Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/22/19 in all areas

 1. 3 points
  Jak dla mnie to wszystko zależy od konkretnego forum. Jeżeli ktoś ma stałe środowisko, zmodyfikowaną aplikacje, styl i dużą społeczność to aktualizacja nigdy nie jest bezstratna i staje się nieopłacalna. Takie PHP.pl dalej działa na 2.x. Poza tym. Nie ma problemów żeby dostosować IPB 3.x czy nawet 2.x do tego aby działał z najnowszym PHP czy MySQL. Przed chwilą zainstalowałem sobie po paru fixach IPB 2.3.6 na PHP 7.3 i MySQL 5.7 i pewnie po modyfikacjach dałoby się tego używać na produkcji. Dla chcącego nic trudnego. Pytanie tylko kto będzie chciał się z tym bawić.
 2. 2 points
  Te tematy zaczynają mnie lekko bawić. Niektórzy zamiast iść do przodu i poznawać nowe techniki to stoją w miejscu i marudzą jak to jest źle na najnowszych wersjach, a sami nie ruszą d*py żeby spróbować naprawić błędy. Czy Windows jest pozbawiony błędów? Nie! Tak samo jest z najnowszym silnikiem IPSu. To jak wojna pomiędzy Windows 7, a Windows 10. Najnowszy system Windows jest dopasowany do nowych procesorów i kart graficznych i podobnie jest z najnowszym silnikiem IPS, który jest dopasowany do najnowszych wersji php, mysql itd. Oczywiście, że wersja 3 będzie nadal bezpieczna jeżeli zna się silnik i umie łatać tam luki.
 3. 1 point
  Możliwe że zrobię, ale wersji 3.4. 2.x to już dinozaur i mało kto ma nawet pliki.
 4. 1 point
 5. 1 point
  Decyzją "zarządu IZE" (czyli mnie) Jurij został przesunięty z grupy moderacyjnej. Mam nadzieję, że nadal będzie aktywnym użytkownikiem na forum i będzie pomocny. Kadrę ize widziałem trochę w innej formie i niestety Jurij do niej nie pasował. To oczywiście nic osobistego oraz nikomu za nic nie mam za złe. Po prostu nie tak to miało wyglądać w moim zamyśle tworzenia i prowadzenia tego forum.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.