Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/10/2020 in Posts

 1. 2 points
 2. 1 point
  Nie uważasz że taki zabieg jest mało wydajny? Skrypt będzie się łączył z serwerem 50 razy, kiedy masz w temacie np. 50 odpowiedzi? Masz wbudowany system reklam w IPS, możesz dodać reklamę za pierwszym postem.
 3. 1 point
  To jest formatowanie grup, a dokładnie surfix: <sup>test</sup>
 4. 1 point
  Zmień typ forum na fora. bo z tego co widzę to są kategoriami.
 5. 1 point
 6. 1 point
  Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 7. 1 point
  Dziękuję za pomoc oraz przykład. Zdecydowałem się zrobić to inaczej albowiem chciałem użyć niestandardowe menu do nawigacji tylko po "Account Panel" oraz użyć bazy danych "core_members", "ps_member" - Nexus w celu uzyskania dostępu do aktywnych sub oraz do zrobienia przeliczania ile dni zostało do końca suba Dalej zastanawiam się nad pewnymi kwestiami technicznymi ale to dotyczy PHP W każdym razie jeszcze raz dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
 8. 1 point
  No w inny inny. Dałem po prostu przykład do dopasowania.
 9. 1 point
  Witam. Zrobiłem to troszkę w inny sposób ale działa idealnie ^^ Dziękuję za pomoc @DawPi
 10. 1 point
  Ok, do zamknięcia. Nie robili najmniejszych problemow nawet. Po napisaniu do supportu zwrócili 45$
 11. 1 point
 12. 1 point
  skopiowałem jeszcze raz pliki programem FlashFXP i było chyba ok tym programem
 13. 1 point
  Tak więc zrobię, odnośnie aktualizacji to Facebook zmieniał coś w swojej aplikacji, więc aktualizacja była wymagana. Google również zmieniło ponieważ ostatnia aplikacja jaka była powiązana z kontem nie działa. Zmienił się całkowicie panel i musiałem stworzyć nową aplikację. Dzięki za odpowiedź. Temat zostawmy otwarty ponieważ będą czekał na krok ze strony IPS-u, więc może oni coś zaradzą. Gdyby tak się stało napisze o tym w tym temacie.
 14. 1 point
 15. 1 point
  https://invisioncommunity.com/developers/docs/general/enabling-developer-mode-r23/ oraz https://invisioncommunity.com/4guides/welcome/install-and-upgrade-r259/#testinstall
 16. 1 point
  Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje URZĄD MIASTA.
 17. 1 point
  Miałem ostatnio podobną sytuację po kontakcie z supprtem otrzymałem taką odpowiedź: Licencja została aktywowana dopiero po 52h od zapłacenia także 3 dni robocze dla IPS to standard.
 18. 1 point
  Stałem przed tym samym dylematem i nie ukrywam tutaj, że testy odbywały się na wersjach nulled obu skryptów (czyt. nielegalnych lub jak kto woli pirackich). Pod test szły nie tylko aplikacje i możliwości samego skryptu, ale również szablony, łatwość konfiguracji oraz ogólny interfejs i funkcjonalność. Po 2 tygodniach testów wybór padł na IPS i to nie z tego powodu, że poprzednio forum na nim działało, lecz za sprawą stabilności i ogólnego wsparcia 3rd party modów. Oba skrypty posiadają bogatą bibliotekę modów i aplikacji, chociaż na tym miejscu dominuje XenForo to należy zwrócić uwagę, że co wyższa wersja IPS to wymagane czasem drobne zmiany w aplikacjach i wtyczkach, które w miarę szybko się pojawiają na oficjalnej stronie. W przypadku XenForo moduły, aplikacje i wtyczki pisane są pod główną wersję skryptu (aktualnie 2.x.x), więc tutaj większość działa poprawnie. Niestety minusem jest ich cena, ponieważ za drobne dodatki zazwyczaj trzeba zapłacić 10$ i więcej... Druga sprawa najistotniejsza to brak wsparcia głównego założyciela teamu... Tak to prawda Darby Kier z tego co wyczytałem (główny lider w programowaniu vBulletin) zaprzestał wsparcia Xenforo i za sprawą konfrontacji na łamach sądu z marką Internet Brands zniknął ze sceny projektu - nawet strona główna stoi jeszcze na Xenforo 1.0 (źródło Reddit - czyt. niepotwierdzone) Ogółem fajny, złożony i ze sporymi możliwościami konfiguracyjnymi skrypt, ale niestety dodatki, które IPS posiada w pakiecie lub chociażby w Marketplace są tańsze, niż w przypadku XenForo. Reasumując zakup licencji może jest tańszy, ale odpowiednie przygotowanie pod standardy IPS kosztuje niemal 2-3 razy więcej za sprawą cen dodatków... A ta suma może w szybkim tempie wzrosnąć (w zależności od wymagań - na tym etapie polecam porównać ceny oraz możliwości aplikacji, ponieważ rachunek może wyjść w sumie o połowę taniej). Sprawy supportu nie mogę potwierdzić osobiście, ponieważ jak wspominałem korzystałem na rzecz testów z wersji "nulled" choć tutaj wystarczy oprzeć się o dedykowaną kategorię wątku na reddit i wszystko stanie się jasne IPS vs XenForo = 1 - 0 (jeśli chodzi o support.). Nie będę przytaczał tutaj adresów do odpowiednich wątków na stronie reddit, bo to najlepiej rozważyć i sprawdzić we własnym zakresie - dyskusja na forum konkurencji może okazać się mało wiarygodna, za sprawą użytkowników, którzy już dokonali wyboru. To tak jak zapytać użytkownika Mercedesa czy by wolał BMW w tej samej klasie, choć wyboru już dokonał. Podsumowując wybrałem licencję IPS ze względu na PEWNY support (wcześniej sprawdzony), znaną historię marki oraz cenę w stosunku do jakości (aplikacje, poziom kodowania, zaawansowanie skryptu). Owszem decyzja należy do ciebie, ponieważ każdy oczekuje czegoś innego od swojej witryny internetowej. Ja już podjąłem decyzję i jestem z niej bardzo zadowolony.
 19. 0 points
  Dokładnie tak. Zatwierdziłem ten temat tylko zapomniałem dopisać.
 20. 0 points
  Nie można już sprzedawać licencji. Pozostaje tylko oficjalna droga zakupu za pełną cenę.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.