazy, pamiętając o odpowiednim prefiksie tabeli. Pamiętaj, że robisz to na własną odpowiedzialność. DELETE FROM `prefiks_tabeli_banfilters` WHERE `ban_type` = 'email' Lista domen pobrana z: https://github.com/martenson/disposable-email-domains

  Darmowy

 24. 1 punkt
  Zadaj te pytania w odrębnych tematach w forum IPS4: http://forum.invisionize.pl/forum/207-og%C3%B3lny-support-ipb/
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×