Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 27.03.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 9 punktów
 2. 2 punkty
  Prefiksy - To jest to przed nawą tematu Tagi - Słowa kluczowe które występują wszędzie i pomogą użytkownikom w dotarciu do odpowiednich treści (Na SS widać że jest to force, users, read itp.) Prefiksy tagów - czyli jak nazwa wskazuję jeżeli dodamy odpowiedni tag to będzie to przed nazwą tematu.
 3. 2 punkty
 4. 2 punkty
  na końcu prefixu dajemy &nbsp; na końcu po </i>
 5. 2 punkty
  Pokazałeś strony, które nie tylko posiadają jedną ze stronek. Pages też ma możliwość tworzenia bazy danych i różnych innych dupereli. https://invisionpower.com/files/file/7771-sd-pages/ PS: Albo i to też może Ci się przydać https://invisionpower.com/files/file/7236-easy-pages/
 6. 2 punkty
  To dziwne, mam theme z tej strony i Pages jako frontpage zajmuje 470kb. Zoptymalizuj grafiki, może to Twoje zasoby trochę ważą... Jak dałeś na tło jakąś lochę jpg w fullhd bez kompresji i optymalizacji to rzeczywiście wyciągniesz 900kb. Jakiś URL ? obejrzymy... obrazki przeleć w jednym z tych site;ów - może coś zmniejszysz : https://compressor.io/ https://tinypng.com/
 7. 2 punkty
  Przy poprawnie wykonanej aktualizacji z IPB 3.4.8 na IPB 4.X nie ma żadnych problemów, co najwyżej dodatki i styl mogą być niekompatybilne. I kodowanie znaków, ale od tego jest konwerter. Od rozwiązywania problemów jest support IPS oraz http://forum.invisionize.pl/. A między Bugiem a prawdą, aktualnie większym problemem niż migracja, jest samo IPS 4.X
 8. 1 punkt
  Witam , wczoraj zainstalowalem ips4 (posiadam licencje, nie zadne nulled) Wszystkie pliki php itp zgadzaja sie z wymaganiami ipb, chmody , msql itp takze dobrze skonfigurowalem. Bo ukonczeniu instalacji forum tak ono wyglada: http://cl.ly/image/092l0m2I2T30 http://cl.ly/image/1a2h1H1u0c21 Doslownie nie laduje css W konsoli zadnych bledow nie zauwazylem. Ssl nie mam zainstalowanego, czy moze to byc przez to? bawilem tez sie jakims designer mode czy cos ale to nic nie daje
 9. 1 punkt
 10. 1 punkt
  W razie W pisz tyle pytań/tematów ile chcesz.
 11. 1 punkt
  Tak też na początku zrobiłem, lecz w aplikacjach IP.Board z katalogu /applications/ nie mogę się połapać. Postaram się poszukać jakieś aplikacji z /applications_addon/. Myślę, że można zamknąć.
 12. 1 punkt
  Acp > grupy > jakas grupa > Podpis (na dole pierwszej zakladki) > "Może używać podpisów po..."
 13. 1 punkt
  grafiki pobrane za pomocą imageproxy znajdują się w folderze public_html(%webroot%)/uploads/imageproxy/
 14. 1 punkt
  Da się. Na liście aplikacji w ACP zaznacz Pages gwiazdką obok nazwy.
 15. 1 punkt
  Nie masz w panelu klienta hostingu opcji przypisania domeny do konkretnego katalogu FTP?
 16. 1 punkt
  Będziesz mieć po prostu kilka licencji na jednym koncie klienckim. Potem przy odsprzedaży transferujesz obie osobno. Tak. Na 99% nie. Nawert kilku. Wszystko działa. Raczej nie.
 17. 1 punkt
  https://invisionpower.com/files/file/7480-sb-backtotop/
 18. 1 punkt
  Jest możliwość kupna przez allegro?
 19. 1 punkt
  Ustawienia > Manage Settings > Members > Warning and Moderation Problem rozwiązany. To w tym miejscu ustawia się widoczność zgłoszeń ogólnie dla poszczególnych rang. Dodatkowo można w edycji profili po prostu określić konkretnie z czego będzie pokazywało zgłoszenia (forum, nexus, download, galeria itd)
 20. 1 punkt
  https://invisionpower.com/developers/docs/general/enabling-developer-mode-r23/
 21. 1 punkt
  Włącz w ACP opcję o nazwie "Włączyć przepisywanie adresów URL?" i tam będzie link do pobrania pliku .htaccess który wrzucasz na FTP gdzie jest plik conf_global.php.
 22. 1 punkt
 23. 1 punkt
  Dziękuję za zainteresowanie moim pytaniem. Szukałem frazy _loading, teraz przeszukałem loading i znalazłem
 24. 1 punkt
  ACP => Użytkownicy => Administratorzy => (Grupa) => Przydziel wszystkie uprawnienia (Jak w to klikniesz to nie wciskaj "Zapisz" bo się opcja cofnie)
 25. 1 punkt
  To szukaj sobie w CSS pod frazą loading
 26. 1 punkt
  Nie CSS: .ipsHovercard_loading
 27. 1 punkt
  to pomoże rozwiązać twój problem :
 28. 1 punkt
  Pokaż jak formatujesz grupę "Użytkownik" Najprawdopodobniej jest tam błąd przez który tak się dzieje.
 29. 1 punkt
  Naprawiłem Był błąd w stylu formatowania kilku grup przez co się bugowało...
 30. 1 punkt
 31. 1 punkt
  Zmieniałem pliki css skina edytora, nie custom.css Zmiany ckedytora w custom.css uważam ze bezsensowne, po to jest możliwość podpięcia pod skin forum odpowiedniej skórki edytora żeby z tego korzystać. Teraz zauważyłem że robiłem zmiany w editor_gecko.css , trzeba jeszcze to samo zrobić w editor.css, wtedy na komórkach też jest prawidłowo. Plik icons_hidpi.png też jest wykorzystywany w komórkach, zamiast zwykłego icons.png, dlaczego to tylko IPS wie. Do zamknięcia.
 32. 1 punkt
  Mylisz się. Cenzura nie działa wstecz, a zapytaniem do bazy zmienisz wszystkie frazy, które do tej pory zostały zapisane w bazie.
 33. 1 punkt
  jeszcze mają mój skin dawny, gdzie wydałem 27$ <zły>
 34. 1 punkt
  ACP> Support > Wsparcie Techniczne > Coś nie działa poprawnie > Czasami błędnie zapisane dane w pamięci podręcznej mogą powodować problemy. Wyczyściliśmy całą pamięć podręczną. Proszę sprawdzić, czy to rozwiązało twój problem > Sprawdź ponownie Lub wgraj jeszcze raz pliki podmieniając
 35. 1 punkt
  Mam dostęp do panelu, gdzie była kupowana licencja i wszystkie inne dane. Na skrypt robiliśmy zrzutkę w kilka osób, kolega tym zarządzał, ale kiedy zrezygnował, wszystko mi przekazał. I właśnie na tym panelu wyświetlał mi się komunikat, że nie ma takiego konta. Ale chyba coś skopałam przy wpisywaniu hasła albo loginu, bo po umieszczeniu wpisu tutaj spróbowałam jeszcze raz i weszło. Odnowiłam licencję, zapłaciłam, teraz czekam na potwierdzenie i mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Dzięki.
 36. 1 punkt
  Bo widzisz tylko skrót - a te nie są parsowane. Rozwiązanie: https://invisionpower.com/files/file/8337-dp41-parse-announcements/
 37. 1 punkt
  E tam, po co mody, jak to wbudowana opcja. Ważne by potem po dodaniu linków w menu aktywować to menu poprzez opcję "Publikuj to menu". Poza tym wg mnie IPS4 ma bardzo fajny edytor menu który zadowoli pewnie 99% użytkowników.
 38. 1 punkt
  Ty tak serio teraz? Kilka tematów pod Twoim była odpowiedź:
 39. 1 punkt
  Brakuje. Przecież pierwsza linia tego błędu o tym mówi wyraźnie.
 40. 1 punkt
  https://invisionpower.com/files/file/8004-dp41-custom-links/
 41. 1 punkt
  HTML? Tego nie jestem pewien ale możesz sprawdzić. ACP => System => Publikowanie zawartości => Filtr słów
 42. 1 punkt
  Nie. Chyba że zlecisz napisanie takiej modyfikacji w dziale giełda.
 43. 1 punkt
  No ale sam sobie z tym nie poradzi Więc ma dwa wyjścia: 1. Jeśli połączył działające forum z nowo zainstalowanym forum - pozostaje skasować wszystko z ftp i wgrać na serwer backup działającego forum + bazy sql. Wtedy wszystko będzie działać i dostosujesz forum do swoich potrzeb. 2. Jeśli chcesz połączyć dwa działające fora, musisz użyć konwertera od IPS. Ale to też nie jest zabawa dla nowicjuszy, więc jeśli chcesz mieć to dobrze zrobione, zleć to komuś kto się na tym zna
 44. 1 punkt
 45. 1 punkt
  To może zastanów się o co Ci chodzi? Jest logowanie bez potwierdzenia - źle. Nie ma logowania bez potwierdzenia, też źle i tandeta. No panie... Jak klikną w link aktywacyjny i odświeżą stronę to będą mogli normalnie przeglądać forum.
 46. 1 punkt
  Na ten poradnik zawsze możesz liczyć: Firebug w dłoń i powinieneś sobie poradzić
 47. 1 punkt
  Pomogło naprawienie i optymalizacja bazy danych. Dziękuje za sugestię
 48. 1 punkt
  Zmień w tym kodzie ' na " i sprawdź czy działa.
 49. 1 punkt
  Przekierowanie 404 w IPB 4 działa na poziomie routingu (oczywiście jeżeli jest włączona opcja przyjaznych adresów URL), w momencie kiedy aplikacja nie wykryje trasy, wyświetli błąd 404. Plik: system\Dispatcher\Front.php elseif ( !( $url instanceof \IPS\Http\Url\Internal ) or $url->base !== 'front' ) { /* Call the parent first in case we need to redirect to https, and so the correct locale, etc. is set */ try { parent::init(); } catch ( \Exception $e ) { } /* Display a 404 */ $this->application = \IPS\Application::load('core'); $this->setDefaultModule(); if ( \IPS\Member::loggedIn()->isBanned() ) { \IPS\Output::i()->sidebar = FALSE; \IPS\Output::i()->bodyClasses[] = 'ipsLayout_minimal'; } \IPS\Output::i()->jsFiles = array_merge( \IPS\Output::i()->jsFiles, \IPS\Output::i()->js( 'app.js' ) ); \IPS\Output::i()->error( 'requested_route_404', '1S160/2', 404, '' ); }
 50. 1 punkt

  Wersja 1.0.5

  3300 pobrań

  Dzięki tej aplikacji możliwe jest przetłumaczenie nazw modułów w widoku ACP, które nie są możliwe do translacji podczas standardowego importu nowego języka, lub aktualizacji istniejącego. Aplikacja poprawnie aktualizuje również tagi BBCode, MEDIA, pomoc oraz ustawienia. Zaleca się stosowanie tej aplikacji po każdej aktualizacji forum.

  Darmowy