Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/11/2020 in all areas

 1. 2 points
  Stałem przed tym samym dylematem i nie ukrywam tutaj, że testy odbywały się na wersjach nulled obu skryptów (czyt. nielegalnych lub jak kto woli pirackich). Pod test szły nie tylko aplikacje i możliwości samego skryptu, ale również szablony, łatwość konfiguracji oraz ogólny interfejs i funkcjonalność. Po 2 tygodniach testów wybór padł na IPS i to nie z tego powodu, że poprzednio forum na nim działało, lecz za sprawą stabilności i ogólnego wsparcia 3rd party modów. Oba skrypty posiadają bogatą bibliotekę modów i aplikacji, chociaż na tym miejscu dominuje XenForo to należy zwrócić uwagę, że co wyższa wersja IPS to wymagane czasem drobne zmiany w aplikacjach i wtyczkach, które w miarę szybko się pojawiają na oficjalnej stronie. W przypadku XenForo moduły, aplikacje i wtyczki pisane są pod główną wersję skryptu (aktualnie 2.x.x), więc tutaj większość działa poprawnie. Niestety minusem jest ich cena, ponieważ za drobne dodatki zazwyczaj trzeba zapłacić 10$ i więcej... Druga sprawa najistotniejsza to brak wsparcia głównego założyciela teamu... Tak to prawda Darby Kier z tego co wyczytałem (główny lider w programowaniu vBulletin) zaprzestał wsparcia Xenforo i za sprawą konfrontacji na łamach sądu z marką Internet Brands zniknął ze sceny projektu - nawet strona główna stoi jeszcze na Xenforo 1.0 (źródło Reddit - czyt. niepotwierdzone) Ogółem fajny, złożony i ze sporymi możliwościami konfiguracyjnymi skrypt, ale niestety dodatki, które IPS posiada w pakiecie lub chociażby w Marketplace są tańsze, niż w przypadku XenForo. Reasumując zakup licencji może jest tańszy, ale odpowiednie przygotowanie pod standardy IPS kosztuje niemal 2-3 razy więcej za sprawą cen dodatków... A ta suma może w szybkim tempie wzrosnąć (w zależności od wymagań - na tym etapie polecam porównać ceny oraz możliwości aplikacji, ponieważ rachunek może wyjść w sumie o połowę taniej). Sprawy supportu nie mogę potwierdzić osobiście, ponieważ jak wspominałem korzystałem na rzecz testów z wersji "nulled" choć tutaj wystarczy oprzeć się o dedykowaną kategorię wątku na reddit i wszystko stanie się jasne IPS vs XenForo = 1 - 0 (jeśli chodzi o support.). Nie będę przytaczał tutaj adresów do odpowiednich wątków na stronie reddit, bo to najlepiej rozważyć i sprawdzić we własnym zakresie - dyskusja na forum konkurencji może okazać się mało wiarygodna, za sprawą użytkowników, którzy już dokonali wyboru. To tak jak zapytać użytkownika Mercedesa czy by wolał BMW w tej samej klasie, choć wyboru już dokonał. Podsumowując wybrałem licencję IPS ze względu na PEWNY support (wcześniej sprawdzony), znaną historię marki oraz cenę w stosunku do jakości (aplikacje, poziom kodowania, zaawansowanie skryptu). Owszem decyzja należy do ciebie, ponieważ każdy oczekuje czegoś innego od swojej witryny internetowej. Ja już podjąłem decyzję i jestem z niej bardzo zadowolony.
 2. 2 points
  @aXen NGIN'x nie korzysta z .htaccess
 3. 2 points
  Bardzo dobre informacje! Zwiększamy rabat z 10% do 15% na stałe!
 4. 1 point
  Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje URZĄD MIASTA.
 5. 1 point
  Miałem ostatnio podobną sytuację po kontakcie z supprtem otrzymałem taką odpowiedź: Licencja została aktywowana dopiero po 52h od zapłacenia także 3 dni robocze dla IPS to standard.
 6. 1 point
 7. 1 point
  Do 72h w dni robocze, ale zazwyczaj robią to w ciągu 24h.
 8. 1 point
  Nie zobaczysz co robi Użytkownik, jeśli go nie ma online. Omawiana akcja dotyczy aktualnie zalogowanych Użytkowników którzy coś robią, a nie takich z przed pół godziny. Wyświetl howercard świeżo zalogowanego Użytkownika który JEST i coś robi
 9. 1 point
  Trzeba bedzie pomyslec nad kupnem 😆
 10. 1 point
  Jakość kosztuje. Bierz IPS i ciesz się najlepszym skryptem forum i najlepszym jego supportem w PL jakim jest ize. 😁
 11. 1 point
  https://invisioncommunity.com/news/product-updates/
 12. 1 point
  Nie można już sprzedawać licencji. Jest to nielegalnie od lutego. Gdzieś był nawet taki temat porównujący oba silniki na oficjalnym forum IPS i z tego co pamiętam to: IPS - Droższa licencja, tańsze modyfikacje i motywy, xenforo - Tańsza licencja, droższe modyfikacje i motywy Ja bym osobiście wybrał IPS szczególnie dla wersji IPS 4.5. Wygląd jak i działanie przebija xenforo moim zdaniem.
 13. 1 point
  Masz na myśli info o użytkownikach w postach? Jeżeli chodzi o to: To znajdziesz wszystkie potrzebne Ci rzeczy w tej wtyczce: https://invisioncommunity.com/files/file/8551-enhanced-user-info-panel/
 14. 1 point
  Jestem tu tylko po to żeby wrzucić parę screenów z iOS z WWDC. Oficjalnie. Pozdro.
 15. 1 point
  Wnioskując z pierwszego postu, chodzi o zawartość postów w tematach... Jeżeli nie było ruszane nic w stylu z zawartością postu, musisz odszukać następujący element w CSS: "html[dir] .cPost .ipsComment_content", coś takiego powinieneś mieć w stylach: Do drugiej wartości, czyli "padding-left" musisz tylko wpisać odpowiedni odstęp, np "10px;", wtedy zawartość postu będzie oddalona o te 10px od "bocznego profilu". Wierzę, że wiesz gdzie się edytuje styl, ale gdybyś jednak nie posiadał takiej wiedzy... Wchodzisz w Panel Administratora -> Wygląd -> Style i Szablony -> edytuj HTML i CSS -> Przełączasz tam na pliki CSS i w wyszukiwaniu wklejasz "html[dir] .cPost .ipsComment_content". To co Cię interesuje znajduje się w "forums.css", ale zalecam również zerknąć na "forum_responsive.css" i zobaczyć jak to wygląda na mobilkach .
 16. 1 point
  @hypex Wystarczy tyle, aby linki pracowały poprawnie na nginx. Jak chcesz, to Ci wyślę mój config (ja mam wersję 1.13.4), tylko się będziesz musiał przebić przez trochę bałaganu Bo rozumiem, że samo php Ci działa poprawnie? location / { try_files $uri $uri/ /index.php; }
 17. 1 point
  https://fontawesome.com/v4.7.0/examples/
 18. 1 point
  Chodziło mi to, że nie ma opcji wrzucenia jednej nowej pozycji w formularz i już. Po prostu więcej pracy, ale wykonalne I tak jak @aXen mówi - giełda i dodanie swojej prośby będzie najlepszym rozwiązaniem.
 19. 1 point
  Od tworzenia modów najlepszy jest @DawPi. Jak mówi że jest ciężko to ciężko. Możesz napisać temat w zleceniach.
 20. 1 point
  Najlepiej to zrobić CSS. Jak? Najlepiej animacją. https://codepen.io/zak/pen/rWJzPy
 21. 1 point
  Spamować z pytaniami o IPS4 na forum o nim? Bez sensu myślenie.
 22. 1 point
 23. 1 point
  No cóż, no to pozostaje Ci:
 24. 1 point
  Ja nawet cofnąłem (edytowałem) post, bo mi się pomyliło z aplikacjami. Je, można w łatwy sposób skopiować sobie przez FTP i uruchomić (zainstalować przez skrypt tworząc nową bazę) ale z wtyczkami nie jest tak łatwo. Bo to dotyczy aplikacji, nie wtyczek i to ja Ci źle doradziłem.
 25. 1 point
  E, nie nie. Po prostu trzeba tak najlepiej: robisz sobie kopię plików i bazy, wgrywasz je w jakieś inne miejsce (czemu o tym za chwilę), włączasz tryb dev: Enabling Developer Mode wrzucasz aplikację do tworzenia folderów dev dla aplikacji i pluginów (ona ma o wiele więcej opcji): The Dev Toolbox generujesz owe foldery dla wybranych wtyczek, z menu trybu dev eksportujesz aplikacje/pluginy. Tyle.
 26. 1 point
  Forum testowe zaktualizowane do 4.5.0 B1 bez problemów!
 27. 1 point
  Za bardzo kombinujesz. Droga jest jedna: kupić licencję, wykonać aktualizację (nie konwersję) do najnowszej wersji forum.
 28. 1 point
  Nie znalazłem w Marketplace. Patrzyłem w kod - nie takie hop siup siedem d*p by zrobić takiego moda.
 29. 1 point
  (aXen) Article System in Pages Zobacz plik The modification allows you to change the appearance and add many functionalities to manage records. Requires Pages (CMS) application. Demo => https://1shot2kill.pl/portal/ Settings allow: Possibility to hide the author in a record, The ability to show the category where the record is located along, The ability to show the number of reactions in the form of graphics, Option to show the number of record comments, The ability to show the number of views of the record, Additional Font Awesome Icons, The option of hiding the "Read more" button, Customizable block of records Dodający aXen Dodano 28.08.2019 Kategoria Płatne modyfikacje 4 Wspierana wersja IP.Board 4.4  
 30. 1 point
 31. 1 point
  Almost ten years ago we launched the Marketplace; a place to connect Invision Community owners with talented developers creating new functionality. Over the decade, the Marketplace has grown to hold thousands of applications, large and small. For many Invision Community owners, the Marketplace has become an essential resource. Our aim was always to have the Marketplace available inside your Admin Control Panel to make it even easier to purchase and install extra functionality. I'm pleased to say that as of Invision Community 4.5, this is now a reality. You can browse the Marketplace and install new add-ons without leaving the Admin Control Panel. Obtaining Resources Paid resources can be purchased directly from the Marketplace and are available to install immediately after the payment is complete. You no longer need to download and install the files yourself. You may also notice some additional information with the resource listing, we'll be introducing a new 'tab' to marketplace resources to allow the authors to provide more useful information such as answers to frequently asked questions, or configuration instructions etc. The video below takes you through the purchase and installation of a Marketplace application. marketplace-install.mp4 Installing an Application Updates Some of the eagle-eyed among you may have noticed in the first screenshot that there are more 'bubbles' showing in the menu on the left. These are supported for Applications, Plugins, Themes and Languages. In Invision Community 4.5 every resource available via the AdminCP is automatically versioned, you will see update notifications for everything you have installed (previously, you would only see update notices if the resource author supports them). Installing an update is as simple as clicking on the update notice, then clicking 'update' on the Marketplace listing. Installing Updates Downloads Changes Our Marketplace is built on our Downloads application, during development of this feature we needed to add new functionality. We have included as many of these improvements as possible in our software for the benefit of our customers, some of these are: Custom Fields can now be set to only show to members that have purchased a file. Files can now be set to accept a single file upload instead of multiple. New file versions can now be moderated without hiding the current version from view. Downloads REST API Performance Improvements New /download endpoint that counts the download Added more data to the /downloads/file/{id} response Ability to sort file results by last updated date We hope you're as excited about this feature as we are. View the full article
 32. 1 point

  Version 1.2

  11 downloads

  Spolszczenie aplikacji Members Shop 2.0.2 autora TheJackal84. W razie jakichkolwiek błędów zapraszam do komentowania spolszczenia.Plik zawiera tłumaczenie w formacie xml. Przed wgraniem spolszczenia do archiwum należy zmienić jego nazwę na lang.xml i wrzucić do pliku tar aplikacji w folderze data\... (korzystając z np. 7-zip). Następne należy zainstalować ponownie aplikację korzystając z opcji Wyślij nową wersję.

  Free

 33. 0 points
  To są customowe wtyczki, dawno temu kupione - nawet sam autor ich nie ma 😕
 34. 0 points
  Dawno temu było to sugerowane, omawiane na forum IPSu. Jak widać do tej pory tego nie wzięli pod uwagę. Dlaczego to nie wiem.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.