Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/13/2020 in all areas

 1. czy podczas logowania na forum można ustawić dodatkowe hasła zabezpieczające?
  1 point
 2. Niee, tam wyszukujesz po treśći, którą ktoś ma ustawioną w tabelce "o mnie". Chcąc wyszukać Użytkownika wpisuj jego nick w miejscu z autosugestią: "Podaj szukane wyrażenie".
  1 point
 3. Co to za adresy? Może osoba "Gość" nie ma uprawnień do wyświetlenia tej treści, lub po prostu treść jest oznaczona aby nie była indeksowana.
  1 point
 4. Luka we wtyczce IPS ale już nie pamiętam której i czyjego autorstwa. Wyczyścili całą bazę i dysk wraz z kopiami, ale Dhosting po swojemu odzyskał bazę MySql, lecz bez dysku. (Do tej pory się zastanawiam czy to była konkurencja czy ktoś kto się po prostu bawił w "hakera") Problem był taki że nie mogłem pobrać wersji IP.Board którą wtedy miałem, tylko musiałem aktualną, a baza była pod starą i tu był problem. Trzeba było zainstalować nowy system na czysto i przekopiować dane z bazy danych z kopii zaposowej do świeżej bazy.
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.