Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/12/19 in all areas

 1. 2 points
  Z tego co pamiętam to własnie na wersji 4.2 występowały takie problemy. Przy tworzeniu użytkownika jego uprawnienia jakoś się psuły. Pamiętam jak zgłaszałem ten błąd to proponowali mi usunięcie konta oraz jego ponowne utworzenie, albo płacić im $100 za support który podobno wykracza poza podstawowe wsparcie. Swoją drogą co z tego że 4.2.9 działa bez zarzutu skoro jest podatna na ataki? Od tego czasu wyszło dosyć sporo łatek bezpieczeństwa.
 2. 2 points
 3. 2 points
  Sprawa prosta, przenosiny całkiem sporego forum, liczyłem się z tym że może to zająć 24, 48 a może i 72h ale po 3 tygodniach się poddałem, obsługa co chwilę zwodziła mnie i ściemniała, u konkurencji wyrobili się w 24h, z czego samo forum było wyłączone kila godzin. Bałbym się że jak coś rozjedzie nie z mojej winy to będą mi stawiać stronę miesiącami. Problem do samego końca nie był rozwiązany, mimo że strona wstała to oczywiście była cała wykrzaczona. Kolejna sprawa że zostałem na starcie oszukany jeżeli chodzi o czas przenosin co poskutkowało kolejnymi kosztami z dotychczasowym hostningiem, oczywiście rekompensata była nieadekwatna, na dobrą sprawę za 100 pln kupiłem sobie wirtualne 25 na usługi w dhosting. Osoba którą mnie obsługiwała nie powinna być na takim stanowisku.
 4. 1 point
 5. 1 point
  4.3.6 Bliżej świąt będę miał czas to wgram update i powiem co i jak.
 6. 1 point
  Trzeba najpierw umieć ko zakodować potem za pomocą trybu projektowania dodać odpowiednie opcje.
 7. 1 point
  Wyłącz wszystkie dodatki i wtedy sprawdź czy problem się powtarza. Dostęp do ACP masz, prawda?
 8. 1 point
  https://invisioncommunity.com/files/file/9300-gs-reputation-points-left/
 9. 1 point
  Polecam Harvey Specter albo Mike Ross, chociaż będziesz musiał ich przekonać bo zazwyczaj nie biorą takich spraw.
 10. 1 point
  Jaka wersja forum? Miało to być poprawione.
 11. 1 point
  {{if strpos( \IPS\Request::i()->url(), 'polskie-radio-sklep/polskie' ) == FALSE }} <div class="baner_display" style=" text-align: center;"> {block="baner_927x200"} </div> {{endif}}
 12. 1 point
  Mam nadzieję, że grupa jest mało liczna (podałeś 4 - więc to admini), bo jak więcej to się wysypie serwer z braku mocy. Kod PHP byłby taki: $members = array(); foreach( \IPS\Db::i()->select( 'member_id, member_group_id', 'core_members', array( 'member_group_id=?', 4 ) ) as $m ) { $members[] = \IPS\Member::load( $m['member_id'] ); }
 13. 1 point
  Wpisz w wyszukiwarkę słowo terms.
 14. 1 point
  Musisz albo wgrać motyw ciemny i jasny (Wtedy użytkownicy muszą wybierać motyw na dole strony) lub zakupić taki motyw z taką funkcją tak jak mój:
 15. 1 point
  To jest wbudowana funkcja i wyświetla się ona gościom. Jeżeli użytkownik się rejestruje to zaznacza że akceptuje warunki panujące na forum w tym pobieranie cookies.
 16. 1 point
  Tyle co wiedziałem opisałem 2 lata temu Później tylko było nadal sprawdzanie logów szukanie tych podje** wyszukiwarek sprawdzanie ich IP, i najczęściej już na internecie były zgłaszane jako boty, i dodawałem na CF blokadę, i tyle. A te klony szukałem w taki sposób, że miałem artykuł z oryginalna/nietypową nazwą tematu, i po prostu szukałem raz na jakiś czas tej frazy w googlach, i sprawdzałem czy stronieklon działa czy już ją kiedyś zablokowałem i tylko gogle wyrzuca niezaktualizowane wyniki. Chyba rekord to coś ponad 20 domen/klonów
 17. 1 point
  Kiedyś robiłem tak, i np instalujesz 3 fora na tym samym serwerze pod jedna bazę danych też na tym samym czy tam innym, tylko teoretycznie musisz mieć 3 licencje Co prawda to było tylko do testów, ale chyba działało wszystko ok. Lub jak kiedyś tu wspominałem kiedyś klonowali moje strony, w sensie że adres inny ale wszystkie dane moje, można było mieć miliony adresów z tą samą stroną. Ale to już wyzsza szkoła, znalzłem rozwiązanie blokady tych klonów ale nie jak to zrobić samemu. A tak poza tym @adrian218
 18. 1 point
  To trzeba pisać niestety zgłoszenie. No niestety, ktoś pisał w podobnym tonie co Twój: https://invisioncommunity.com/forums/topic/454896-no-more-silent-patches/
 19. 1 point
  Pewnie niedawno aktualizowałeś do 4.4.9. Tam był z tym problem, ale wydali łatkę. Sprawdź czy masz najnowsze pliki tej wersji.
 20. 1 point
  To nie ten temat ;) Tu o aplikacjach. Zrobilismy downgrade do 7.2 phpa, niestety nadal nie mozna instalowac aplikacji. Skonczyly sie nam pomysly :/
 21. 1 point
  Without a doubt, clubs is one of the most popular features added to Invision Community in recent times. Invision Community clubs allows you to run sub-communities on your site. We've seen clubs used in many ways, including managing geographically local groups and clan groups for large gaming sites. This popularity drives us to keep incrementally improving the feature set for clubs, and Invision Community 4.5 is no different. One thing that was raised many times was a way for club owners and leaders to create simple pages with general information members need. Happily, in Invision Community 4.5, this feature now exists (and more!) In addition to the title and visual editor that allows full formatting of the page content, there is an additional visibility setting which allows owners and leaders to define which types of members can view the page. This is perfect for showing a page that is only visible to non-members which informs them how to join the club. Likewise, it is a great way to display moderation guidelines to the club moderators only. Of course, owners and leaders will always be able to see all pages added to a club. Additionally, once a page is added to a club, a tab will be added alongside others, and the page can be re-arranged just like the rest. Using this, owners and leaders can create an alternative unique index page for the club. default-view.mp4 This is just one of many club improvements finished for Invision Community 4.5. We'll be talking about these in a future blog! View the full article
 22. 1 point
  U nas parę rzeczy niechcianych działo się na PHP 7.3, po przelaczeniu na 7.2 ustało. Taką radę tu dostałem i jak zwykle była dobra.
 23. 1 point
  Wystarczy nie zlecać tego naciągaczom. W regulaminie działu jest wyraźnie napisane że należy podawać kwotę przeznaczoną na zlecenie.
 24. 1 point
  https://invisioncommunity.com/files/file/7958-languages-flags-on-board-top/
 25. 1 point
  Oczywiście, zawsze się dzielimy, aby inni mieli pomoc. Ticket oczywiście był wysyłany, ale support niewiele w tej kwestii pomógł.
 26. 1 point
  Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 27. 1 point
  Ciekawostka, ale bardzo znacząca. Moim zdaniem eliminuje wiele rzeczy. Eliminuje np. to, że to w silniku (update 4.4.8) coś IPS skopał. Eliminuje tez błędy naszych chłopaków, bo on nie ma naszych kodów. Tematyka w sumie bez znaczenia. Zostają tak naprawdę wtyczki według mnie i aplikacje i dodatki. Niestety, tak jak mówisz 3.x i 4.x prawie nie ma kompatybilnych ze sobą dodatków. Co ciekawe problem wystąpił w bardzo podobnym czasie. Wygląda to więc na błąd w jakiejś wtyczce jednak.
 28. 1 point
  Bit skina o nazwie footer.
 29. 1 point
  Esta es la traducción al español completa de IPS Community Suite v4.2.2 (también hay versiones 4.0 y 4.1 disponibles) Incluye las siguientes aplicaciones: ¡¡¡ACP completo!!! Foros Sistema Pages Blogs Calendar Gallery ¡¡¡Ahora puedes disfrutar de una traducción con garantías!!! Tienes la garantía de nuestra experiencia realizando traducciones y nuestra experiencia gestionando foros con Invision desde hace 15 años lo que nos permite conocer el sentido de las frases a traducir. Con el apoyo de los usuarios / webmasters que colaboran asiduamente con Invision Hispano iremos actualizando el paquete solventando aquellos errores que se puedan detectar tanto en el Front-End como en el ACP. Video que nos muestra cómo instalar un nuevo idioma en IPS v4 https://www.youtube.com/watch?v=-sQCaDLn8AI Acuérdate de renombrar el fichero descargado a Español (ESP).xml Soporte en http://InvisionHispano.com o en https://invisioncommunity.com/forums/topic/440396-complete-spanish-español-completo-v422/ /-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/- /-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/- This is the IPS Community Suite v4.2.2 (there are also 4.0 and 4.1 versions) complete spanish translation. It includes the following applications Complete ACP!!! Forum Sistema Pages Blogs Calendar Gallery You can now enjoy of a translation with guarantees!!! You have the warranty of our experience doing translations and our experience managing Invision forum for 15 years what allows us to know the sense of the phrases to translate. With the support of users / webmasters who collaborate regularly with Invision we will update the package with those errors that can be detected both in the Front-End and in the ACP. Video showing how to install a new language in IPS v4 https://www.youtube.com/watch?v=-sQCaDLn8AI Remember to rename the downloaded file to Español (ESP).xml Support in http://InvisionHispano.com or in https://invisioncommunity.com/forums/topic/440396-complete-spanish-español-completo-v422/ View the full article
 30. 1 point
  Jaki jest problem od drugiej strony? Masz ten certyfikat SSL włączony na domenie? Wtedy wystarczy zmienić http na https w pliku conf_global.php.
 31. 1 point
  A i oczywiście dużo czasu, testowania, robienia błędów, szukania przyczyn etc. Generalnie jeśli nigdy nie programowałeś to pierwsze co to nauka języka.
 32. 1 point
  Zaczynamy tutaj: https://invisioncommunity.com/developers/docs/general/enabling-developer-mode-r23/
 33. 1 point
  Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 34. 1 point
  Nie wiem co tam za problemy były, mówię tylko że fajnie by wyglądało gdyby było jedno pole. Ale to chyba we wtyczce tej do ukrywania trzeba grzebać. Aby w niej wyświetlić tą opcję z logowaniem. Zakładam, że jak jedna rzecz może robić dwie, to jest to lepiej Nie mówię, że jest źle, tylko czepiam się, jak mówiłem dobra sprawa z tym logowaniem przy takich ukrytych treściach, można z większym prawdopodobieństwem podłapać nowego użytkownika.
 35. 1 point
  No, ale on zmienił całkowicie jak to ma działać - tj. teraz się wyświetla okno logowania, a nie cały formularz od razu. Tam były zagnieżdżone formularze jak pisałem i stąd te problemy.
 36. 1 point
  Widzę że chyba już działa, swoją drogą fajne rozwiązanie. Choć próbowałbym zamieścić w jednym polu, tak jak chyba próbowałeś to zrobić wcześniej? I miałbyś ładnie jedno pole "Tu znajduje się link lub załącznik, zaloguj się aby zobaczyć całą treść" I jeszcze bym dodał wszystkie ikonki przez które można się szybko logować.
 37. 1 point
  A czy ten form nie jest czasem w innym form? Bo ja tam widzę zagnieżdżone form.
 38. 1 point
  Teraz w ogóle nie widzę tych przycisków w kodzie.
 39. 1 point
  To: <form accept-charset="utf-8" method="post" action="{$loginUrl}" data-controller="core.global.core.login" class="ipsBox_alt"> Zmień na: <form accept-charset="utf-8" method="post" action="{url="app=core&module=system&controller=login" seoTemplate="login"}" data-controller="core.global.core.login" class="ipsBox_alt">
 40. 1 point
  Co Ty tam namajtałeś, że takie coś masz w kodzie: Daj aktualny kod.
 41. 1 point
  A jak ktoś chce ci sprzedać 3,2 to niech ci się zapali lampka Tylko w aktywnej licencji można zrobić manewr ze sprzedażą.
 42. 1 point
  Nie kupisz wygasłej licencji. Kupić można tylko aktywną. A aktywna zawsze jest w najnowszej wersji.
 43. 1 point
  Wpisz tylko klucz w ACP forum i tyle. Nie dawaj dostępu do konta klienckiego LUB niech on założy konto oddzielne, a Ty mu nadaj prawa do np. pisania w Twoim imieniu ticketów. Nie będzie dostępu do licencji. CORE to na chłopski rozum baza pod wszystkie aplikacje. Musisz to mieć.
 44. 1 point
  Nie dajesz mu dostępu do twojego konta na stronie ipsu i to wszystko, a czy to człowiek który ma dostęp na twojej stronie do PA i do FTP i że może te dane skopiować, no cóż takie życie. Zapewne prawnie się nie będziesz zabezpieczać, po prostu musisz zaufać A klucz licencyjny który np mógłby skopiować z PA nic mu nie da, bo jak kupujesz licencje jest ona przypisana pod konkretną domenę którą podajesz na swoim koncie. Tak więc broń boże nie dawaj mu dostępu to twojego konta na IPB a będzie dobrze. Co do usuwania suit core, to to jest główna silnik musi to być, masz chyba tam nawet opisane przy kupnie.
 45. 1 point
  No widzisz - więc jednak serwer. Jak Ci wystarcza SendGrid to zostaw.
 46. 1 point
  To musisz napisać do supportu by sprawdzili Twoją instalację. Jak nie chcesz czy coś to bym jeszcze wywalił folder applications/ i wrzucił tylko nowe czyste pliki. Jeśli masz tam jakieś aplikacje wrzucone inne niż od IPSu to uważaj - zrób kopie! Najlepiej to wykonaj to na kopii by nie ruszać produkcji.
 47. 1 point
 48. 1 point
  Wklejasz to do CSS swojego stylu.
 49. 1 point
  Hej. Upgrade do IPS 4 jest dosyć prosty, ale musisz upewnić się, że spełniasz jego wymagania (https://community.invisionpower.com/files/file/7046-get-ready-for-ips-40/). Przenosisz wszystkie pliki (oprócz conf_global.php oraz folderu uploads) do stworzonego katalogu _ipb3, który przestanie być respektowany. I następnie wrzuć wszystkie pliki z IPS 4. Przedtem wykonaj kompletny backup całego IPB 3 (wraz z dumpem SQL). Warto również upewnić się, że masz aktywną licencję, bo inaczej IPS 4 nie przepuści Cię dalej.
 50. -1 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.