Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/11/2020 in all areas

 1. Dzięki, udało się rozwiązać mój problem
  2 points
 2. @Dawid Grochalski Jaki problem? sudo dpkg-reconfigure locales Potem zjeżdżasz i zaznaczasz spacją: pl_PL UTF-8 UTF-8 Dajesz enter, Po enterze wyskoczy Ci inne okienko, tam wybierasz znowu: pl_PL UTF-8 UTF-8 Dajesz enter i reset systemu.
  2 points
 3. W kluczach app_upload_marketplace_only applications_manual_install_warning languages_manual_install_warning marketplace_demo_mode marketplace_error_no_resources marketplace_inactive_license marketplace_localhost_mode marketplace_onboard_blurb marketplace_onboard_notification marketplace_onboard_search marketplace_onboard_title marketplace_search menu__core_marketplace menutab__marketplace module__core_marketplace r__marketplace themes_manual_install_warning musi byc słowo rynek ? może lepiej zostawić tam po prostu nazwę "Marketplace" lub iśc dalej i użyć targowisko lub bazar "Zalogowan
  1 point
 4. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
  1 point
 5. Coś swojego - głównie plikowe rzeczy. Coś co obsługuje po prostu Downloads.
  1 point
 6. Nie musisz mieć Downloads jeśli tylko Ty sprzedajesz poprzez forum. Galeria nie jest potrzebna do blogów lub Pages. Skąd taki pomysł? Lepiej mieć czy nie - potrzebna Ci czy nie?
  1 point
 7. Nie znalazłem jakiegoś konkretnego sposobu i robiłem wszystko ręcznie.. Eksportowałem każdą tabelę po kolei sprawdzając czy struktura się zgadza tj. czy wszystkie kolumny są takie same - jeśli były takie same to importowałem bazę z forum do tej czystej (usuwając po prostu całą tabelę na tym 'czystym' forum) i tak aż zrobiłem całość. Jeśli jakaś kolumna się nie zgadzała z czystą wersją to ją po prostu usuwałem. Niektóre kolumny przechowywały te same rekordy, ale miały inne nazwy, więc zmieniałem je ręcznie. Na końcu już całą bazę wyeksportowałem i zaimportowałem do forum na hostingu
  1 point
 8. Zainstalowałem czystego IPS 4.4.2 na localhoscie, przeniosłem całą bazę łącząc ją z aktualnym forum (tj istniejące rekordy - userzy, tematy etc.) i po tym zabiegu wyskoczyła mi opcja aktualizacji do 4.5.3, która już przebiegła normalnie. Można zamknąć temat ;-)) Trochę było to czasochłonne, ale zadziałało!
  1 point
 9. Cały czas myślę. Bo jak rynek to pasowałoby jednak wszędzie z dużej by dawało do myślenia.
  1 point
 10. Marketplace w wolnym tłumaczeniu to właśnie rynek, plac rynkowy. Jest to zamierzone, ponieważ każdy może przyjść i coś kupić lub sprzedać tak jak na rynku. Co do zmiany to jest mi to obojętnie, ale pytanie czy użytkownicy nieznający angielskiego będą to wiedzieli. Przy okazji zauważyłem błąd w kluczu themes_manual_install_warning, który został już naprawiony i będzie dostępny w kolejnej wersji poprawkowej.
  1 point
 11. Sprecyzuj "problem" i dokładne miejsce "dalej występuje".
  1 point
 12. Masz jakieś pytania o IPS4 jak temat brzmi czy o serwerach? Jak o serwerach to napisz tutaj: https://forum.invisionize.pl/forum/73-web-amp-hosting-amp-grafika/
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.