Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 12/18/19 in all areas

 1. 2 points
  Aktualizacja. Podjęłam ostatnią próbę w supporcie i ostatecznie odpowiedź to: Temat oczywiście do zamknięcia.
 2. 2 points
  Podaj adres forum, zobaczymy. ACP System Promowanie strony Optymalizacja wyszukiwania Meta tagi
 3. 2 points
  Bug. Rozwiązanie na teraz: https://invisioncommunity.com/forums/topic/455233-condensed-or-expanded-view-not-working/?do=findComment&comment=2807993
 4. 2 points
  RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^(.*?)-t(\d+)\.html$ index.php?showtopic=$2 [R=302,NC,L]
 5. 2 points
  Nie zmienisz domeny na licencji jeżeli będą tam leżały pliki IPS, chyba że zrobisz transfer domeny na inne konto. Legalna jest ta strona, która widnieje w panelu klienta jako przypisana do licencji. Działać będzie, ale jak napisałem wyżej legalna będzie tylko strona, która widnieje w panelu klienta.
 6. 2 points
  https://invisioncommunity.com/forums/topic/454895-compatibility-with-php-740/?do=findComment&comment=2805838 Wniosek że lepiej poczekać na IPS 4.5
 7. 2 points
  W opcjach bazy danych w "Szczegółach" zmień na Tak, i będziesz miał zakładkę "kategorie" i tam je dodajesz. Używaj kategorii Tak, pozwalaj na przechowywanie rekordów w różnych kategoriach Nie, przechowuj rekordy bezpośrednio w bazie danych
 8. 1 point

  Version 1.0.0

  0 downloads

  Modyfikacja umożliwiająca dodanie znaku wodnego do wysyłanych załączników graficznych na forum. Działa tylko dla nowo wysłanych grafik? Tak. Działa dla już wysłanych i zapisanych załączników graficznych? Nie. Znak wodny może być zaaplikowany dla już wysłanych grafik? Nie. Dodasz jakieś nowe opcje w przyszłości? Tak i nie. Zależy od tego co to będzie. Znak wodny może być dodany w dowolnej pozycji na grafice? Nie. Będzie dodany w prawym dolnym rogu. Znak wodny bedzie dodany do miniatur (jeśli będą dostępne)? Tak.

  45.00 PLN

 9. 1 point
  na obecna chwile dobre i to poczekamy moze ktos cos jeszcze znajdzie ale i tak dziekuję co prawda inny skrypt ale tu fajnie wyglada
 10. 1 point
  Ever since Invision Community 4.x was launched you have been asking for the ability to categorize blogs in your community. We heard you load and clear, but sometimes when a feature sounds straightforward, it requires some re-engineering of the framework. Because users in your community can create both blog entries and their own blogs to hold these entries, this was one of those areas. Starting with Invision Community 4.5 I’m pleased to announce that it is now possible for blog authors to categorize their blog entries and it's now possible for administrators to categories blogs. Blog Entry Categories When creating a new blog entry, your members will now be able to create a new category for the entry or choose an existing one that had been created previously. Choosing your category when creating a new blog entry When a reader then visits the blog they can choose to display only those categories that interest them. Filtering by category Blog Categories Running a community where users can create their own blogs, you don’t only need to make sure individual pieces of content are categorized correctly, you also need to make sure the blogs themselves have a logical place. Well guess what? Now you can! As an admin you can now set up predefined categories in the control panel and Blog authors can then choose which one to create their new blog in. Managing blog categories We realize some of you have been waiting a long time to see these changes so we hope you enjoy this and everything else to come in Invision Community 4.5! View the full article
 11. 1 point
  Możesz zrobić za pomocą tych metod co powiedziałem: lub zakupić aplikacje, która pojawiła się od @Weak.
 12. 1 point

  Version 1.0.4

  2 downloads

  Aplikacja pozwala na wyświetlenie grup w widget'cie, które możemy stworzyć w listę rozwijaną. Plusy: Szybka zmiana pozycji, Szybka zmiana grup, Rozwijana lista grup, Brak ingerencji w HTML'a

  25.00 PLN

 13. 1 point
  Jestem administratorem serwera. I jak mówię, wiem dokładnie dlaczego plik nie był rozpoznany i zrobiłam obejście. Favicon Checker już nie pokazuje błędu u mnie. Ale błąd nadal pokazuje na Twoim forum.
 14. 1 point

  Version 1.1

  8 downloads

  Jest to domyślny szablon IPS. Zostało delikatnie zmienione menu oraz przerobiony górny wygląd strony. Zachęcam do zakupu bo naprawdę warto za taką cenę.

  6.99 PLN

 15. 1 point
  To nie wpisuj, twórz zawartość, a zobaczysz, że jeśli będzie dobrej jakości to zadziała magia i wiele się może zdarzyć.
 16. 1 point
  Tylko 'code': https://invisioncommunity.com/files/file/8532-hide-links-codeimages-from-guests/
 17. 1 point
  Wyczyść cache przez support.
 18. 1 point
  Pozycjonowanie to przede wszystkim treść w niej zawarta. Brak treści = słaba pozycja.
 19. 1 point
  IPSlink.pl dev's chętnie podejmie się tego zlecenia. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu oraz rozbudowie skryptu IP.Board o nowe funkcje, a także w administracji samym forum.W przypadku zainteresowania tą ofertą, proszę o kontakt. Wystawiam FV. Kontakt: ticket: www.support.ipslink.pl (preferowane) mail: biuro [at] ipslink.pl tel: (48) 505-104-397 GG: 7129
 20. 1 point
  Do 48h zazwyczaj w dni robocze od zaksięgowania płatności. Pamiętaj że dzisiaj i jutro to nie jest dla nich dzień roboczy.
 21. 1 point
  Najpierw punkty trzeba pozbierać. Opcje są dwie: https://invisioncommunity.com/files/file/7901-basic-points/ Albo konkretniej: https://invisioncommunity.com/files/file/8833-members-shop/
 22. 1 point
  Nie pożera transferu. Bardziej chodzi o zasoby w wysyłanej ilości maili. Dość obszerny temat i jeśli nic niepokojącego się u Ciebie nie dzieje to bym się nie przejmował.
 23. 1 point
  Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 24. 1 point
  Nowe wersje "stabilne" prawdopodobnie pojawią się wiosną 2020, spodziewam się że to będą okolice kwietnia / maja. Jest dopiero tworzona dla nas wersja alpha, która nie jest jeszcze dostępna. Czeka nas później okres bety.
 25. 1 point
  Nie widzę nic takiego w plikach, więc to albo od moda albo z jakiejś starej wersji. Ja bym zrobił kopię bazy, usunął to pole z bazy danych i spróbował ponownie.
 26. 1 point
  Wyłącz wszystkie aplikacje na czas tworzenia kategorii. Błąd silnika, który do tej pory nie rozwiązali bo podobno nie ma problemu, jak go nie widzą.
 27. 1 point
  Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 28. 1 point
  Wyłącz w ACP ustawienie o nazwie "Enable spam service" i sprawdź.
 29. 0 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.