Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/27/2021 in all areas

 1. Sprawdziłem przed wysłaniem Ticketa. Ten sam problem występuje na IPS. https://invisioncommunity.com/search/?q=test&quick=1&type=forums_topic&nodes=180 po przejściu na 2 stronę Tak jakby parametr '&nodes=180' gubił się w trakcie przechodzenia po stronach. Ale jak się go doda: https://invisioncommunity.com/search/?&q=test&type=forums_topic&page=2&search_and_or=or&sortby=relevancy&nodes=180 do linku to niestety wynik jest taki: Dam znać jak dostanę jakąś odpowiedź
  3 points
 2. Hej. Rozumiem że posiadasz Invision Community w wersji 4.6? W tej wersji licznik reputacji został usunięty. Edytuj szablon forums/front/topics/postContainer, i dodaj pomiędzy tagami <ul></ul> <li data-role='reputation-badge'> {template="reputationBadge" group="global" app="core" params="$comment->author()"} </li>
  3 points
 3. Im dalej w las tym ciekawiej. 'select * from' powoduje infinity loading Ustawienie w wyszukiwanu przedziału czasu np. 02.03.2010 - 04.03.2010 wyświetla zawartość z 03.03.2010 (co jest ok), ale jak się 04.03.2010 zmieni na 03.03.2010 to tej zawartości z 03.03.2010 nie ma. Trochę nieintuicyjne. Wyszukiwanie 'improv' znajduje tylko tematy w których jest dokładnie słowo 'improv', gdzie w tym samym momencie wyszukiwanie 'improve' znajduje wyniki z 'improvements' Kolejna porcja uwag poleciała do IPB. Może macie też coś od siebie to chętnie się dowiem. Wyszukiwarka jest dość istotną funkcjonalnością na forum przy którym pracuję i trochę słabo jeżeli tak to ma wyglądać. Chyba bez zaprzęgnięcia elastica ciężko tutaj zbyt wiele oczekiwać.
  2 points
 4. Dobra problem rozwiązany.... myślałem że to coś poważniejszego, jakiś bug w skrypcie albo wina po stronie hostingu. Trzeba wpisać liczbę binarną (system dwójkowy) Mimo wszystko wciąż widzę bug bo pokazuje "Maksymalny, ogólny rozmiar" jako wartość dla pojedynczego przesłania, a powinno pokazywać "Maks. rozmiar pliku"
  2 points
 5. Nie ma problemów a jak się pojawią to masz polski support tutaj. 🙂
  2 points
 6. Nie przeze mnie, a przez IPS. Akurat tłumaczenia szybko zatwierdzają.
  2 points
 7. 2 points
 8. Część z nich została już spolszczona, a część z nich nie da się spolszczyć, ponieważ zawsze zwracają pusty ciąg na każdym tłumaczeniu.
  2 points
 9. W AdminCP nigdy nie było formatowania grupy i nie będzie, chyba że zlecisz napisanie takiej modyfikacji. Od wersji IPS 4.5 każda taka modyfikacja w AdminCP jest utrudniona.
  2 points
 10. Version 10.0.9

  6,993 downloads

  Autorzy spolszczenia: INVteam Paczka zawiera spolszczenie poniższych aplikacji w postaci pliku .xml: Core (System) Blog (Blogi) Downloads (Pliki) Gallery (Galeria) Forums (Forum) Calendar (Kalendarz) Chat (Czat) informacja o zakończeniu wsparcia dla tej aplikacji Pages (Strony) Commerce (Sklep) Converter (Konwerter) Instalacja: Pobierz plik .xml ze spolszczeniem Zaloguj się do ACP i przejdź do zakładki Customization Languages W prawym górnym rogu, kliknij na + Create New Następnie przejdź do zakładki Upload Wczytaj plik Polski_nr.wersji.xml Na rozwijanej liście wybierz lokalizację, w naszym przypadku będzie to polski (Polska) lub pl_PL. Jeśli lokalizacji nie ma na liście, trzeba zainstalować locale. Jeśli nie zarządzasz serwerem samodzielnie, zwróć się o pomoc do administratora). Kliknij Save Następnie ustaw język polski dla użytkowników wybranych grup Aktualizacja spolszczenia do nowszej wersji: Pobierz plik .xml ze spolszczeniem Zaloguj się do ACP i przejdź do zakładki Wygląd Języki Przy języku polskim, kliknij na menu rozwijalne i wybierz „Wyślij nową wersję” Wybierz rozpakowany wcześniej plik Polski.xml i kliknij Zapisz Zachęcamy do zgłaszania błędów w spolszczeniu odwiedzając stosowne forum.
  Free
  2 points
 11. Panel Administracyjny -> System -> Publikowanie zawartości -> Główne -> Dodawanie odpowiedzi
  2 points
 12. Można usunąć, to był chyba jakiś błąd IPS, ręcznie ponownie nadpisałem treść tłumaczenia dodając tam jakieś słowo inne i się naprawiło
  1 point
 13. Jako że w polskim języku nie ma czegoś takiego jak dopełniacz saksoński to proponowałbym zmienić "DawPi Osiągnięcia" na "Osiągnięcia użytkownika DawPi" brzmi znacznie poprawniej.
  1 point
 14. Version 2.0

  26 downloads

  Jest to edycja domyślnego szablonu IPS. Został zmieniony wygląd menu oraz górny wygląd strony. Zachęcam do zakupu bo naprawdę warto za taką cenę. Dodatkowo szablon korzysta z Font Awesome 5.
  12.00 PLN
  1 point
 15. No nieźle... zaraz odkryjesz exploita jak tak będziesz testował
  1 point
 16. Poczytaj sobie co to są zadania cykliczne (cron). Co prawda ja tam opisałem jak dodać do phpBB ale znaczenie cron jest takie samo. Dlatego zbyli maxerxxl i nie chcieli mu pomóc. Doradziłem na PW tak, ale napisał że nie działa. Program: BASH Ścieżka pliku: task/task.php Katalog roboczy: ~/applications/core/interface/ Możliwe że trzeba podać pełną ścieżkę wraz z domeną tak jak jest na screenie. Z drugiej strony jeżeli support nie chce pomóc to może dobrze wiedzą że nie da się ustawić zadania cyklicznego dla Invision Community 😕
  1 point
 17. "Wyświetlać wszystkim" to błędne tłumaczenie tego klucza. Prawidłowa jest taka jaka jest aktualnie. Zmieniłem na "Nagrodź X". Fixed. Fixed Punkty premiowe, a punkty nagród to dwie różne rzeczy. Użytkownik może pomyśleć że to są punkty dla nagrody, nie dla niego. Tam również nie ma nagród w liczbie mnogiej.
  1 point
 18. To dla pages jest: [data-pagename="XXX"]
  1 point
 19. Edit. Coś mi właśnie przyszło do głowy. Mogę stworzyć swój szablon.... __________________ Stworzyłem nowy szablon strony z zawartością globalTemplate, dodałem tam swoją unikalną wartość 👍 O to mi w zasadzie chodziło. Choć teraz jeżeli zmienię coś w globalTemplate to będę musiał to zmienić też w tym szablonie strony. No ale na obecną chwilę to jedyne rozwiązanie.
  1 point
 20. 1 point
 21. Może trafić do spamu zależy od poczty. Tak tylko dodam nie lepiej było by ci zmienić metodę wysyłania wiadomości e-mail na SMTP? Wtedy e-maile szybciej się wysyłają i ogólnie jest lepiej.
  1 point
 22. zmieniłem post, bo okazuje się że w 4.6.x cachowane jest wszystko na potęgę. mój błąd, pomimo tego, że czyściłem cache
  1 point
 23. Być może nasze niedopatrzenie i zmienili treść tłumaczeń. Fixed Fixed
  1 point
 24. W ustawieniach e-mail masz taką opcje jak testuj ustawienia. Przy okazji możesz sprawdzić w logach czy się nic nie dzieje. Możesz nam powiedzieć z jakiej metody wysyłania wiadomości korzystasz?
  1 point
 25. Widget jest "cachowany" to znaczy że przechowuje dane przez X ilość czasu, aby nie obciążać serwera. Zmieniło się to od wersji IPS 4.5 i nie jest to błąd.
  1 point
 26. Dlaczego powiadomienia Push są przetłumaczone jako "Aplikacja mobilna"? "Powiadomienia będą wysyłane do aplikacji Invision Community na wszystkich twoich urządzeniach." - że co, po co wspominać tu o jakiej aplikacji Oryginalna fraza brzmi całkowicie inaczej. Wystarczy "Powiadomienia które będą wysyłane do twojego urządzenia, nawet jeżeli obecnie, nie przeglądasz społeczności" "Włączone w tej przeglądarce" na "Włącz w tej przeglądarce" Tam są dwa klucze. "Enable" i "Enabled"
  1 point
 27. Option 2: https://www.techandme.se/convert-myisam-to-innodb/
  1 point
 28. Może po prostu użytkownik po rejestracji od razu ustawił sobie awatar i tego nie zauważyłeś.
  1 point
 29. Jest nam trudno tłumaczyć, jeżeli nie mamy bezpośredniego przykładu gdzie to się znajduje. Sam klucz nie za bardzo nam mówi co to jest, gdzie to się znajduje itp. dlatego prowadzimy testy Fixed
  1 point
 30. Oprócz FB czy Google masz inne metody logowania?
  1 point
 31. (aXen) Last activity in Hovercard Zobacz plik It replace the current value about activity in hovercard into real time, along with his last activity. Dodający aXen Dodano 27.06.2021 Kategoria Modyfikacje Wspierana wersja IP.Board 4.6  
  1 point
 32. Aplikacji firm trzecich oraz z tego co widzę w różnego rodzaju tabelkach w AdminCP
  1 point
 33. W takim razie proponuję na zgłoszenie bezpośrednio do supportu IPSu, aby zbadali błąd.
  1 point
 34. Version 2.0.6

  7 downloads

  Aplikacja umożliwia sprzedaż kluczy licencyjnych uprzednio wygenerowanych u zewnętrznego operatora. Jak wiadomo domyślnie Commerce (sklep) generuje losowy klucz podczas zakupu. Dzięki tej aplikacji możliwa jest integracja z zewnętrznymi skryptami gdzie generuje się zestaw kluczy, a potem sprzedaje je w aplikacji Commerce. Posiadam wersje na poprzednie serie IPS4. W razie chęci ich otrzymania proszę o wiadomość po zakupie.
  70.00 PLN
  1 point
 35. This is a maintenance release for Invision Community 4.6. Wyświetl pełną treść wpisu
  0 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.