Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 04/09/2021 in all areas

 1. Czasami trzeba od czekać chwilę aby się tak "zakisiło" i po jakimś czasie zaczyna pracować, wystarczy też wyczyścić pamięć podręczną IPB i działa pięknie jak widać 😁
  2 points
 2. Dla nowych użytkowników na forum stworzyłem grupę 'Nowicjusz', która ma ustawione "Moderować zawartość przed publikacją?" na tak i ograniczoną ilość wypowiedzi w ciągu dnia. Każda wypowiedź użytkownika z w/w grupy jest moderowana, więc wyłapanie spamu, jeśli spamer przedostał się w czasie rejestracji, jest bezproblemowe. W 'Promocje grupowe' jest ustawione automatyczne przeniesienie 'Nowicjusz' do normalnej grupy 'Użytkownik' przy liczniku zawartości większym od 4. Powyższe ustawienia mają jeszcze dodatkową zaletę. Łatwo wyłapać blokowanego użytkownika, nie respektuj
  2 points
 3. Jakim cudem cofnięcie zmian nie wraca do poprzedniego stanu? Niemożliwe. Coś robisz źle.
  1 point
 4. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
  1 point
 5. To nie była wina forum, cf ale też nie żadnych ustawień domeny. Miałem jakąś wtyczkę, która sprawdza IP coś podobnego do tego jak dodatek aktywnej licencji AntySpam i po prostu coś się w niej zepsuło. I wtyczka zaczęła szaleć blokując dostęp do strony. Przez to miałem błąd od CF "522 Connection Timed Out".
  1 point
 6. (Adriano Faria) Contact Us - Polish translation View File 🧰 Install and update Go to: AdminCP -> Customization -> LOCALIZATION -> Languages. Select Polish / Polski and click "Upload a new version". Select file .xml from packet and click install button. Submitter aXen Submitted 04/21/2021 Category Spolszczenia modyfikacji Wspierana wersja IP.Board
  1 point
 7. W ACP masz to poprawnie wpisane? Może warto przejść do tych pytań w ACP i je nadpisać? Mogło się kodowanie walnąć. Zawsze warto sprawdzić to najpierw.
  1 point
 8. Nie kosztuje nic, ale po jego usunięciu i chęci ponownego zakupu Pages zamiast go odnowić za 35$ będziesz musiał go kupić za 100$.
  1 point
 9. Pages od IPSu + https://invisioncommunity.com/4guides/suite-applications/pages/recreating-the-release-notes-section/
  1 point
 10. Widget musi zwracać wartości: name, instant_invite, presence_count
  1 point
 11. Dodaj https://github.com/aXenDeveloper/ips-app-advanced-serverlist/blob/master/tasks/aXenServersQueryServers.php
  1 point
 12. Ustawiłeś go jako domyślny?
  1 point
 13. Version 1.0.2

  78 downloads

  Wtyczka wyświetla zgłoszenia graczy z serwerów CS:GO oraz CS 1.6. Wtyczka łączy się z oddzielną bazą danych, także jest bezpieczna dla potencjalnego admina, który szanuje dane użytkownika na swoim forum. W paczce znajduję się pełna instrukcja konfiguracji modyfikacji.
  29.99 PLN
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.