Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/05/20 in all areas

 1. 2 points
  Moja kula nie działa, sorry. Przeciągnąłeś z bloków tą tabelkę?
 2. 1 point
  O toto. W paczce od IPSu i tak nie ma tego pliku.
 3. 1 point
  Pobierz paczkę z panelu klienta i nadpisz pliki do ftp bez pliku conf_global. Uruchom aktualizację przez link twojastrona.pl/admin/upgrade. Pamiętaj że musisz posiadać minimum: PHP 7.1.0 lub wyżej . MySQL 5.5.3 lub wyżej (5.6.2 lub wyżej rekomendowane). Przed tą aktualizacją zrób kopię zapasową!
 4. 1 point

  Version 8.0

  5939 downloads

  Autorzy spolszczenia: INVteam Paczka zawiera spolszczenie poniższych aplikacji w postaci pliku .xml: Core (System) Blog (Blogi) Downloads (Pliki) Gallery (Galeria) Forums (Forum) Calendar (Kalendarz) Chat (Czat) informacja o zakończeniu wsparcia dla tej aplikacji Pages (Strony) Commerce (Sklep) Converter (Konwerter) Instalacja: Pobierz plik .xml ze spolszczeniem Zaloguj się do ACP i przejdź do zakładki Customization Languages W prawym górnym rogu, kliknij na + Create New Następnie przejdź do zakładki Upload Wczytaj plik Polski_nr.wersji.xml Na rozwijanej liście wybierz lokalizację, w naszym przypadku będzie to polski (Polska) lub pl_PL. Jeśli lokalizacji nie ma na liście, trzeba zainstalować locale. Jeśli nie zarządzasz serwerem samodzielnie, zwróć się o pomoc do administratora). Kliknij Save Następnie ustaw język polski dla użytkowników wybranych grup Aktualizacja spolszczenia do nowszej wersji: Pobierz plik .xml ze spolszczeniem Zaloguj się do ACP i przejdź do zakładki Wygląd Języki Przy języku polskim, kliknij na menu rozwijalne i wybierz „Wyślij nową wersję” Wybierz rozpakowany wcześniej plik Polski.xml i kliknij Zapisz Zachęcamy do zgłaszania błędów w spolszczeniu odwiedzając stosowne forum.

  Free

This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.